Zawodnik MMA przegrywa walkę, a potem robi kupę na środku klatki

Irytuje mnie promocja miernot typu Kostecki na tym forum. Płaci dobrze, to piszcie art. sponsorowany
Ostatnio nie ma tu czego poczytać, tylko Kostecki, Kostecki, juras pisze swego bloga to "kopiujemy" art. o Kosteckim na Rocks, bo to fajne "na topie klikalności"
Mnie to nie rusza, ale jak widze jaki to ma tu odbiór, to widze ze Kowalik i Rysiewski mieli racje

No tak, w ciagu tygodnia dwa newsy o Kosteckim, których gdyby portal nie podał byłaby afera, że nie naisali o tym
2 newsy - to jest taka niesamowita promocja, że na pewno Kostecki płacił portalowi.
 
Ale tak mówiąc poważnie. Istotą funkcjonowania jakiekolwiek medium jest ukazywanie traktowanego przedmiotu takim, jakim jest. Nie kreowanie rzeczywistości, a jej przedstawianie - możliwie rzetelnie. Nie mamy żadnego wpływu na to, że Kostecki jest, jaki jest. Nie mamy tez żadnego wpływu na to, iż jako swoją drogę wybrał MMA. Tak po prostu się stało. Jako źródło informacji mamy o tym nie pisać, bo się on komuś nie podoba? Bo psuje wizerunek MMA? Mamy robić za TVN czy Republikę? Wybierać to, co "prawilne"?

Ktoś na TT stwierdził, że ta sprawa z Bloody Elbow nadal ma więcej wspólnego z MMA niż Kostecki. Naprawdę? Kupa na macie oktagonu ma z MMA więcej wspólnego niż znany bokser, który niedługo robi galę MMA.
 
Last edited:
Irytuje mnie promocja miernot typu Kostecki na tym forum. Płaci dobrze, to piszcie art. sponsorowany
Ostatnio nie ma tu czego poczytać, tylko Kostecki, Kostecki, juras pisze swego bloga to "kopiujemy" art. o Kosteckim na Rocks, bo to fajne "na topie klikalności"
Mnie to nie rusza, ale jak widze jaki to ma tu odbiór, to widze ze Kowalik i Rysiewski mieli racje
@halibut
Niestety to tak nie działa, hejt rowniez napędza popyt tego typu postaci.
Po co wogóle to komentować, po co napędzac tą negatywną promocje, kontrowersja zawsze się sprzeda.
Gdyby nikt tego nie komentował, to by temat tego prymitywa szybko znikł. Niestety jest "zainteresowanie" są tematy

Przyjacielu Ty jakis taki ogolnie zirytowany zdajesz sie byc. Zawsze beda komentarze i "ruch" w tego typu wiadomosciach. Nikt tu nikogo nie promuje, raczej sie z niego 'pompuje'. Bez tego byloby mniej kolorowo.

Cytujac klasyka
"Przydaloby sie troche polotu i finezji w tym smutnym jak pizd@ miescie";)
 
Ktoś na TT stwierdził, że ta sprawa z Bloody Elbow nadal ma więcej wspólnego z MMA niż Kostecki. Naprawdę? Kupa na macie oktagonu ma z MMA więcej wspólnego niż znany bokser, który niedługo robi galę MMA.
Nie ktoś, a user MMARocks (nie ja) ja równiez tak uwazam. A co ma wspólnego Kostecki z MMA, to ze zrobił dwa treningi, czy to ze pojechał po Drwalu, a moze to jakie zasady "sportowe" będą obowiązywać na jego gali?
Nie potrafie dostrzec niczego wspólnego Kostecki/MMA.
 
Last edited:
Uhh... gówniana sprawa. Autentycznie nie dobrze mi się zrobiło jak to zobaczyłem. To taka sraka wyższy level niż to co pokazał Tim czy Humberto :weird:
 
Nie ktoś, a user MMARocks (nie ja) ja równiez tak uwazam.
Ktoś stąd. Zakładałem, że to będzie dość jasne. Konkretnie to @B00YAK
A co ma wspólnego Kostecki z MMA, to ze rozbił dwa treningi, czy to ze pojechał po Drwalu, a moze to jakie zasady "sportowe" będą obowiązywać na jego gali?
Może to, że robi galę MMA? Jaka by nie była.
 
Narazie to są tylko zapowiedzi, nie bralbym tego na powaznie, z Roy'em Jones'em Jr. tez miał walczyć na 100%
Tymczasem tamten wpis nadal jest o kupie na macie oktagonu. Oczywiście możesz to wartościować wyżej niż brednie "Cygana" - co kto lubi.
 
Tak, na pewno będę dzwonił do rodziny z pod Turku by zeskanowali mi akt zgonu swojej babci po to bym umieścił go w internecie.

Zresztą, na chuj odpisuje, miałem nie dawać się Wam strollować.

Jestem z okolic Turku, imię i nazwisko babci?
 
Jestem z okolic Turku, imię i nazwisko babci?

Kojarzysz wieś Kozubów? Tam miało to miejsce, tzn w jakiejś remizie w okolicy. Zwłoki przewieziono do Piotrkowa Trybunalskiego bo stamtąd przyjechała na wesele do rodziny pod Turek. Nazwisko - Oleksak. Imienia tutaj nie podam. Ale ja masz możliwośc sprawdzić w kartoteach - to napsiz do mnie na FB, podam dane, znajdz i potwierdź na forum. Ale najlepiej jak ktoś się ze mną założy, lubie zakłady :)
 
Kojarzysz wieś Kozubów? Tam miało to miejsce, tzn w jakiejś remizie w okolicy. Zwłoki przewieziono do Piotrkowa Trybunalskiego bo stamtąd przyjechała na wesele do rodziny pod Turek. Nazwisko - Oleksak. Imienia tutaj nie podam. Ale ja masz możliwośc sprawdzić w kartoteach - to napsiz do mnie na FB, podam dane, znajdz i potwierdź na forum. Ale najlepiej jak ktoś się ze mną założy, lubie zakłady :)

:lol:

Żeby nie robić offtopa to sorry, ale nie ma co pieprzyć o fizyczności, zawodnicy ufc nie srają po gaciach (pomijając jednego nieszczęśnika). Dla mnie to po prostu złe przygotowanie do walki, jakieś burito przed i mamy efekt
 
:lol:

Żeby nie robić offtopa to sorry, ale nie ma co pieprzyć o fizyczności, zawodnicy ufc nie srają po gaciach (pomijając jednego nieszczęśnika). Dla mnie to po prostu złe przygotowanie do walki, jakieś burito przed i mamy efekt

E tam, chyba przed walką jedzą zawodnicy, nie walczą naczczo? Czy jak to jest? Chociaż pewnie z czymś ciężkim przesadził i nie przewidział, że czeka go ostre duszenie z efektem puszczonego zwieracza.
 
A tak na poważnie, to chyba go delikatnie odcięło, a wówczas, różnie bywa.

Dlatego też często wisielcy osrani i oszczani np.

Szoda gościa - tak serio
Zwieracze puszczają na wskutek przerwania rdzenia kręgowego, często zdarza się to przy wypadkach z uszkodzeniem kręgosłupa. Odcięcie nie ma tu nic do rzeczy.
 
Zwieracze puszczają na wskutek przerwania rdzenia kręgowego, często zdarza się to przy wypadkach z uszkodzeniem kręgosłupa. Odcięcie nie ma tu nic do rzeczy.

Nie tylko w przypadku przerwania kręgów. Ale i w przypadku wylewów np się zdarza.
 
@halibut.
Nie napisałem nigdzie że tylko w tym przypadku ale nawiązałem do wisielców o których pisał kaczka.
@kaczka41 a co ma cewnik do zwieracza? Nie trzeba być lekarzem, tego uczą na większości kursów pierwszej pomocy.
 
Pisalem też o szczaniu.
Ps. Jak wisielec nie Skacze z jakiejś wysokości, to rdzen nie peka, a i tak sra.
 
@kaczka41 to dowiedz się na czym polega śmierć przez powieszenie, właśnie na przerwaniu rdzenia i wcale nie potrzeba do tego jakiejś specjalnej wysokości. Nieprzerwanie często skutkuje albo bycie warzywkiem albo śmierć przez zadzierzgnięcie ale wtedy zwieracze nie puszczają.
 
@kaczka41 to dowiedz się na czym polega śmierć przez powieszenie, właśnie na przerwaniu rdzenia i wcale nie potrzeba do tego jakiejś specjalnej wysokości. Nieprzerwanie często skutkuje albo bycie warzywkiem albo śmierć przez zadzierzgnięcie ale wtedy zwieracze nie puszczają.
What?????????
Co ty pierdolisz?
Jak na,klamce się koło wiesza to też rdzeń pęka?
Doucz się, Waść.

Niedokrwienie i niedotlenienie mózgu.

Ps. Ale owszem, idealnym wieszaniem jest uszkodzenie rdzenia, wowczas po prostu nikt się nie męczy
 
@kaczka41 to dowiedz się na czym polega śmierć przez powieszenie, właśnie na przerwaniu rdzenia i wcale nie potrzeba do tego jakiejś specjalnej wysokości. Nieprzerwanie często skutkuje albo bycie warzywkiem albo śmierć przez zadzierzgnięcie ale wtedy zwieracze nie puszczają.

W Ojcu Chrzestnym dusili linką Luce Brasi i robił pod siebie w trakcie duszenia. ;p
 
Kiedyś gdzieś w końcu musiało do tego dojść!
Przyznam szczerze, że dawno nikomu tak nie współczułem...
 
@halibut, przydaj się: był fajny film o kolesiu, który wykonywał egzekucje przez powieszenie. Dobierał długość liny pod wagę skazańca. Fajny. Tam wlasnie był motyw, ze jak za krótka, to kolo się męczył, a jak za długa- urywało łeb.
Nie pamietam tytułu..
 
Back
Top