Zawodnik MMA przegrywa walkę, a potem robi kupę na środku klatki

Niesamowicie ciekawie czyta się przez 4 strony rozważania nad tym jak gość oddał kał :)
Stało się i już przynajmniej będzie sławny, może dostanie jakąś walkę wieczoru itp. ?

ps Rozkminy lepsze niż szczegółowe analizy niektórych maineventów na ufc.
 
W końcu zrozumiałem pochodzenie stwierdzenia: To beat the shit out of somebody!
 
Mysle, ze te rozkminy to mozna sobie darowac. Kazdemu moze sie przytrafic i nie ma co tu dopatrywac sie jakis niewiadomo jakich przyczyn. Posral sie to sie posral na chuj drazyc temat :wink:. Mi tez sie zdarzylo raz na silce, dobrze, ze bylem sam i do domu niedaleko. Wzialem przedtreningowke Nitrobolon Treca, kolega polecal i sraka poszla obfita, normalnie nie panowalem nad zwieraczem. Przekonalem sie na wlasnej skorze, ze po prostu ten specyfik nie byl dla mnie. (probowalem jeszcze raz i ten sam efekt :smile:)
 
Mysle, ze te rozkminy to mozna sobie darowac. Kazdemu moze sie przytrafic i nie ma co tu dopatrywac sie jakis niewiadomo jakich przyczyn.
Wzialem przedtreningowke Nitrobolon Treca, kolega polecal i sraka poszla obfita
No właśnie taką miałem rozkminkę i w tym dopatrywałem się przyczyny, że wziął coś nieodpowiedniego :) Myślałem nawet o dużej ilości kawy, jak widać przedtreningówki mogą być jeszcze srakopędniejsze :-)
Gościa oczywiście szkoda, ciężko wyjść z twarzą w takiej sytuacji :sad: Wszyscy zszokowani gównem :lol:
 
No właśnie taką miałem rozkminkę i w tym dopatrywałem się przyczyny, że wziął coś nieodpowiedniego :) Myślałem nawet o dużej ilości kawy, jak widać przedtreningówki mogą być jeszcze srakopędniejsze :-)
Gościa oczywiście szkoda, ciężko wyjść z twarzą w takiej sytuacji :sad: Wszyscy zszokowani gównem :lol:
z ta przedtreningowka to podobna sytuacje do mojej opisywal jakis czolowy polski kickbokser nie pamietam juz nazwiska.(jakas lzejsza waga cwiczyl z Drwalem, ciemne wlosy) Z tym, ze on to mial podczas jakies walki. Warto sprawdzac reakcje organizmu na dany srodek wczesniej bo tego typu rewelacje zdarzaja sie czesto i kazdy organizm dziala na srodek inaczej. Rozal chyba tez mial srake wlasnie po jakis suplach.
 
Co to kurwa tvn czy wp? Tytul mija sie z prawda!
Zawodnik najpierw sie zesral a potem przegral. Stolec z racji zatrzymania w spodenkach wypadl dopiero po przejsciu kilku krokow.
Szanujmy sie kurwa!
 
Co to kurwa tvn czy wp? Tytul mija sie z prawda!
Zawodnik najpierw sie zesral a potem przegral. Stolec z racji zatrzymania w spodenkach wypadl dopiero po przejsciu kilku krokow.
Szanujmy sie kurwa!

Tego nie wiemy. Mogł szybko zrzucać balast, więc najpierw przegrał.
Aha, to nie była typowa sraka. Tzn.była, ale lekko.
Ps. Dodatkowo, ktoś mógł mu zapodač coś na przeczyszczenie ( patrz: american pie)
 
nie wiem jak mozna zejsrac sie w pory bedac w wieku produktywnym, przeciez to czuc jak kreci w jelitach itp.
o to chodzi, ze nie czuc i za Chiny nie mozesz tego powstrzymac. Widocznie nie miales takiej sytuacji
 
Mnie kiedyś po S.A.W. też Treca pocisnęło na siłowni, ale na szczęście zdążyłem.
Omielańczuk z kolei mówił po walce z Guelmino, że czymś się przytruł przed walką i po musiał zrzucić trochę balastu.
 
Back
Top