Podwieszony Zlot na UFC 197 z Arturem "Kornikiem" Sowińskim

@MuraS Wydajesz się być najbardziej odpowiedzialny z tego towarzystwa, dlatego przede wszystkim przypilnuj, żeby Kornik tego nie spieprzył. Niech się skupi i słucha, przekażcie mu od nas wszystkich całą wiedzę Cohones, dosłownie wszystko, jak ma trenować, walczyć, negocjować z KSW... najlepiej jak zrobi notatki i zawiezie Bronderowi.
Tylko, kur...a, pamiętaj, żeby sprawdzić czy nie jest od Kowalika :wink:
 
Wydajesz się być najbardziej odpowiedzialny z tego towarzystwa
gnfn.png
 
No to ja zasugeruje abyście przeczytali temat o FP. Blokują chyba teraz wszystkie Main Eventy które lecą na EXTREME! NO ze Szczecina nie dojadę ale nie chcę abyście się zdziwili :)
 
Ja bym piwko strzelił z @michi972 61649461, nawet jakby co stawiam, za te śmiechy za te hihy masz browarka mój ty michi. #fokinspeszal
 
Witam wszystkich znawców polskiego i światowego MMA. Krótka piłka - w nocy z soboty na niedzielę gromadzimy się na UFC 197 w City24, czyli tam gdzie ostatnio oglądaliśmy. Mamy zajęte to pomieszczenie co ostatnio - na górze. Fightpass, laptop i kabel HDMI ogarnięty. Ponieważ tego samego dnia odbywa się gala DSF Kickboxing Challenge w OSiR Bemowo, na której gościem specjalnym jest Artur @Kornik Sowiński, będziemy mieli wyjątkową okazję oglądania gali UFC w towarzystwie mistrza wagi piórkowej. Myślę, że żaden fan MMA który ma możliwość stawienia się na miejscu nie powinien zaprzepaścić okazji do oglądania UFC razem z mistrzem.
Rezerwacje mamy na 20 osób, ale oczywiście wejdzie więcej. Rezerwacja od godziny 23. Sala znajduje się na samej górze. Lokal znajduje się 100 metrów od Ronda De Gaulle'a obok legendarnego klubu Sogo. Czyli ścisłe centrum. To restauracja amerykańska, polecamy burgery oraz steki
http://www.restaurantcity24.pl
View attachment 2983
PS. @SCStunner przyjedzie specjalnie z WLKP z legendarnym trunkiem z Zagrzebia
Wow,jestem coraz to pod większym wrażeniem odnośnie zdolności organizatorskich na tym forum.
 
Pierwszy raz żałuję, że nie bywam czasem w Warszawie. Bardzo zacna paka.
 
Back
Top