Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Wolę być jak najdalej od Zielonej Góry w ten dzień.
Rozumiem, że na zdjęciach i filmach twarz trzeba będzie zamazać ?
Pogróżki z Łodzi? A co, klatkę schodową mu obsikają?
Dadzą mu rolę w telenoweli MMA na TVN - "MMA Łódź". Będzie w niej wszystko - kobiety (o średniej urodzie), pieniądze (niewiele), dramy (w ch!@j) i emigranci zarobkowi z Bydgoszczy (przeniesienie się z Bydgoszczy do Łodzi tak jak emigracja z Darfuru do Erytrei - niby można, ale po co)
 
Rozumiem, że na zdjęciach i filmach twarz trzeba będzie zamazać ?

Dadzą mu rolę w telenoweli MMA na TVN - "MMA Łódź". Będzie w niej wszystko - kobiety (o średniej urodzie), pieniądze (niewiele), dramy (w ch!@j) i emigranci zarobkowi z Bydgoszczy (przeniesienie się z Bydgoszczy do Łodzi tak jak emigracja z Darfuru do Erytrei - niby można, ale po co)
Ale miasto piekne:werdum:
 
Pytanie za sto punktów: dlaczego nie dostaję żadnych powiadomień z tego tematu? Wkurza mnie to, dużo mnie omija -.-
Jeśli zaniedbalaś regularne czytanie, to przestaje przychodzić, że ktoś tam odpowiedział w temacie. Ewentualnie odznaczyłaś sobie obserwowanie tematu
 
Jeśli zaniedbalaś regularne czytanie, to przestaje przychodzić, że ktoś tam odpowiedział w temacie. Ewentualnie odznaczyłaś sobie obserwowanie tematu

W innych tematach, jak ktoś mnie gdzieś oznaczył itp, od razu miałam powiadomienia. Tutaj wspomniano o mnie parę razy i nic nie przyszło :(
 
Widzę, że i tu jest grana:
stuleja_emotka_1_1.png
stuleja_emotka_1_1.png
 
Back
Top