Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Uwaga, uwaga! Właściciel Camino
odpisał do @Masu ledwie przed godziną,
że miałby propozycję dla cohones frontu -
na wódkę i żarcie kawałek dyskontu.
Im więcej pojawi się nas w Grodzie Kraka,
tym większa na alkohol będzie zniżka taka.
A zatem nie zwlekaj, hejterski pomiocie
byśmy mogli podliczyć głów ilość na zlocie -
dodawajcie swe nicki do poniższej listy,
a wkrótce zaliczycie ten zlot zajebisty!

1. Mystic Bęben
2. Masu
3. mat
4. Masta
5. Bolt
6. Gienek
7 Orest
8 Hightower
9. Bodzio
10. MuraS
11. halibut
12. Vic3k
13. DickNiaz
14. Comber
15. Przemek - wypadł :(
16. Mojso
17. Pyrrus89
18. Shajs
19. Wewiur i jego Gang
20. SCStunner
21. Lemur
22. Jakub Bijan
23. Cloud
24. @Perfumiarz
25. @VoRaNeK
26. @klimekone
27. @karol18185
28. @Charles Bronson
29. @Laikike1
=====================

Przybywacie?

30. @michi972
31. @Mes_
32. @Lemur
33. @baju
34. @kaczka41
35. @duubertowa

36. @Bolt
 
Jest mi z tego powodu bardzo przykro, ale niestety nie dam rady przybyć, choćbym na głowie stanął. Bawcie się dobrze i wrzućcie potem na forum jakieś fotki, żebym miał świadomość co straciłem. Jak halibut będzie miał jakieś fajne historie, to też bym poprosił o małe streszczenie. :mamed:

Pozdrawiam serdecznie
 
Panowie i Niewiasty, jakbyście nie zrozumieli poety to jest możliwość zamówienia żarcia i alkoholu po niższych cenach. Favela i obecna stolica nastawiają się na picie głównie wódki, ze względu na szczególne okoliczności. Dlatego proszę chętnych o dopisanie się do listy z propozycją co byście pili i ew pozycji z menu. Ja potem pogadam z Camino i postaram sie załatwić taniej.

To też ważne z tego powodu, że Camino jest dość nową knajpą i jak mówią nie mają np 30 golonek na stanie codziennie.

Jak fajnie wyjdzie to mamy stałą knajpę na Zloty, w tym grudniowy, już zdecydowali się nas przenieść do głównej sali na dole z trzema telewizorami.

PS Standardowo wszyscy są mile widziani, nawet jak ktoś jest oplotem i zarejestrował się dwa tygodnie temu.
 
Kombinuje jak się da. Jutro mam ogarnąć z chirurgiem który mnie operował, żeby przyjęli mnie w poniedziałek 3.10. W piątek na pewno mi operacji nie zrobią, potem weekend, a jak ustaliłem to operacje chirurgii ręki są we wtorki i czwartki. Czyli 4 dni siedzenia na dupie na koszt NFZ, bo nie mogą sobie ogarnąć przyjmowania pacjentów. Cyrk jak skurwesyn.
 
Kombinuje jak się da. Jutro mam ogarnąć z chirurgiem który mnie operował, żeby przyjęli mnie w poniedziałek 3.10. W piątek na pewno mi operacji nie zrobią, potem weekend, a jak ustaliłem to operacje chirurgii ręki są we wtorki i czwartki. Czyli 4 dni siedzenia na dupie na koszt NFZ, bo nie mogą sobie ogarnąć przyjmowania pacjentów. Cyrk jak skurwesyn.
Oby się udało... faktycznie, jak Cię dopiero zoperują we wtorek, to po chuj masz tam siedzieć...

Ja Panowie, z uwagi na borelio, i inne chujowe wyniki, za wódkę chyba podziękuję, bo mnie to zniszczy. Symbolicznie Gienkowe najwyżej łyknę, a tak to browar tylko... Nie hejtujcie :(
 
20. SCStunner - wódka w opór , karkówka, szarpana wieprzowina w bułce, oscypek grillowany, schabowy... w sumie to nie wiem czy by sobie od razu koryta za 170 nie pierdolnąć :mamed:
Dopisujcie sie do listy-mniej zamieszania
 
Oby się udało... faktycznie, jak Cię dopiero zoperują we wtorek, to po chuj masz tam siedzieć...

Ja Panowie, z uwagi na borelio, i inne chujowe wyniki, za wódkę chyba podziękuję, bo mnie to zniszczy. Symbolicznie Gienkowe najwyżej łyknę, a tak to browar tylko... Nie hejtujcie :(
Dopisujcie sie do listy-mniej zamieszania

Tez bym sie pisał :) choć na 3 to może 2 zamówmy :mamed:
 
Z listy wypadł Pyrrus89 i Przemek. Albo lecimy od nowa temat z zapisami - i tylko z zapisami - albo na szybko niech dziś/jutro każdy potwierdzi/odwoła, żeby edytować listę...
Jak ktoś nie doda zamówienia to i tak lista sie przyda
 
Uwaga, uwaga! Właściciel Camino
odpisał do @Masu ledwie przed godziną,
że miałby propozycję dla cohones frontu -
na wódkę i żarcie kawałek dyskontu.
Im więcej pojawi się nas w Grodzie Kraka,
tym większa na alkohol będzie zniżka taka.
A zatem nie zwlekaj, hejterski pomiocie
byśmy mogli podliczyć głów ilość na zlocie -
dodawajcie swe nicki do poniższej listy,
a wkrótce zaliczycie ten zlot zajebisty!

1. Mystic Bęben
2. Masu
3. mat
4. Masta
5. Bolt
6. Gienek
7 Orest
8 Hightower
9. Bodzio
10. MuraS
11. halibut
12. Vic3k
13. DickNiaz
14. Comber

15. Przemek - wypadł :(
16. Mojso
17. Pyrrus89
18. Shajs
19. Wewiur i jego Gang
20. SCStunner
21. Lemur
22. Jakub Bijan
23. Cloud
24. @Perfumiarz
25. @VoRaNeK
26. @klimekone
27. @karol18185
28. @Charles Bronson
29. @Laikike1
=====================

Przybywacie?

30. @michi972
31. @Mes_
32. @Lemur
33. @baju
34. @kaczka41
35. @duubertowa

36. @Bolt

37. maras - raczej tylko wódka i dużo żarcia. Proporcje - jeśli będzie w chuj wódki, to będę potrzebować 3 x w chuj żarcia. Proste równanie.

@MysticBęben Jak mogłeś zapomnieć o mnie?
 
37. maras - raczej tylko wódka i dużo żarcia. Proporcje - jeśli będzie w chuj wódki, to będę potrzebować 3 x w chuj żarcia. Proste równanie.

@MysticBęben Jak mogłeś zapomnieć o mnie?
Kurna. Sorki. To przez listę @Masu z pierwszego tematu. Przekleiłem ją a patrzyłem tylko czy ktoś nowy dopisywał się. Ty jesteś w privie, wiec założyłem bez sprawdzania że na liście też
 
Back
Top