Zawodnik MMA przegrywa walkę, a potem robi kupę na środku klatki

Dawid1989

Oplot Challenge
Welterweight
Chciałem wrzucić do tematu "tanio skóry nie sprzedam", ale to chyba tam nie pasuje



Filmik jest na głównej stronie mmafighting i bloodyelbow. Największe światowe portale takie rzeczy wrzucają, masakra
 
Mogli by darować publikowanie tego na takich portalach. Już dość najadł się wstydu na hali.
 
U mnie kiedyś najebany 15-letni cygan próbował się wysrać naprzeciwko APARTAMENTOWCA, ale tak nieudacznie że jak opuścił spodnie i kucnął to dosłownie srał w gacie. Czekam na news o Kosteckim.
 
A tak na poważnie, to chyba go delikatnie odcięło, a wówczas, różnie bywa.

Dlatego też często wisielcy osrani i oszczani np.

Szoda gościa - tak serio

Prawie zawsze wisielcą puszczają zwieracze. Gdy wykonywali wyrok śmierci - pod delikwentem podstawiano miskę, co pokazął tylko jeden film "Krótki film o zabijaniu".
Zresztą, na weselu na którym kiedyś byłem zmarła nestorka rodu - także gdy ją wynosili był taki efekt.
Dlatego tutaj nie ma co się śmiać - fizyczność na którą nie miał wpływu.
 
Prawie zawsze wisielcą puszczają zwieracze. Gdy wykonywali wyrok śmierci - pod delikwentem podstawiano miskę, co pokazął tylko jeden film "Krótki film o zabijaniu".
Zresztą, na weselu na którym kiedyś byłem zmarła nestorka rodu - także gdy ją wynosili był taki efekt.
Dlatego tutaj nie ma co się śmiać - fizyczność na którą nie miał wpływu.
:jump:
 
Niech ktoś jeszcze napisze, że na Kosteckim nabijamy wyświetlenia!
Prawda jest taka, ze za duzo tu promocji Kosteckiego. Serio panie Bijan, to mmanews uwazałem za pudelka MMA, a tym czasem tu promuje się popka i niezliczonej ilości "newsów" nt Kosteckiego
Oczywiście, userzy komentują, (te patologie wykręcają najwięcej komentarzy) ale to swiadczy tylko o tym, jaki to rodzaj fana mma jest na tym forum.
Hipoktyta @jurasmma przyjmuje z otwartymi rękami do MMA takie postaci jak Kostecki. Hipokryzja polega na tym, jurasmma nawołuje i karci stosowanie dopingu. U niego w klubie nie ma taryfy ulgowej
wszystko dobrane w "piekne" i pro sportowe słowa, a tym czasem nie mówi głosno dlaczego owy stręczyciel przechodzi do MMA. BO NIE MA TESTÓW panie jurkowski.
Dlatego jest miejsce dla klaunów, dlatego juz pan tego nie mówisz, bo to Twój przyjaciel i tu widze stosujemy podwójne standardy.
W MMA polskim nie ma zasad, mozna być zawieszonym w swojej dyscyplinie i przejść do MMA, tu wszyscy się garną - kulturyści, zawieszeni za doping, a Borek pyta się KSW czy złozy propozycje Dawidowi.
Gdyby było brane powazne traktowanie tego sportu - to ani tu na forum, ani KSW nie powinno się pytać o Dawida Kosteckiego.
Widze duzą niekonsekwencje od tzw. "autoryteru" Jurasa. Wszystko pięknie tu chce walczyć z dopingiem, ale nie przeszkadza mu zawieszenie za doping w boksie i przejście do MMA.
Pewnie wg niego tu będzie "grał czysto" - jak zawsze w swoim zyciu nieskazitelny i niewinny Dawid Kostecki
 

O Jezu - znowu będzie , że pisze o sobie. To nie o mnie tylko moje spojrzenie na to co mogło się stać w oktagonie a które wynika z przyrego wydarzenia którego byłem świadkiem. To była moja rodzina więc się odpierdol i tego akurat nie wykorzystuj do beki.
 
O Jezu - znowu będzie , że pisze o sobie. To nie o mnie tylko moje spojrzenie na to co mogło się stać w oktagonie a które wynika z przyrego wydarzenia którego byłem świadkiem. To była moja rodzina więc się odpierdol i tego akurat nie wykorzystuj do beki.


Czysty troll: śmiejesz się z kolejnej wymyślonej dramatycznej sytuacji a troll udaje że nie wie o co chodzi.


Akt zgonu or...
 
Oczywiście, userzy komentują, (te patologie wykręcają najwięcej komentarzy) ale to swiadczy tylko o tym, jaki to rodzaj fana mma jest na tym forum.
Przecież to już wiadomo od oświadczenia trenera Kościelskiego i pamiętnej SSS - cóż za sensację robisz?
 
Czysty troll: śmiejesz się z kolejnej wymyślonej dramatycznej sytuacji a troll udaje że nie wie o co chodzi.


Akt zgonu or...

Tak, na pewno będę dzwonił do rodziny z pod Turku by zeskanowali mi akt zgonu swojej babci po to bym umieścił go w internecie.

Zresztą, na chuj odpisuje, miałem nie dawać się Wam strollować.

@EXSite

Ale przecież mmarocks daje o Kosteckim newsy z obowiązku - nie za dużo. Ot, pojawi się informacja, że wystąpi na gali to mają przemilczeć bo "nie wypada"?
A komentarze dobrze świadczą o fanach - zauważ, że wszystie są krytyczne wobec Kosteckiego. A to chyba dobrze o nich świadczy?
 
Irytuje mnie promocja miernot typu Kostecki na tym forum. Płaci dobrze, to piszcie art. sponsorowany
Ostatnio nie ma tu czego poczytać, tylko Kostecki, Kostecki, juras pisze swego bloga to "kopiujemy" art. o Kosteckim na Rocks, bo to fajne "na topie klikalności"
Mnie to nie rusza, ale jak widze jaki to ma tu odbiór, to widze ze Kowalik i Rysiewski mieli racje
@halibut
Niestety to tak nie działa, hejt rowniez napędza popyt tego typu postaci.
Po co wogóle to komentować, po co napędzac tą negatywną promocje, kontrowersja zawsze się sprzeda.
Gdyby nikt tego nie komentował, to by temat tego prymitywa szybko znikł. Niestety jest "zainteresowanie" są tematy
 
Irytuje mnie promocja miernot typu Kostecki na tym forum. Płaci dobrze, to piszcie art. sponsorowany
Ostatnio nie ma tu czego poczytać, tylko Kostecki, Kostecki, juras pisze swego bloga to "kopiujemy" art. o Kosteckim na Rocks, bo to fajne "na topie klikalności"
Mnie to nie rusza, ale jak widze jaki to ma tu odbiór, to widze ze Kowalik i Rysiewski mieli racje

Idź do konkurencji i przestań zrzędzić jak stare gacie
 
Back
Top