Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

:DC: Właśnie nadrabiam cały temat, gościu!

Miałem zapytać - ktoś jedzie z okolic Szczecina w ogóle, coś w ten deseń?
Na pewno jakieś się jakieś sierściuchy znajdą, a jak nie... to jesteś dorosły i sobie poradzisz żeby dotrzeć:D
 
a1cd9193b16e49eb4497f5a3c726baef.jpg
 
@Born2kill Po co Ty sie tłumaczysz? Napisz poprostu, że nie wpadniesz bo nie chcesz i nie ma tematu. Spoko - Twoja sprawa. Durne tłumaczenia nie mają sensu i nie są w ogóle potrzebne. Nie chcesz to nie przyjeżdzaj i wszystko. Jak będziesz dalej pisał takie elaboraty to całe forum będzie cisnęło z tego bekę. Co do uż, skąd to wziąłeś, że nie można wybrać 4 naraz?
 
A ja specjalnie poszlam do kibla w srodku imprezy, zeby odpisac i sie okreslic xD Zycie czlonka Cohones to zycie Spartiaty xd
Też zdarzało mi sie pisać na cohones w dziwnych okolicznościach przyrody:crazy:

A wierzcie mi sztuką jest np pisać na forum po kilku browarach, jednocześnie robiąc siku. I to bez błędów:awesome:
 
@Born2kill Po co Ty sie tłumaczysz? Napisz poprostu, że nie wpadniesz bo nie chcesz i nie ma tematu. Spoko - Twoja sprawa. Durne tłumaczenia nie mają sensu i nie są w ogóle potrzebne. Nie chcesz to nie przyjeżdzaj i wszystko. Jak będziesz dalej pisał takie elaboraty to całe forum będzie cisnęło z tego bekę. Co do uż, skąd to wziąłeś, że nie można wybrać 4 naraz?
Piszę, bo ciągle ktoś porusza mój temat. Proste ) Mam nadzieję, że już wystarczy :) Pozdro.
 
Dostałem ultimatum od jebanego szpitala - albo w piątek 30 wpierdalam do nich albo o miesiąc mi przekładają - chujowo. Ale jak w piątek mnie nie zooperują to w sobotę jadę z Poznania do Krk.
 
Dostałem ultimatum od jebanego szpitala - albo w piątek 30 wpierdalam do nich albo o miesiąc mi przekładają - chujowo. Ale jak w piątek mnie nie zooperują to w sobotę jadę z Poznania do Krk.
:( smutłem
szkoda będzie, jak wypadniesz
 
Dostałem ultimatum od jebanego szpitala - albo w piątek 30 wpierdalam do nich albo o miesiąc mi przekładają - chujowo. Ale jak w piątek mnie nie zooperują to w sobotę jadę z Poznania do Krk.

Chuje. Jak coś to będziemy pić zdrowie twojego łokcia.
 
Back
Top