Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak ktos ma ochote pograc to polecam na dzisiaj hokej w regulaminowym czasie :
Jokerit (KHL) 1,50
Davos (Szwajcaria) 1,61
Łączny kurs ok 2,48 : )

Mozna ewentualnie zagrac sam Davos z handi -1,5 kurs 2,10
 
Szarapowa do przodu, Wawrinka pierwszy set 6-2. Dzięki temu zabezpieczony surebet po poświęceniu dwóch dyszek zysku i ostatecznie +120. Może dobrze zrobiłem, bo w drugim secie Muller się przebudził i jest 4-2 dla niego. :D #bettingchamp
 
Panowie, na betsafe są już kursy na następne UFC o czym pewnie już wiecie. 2.15 na Cerrone to chyba trochę przesada co? z Jurym raczej nie miał zbyt ciężkiej przeprawy, jest w gazie po wygranej, podoba mi się ten kurs :D
 
Jokerit wygral 3-2 : ) horror niesamowity ale ja juz tak mam heh. Jokerit przegrywal 0-2... w dodatku rywale nie strzelili karnego na 0-3 hihi. Potem zaczelo sie odrabianie strat... 2-2 i gol na 3-2 na 54 sek przed koncem : )
 
Tenis calkiem udany dzisiaj. Ciekawe czy mozna bylo gdzies postawic gre na przewagi we wszytstkich trzech setach w meczu Ferrera ? Jesli tak to stawka pewnie kosmiczna :) Cala wygrana poszla na Jastrzebski Wegiel, ktory calkiem niezle sobie radzi. Trzeba zbierac kase na Kowboja za tydzien :)
upload_2015-1-9_18-37-18.png

upload_2015-1-9_18-44-43.png
 

Attachments

  • upload_2015-1-9_18-36-52.png
    upload_2015-1-9_18-36-52.png
    73.1 KB · Views: 21
2.80 na Nelsona z Overeemem. Wydaje się, że Nelson może go ustrzelić. Stawia ktoś na Roya? Wiem, że walka dopiero w połowie marca, ale obawiam się, że kurs spadnie.
 
kurs na Nelsona rewelacyjny! Biorę w ciemno i za więcej kasy można będzie zagrać. Jeden strzał i Overeem śpi : )
 
No właśnie się zastanawiam czy z 500 zł na Nelsona nie postawić. Ogólnie nie gram tak grubo (max 100 zł zakład), ale w tym widzę spore szanse. Jeszcze się przymierzam na 500 zł na Belforta z Weidmanem po kursie 4.40, ale wolę poczekać do ważenia bo się okaże, że Belfort (pewnie w tej chwili najczystszy zawodnik w UFC) będzie wyglądał jakby walczył w welterweight a nie w middle.
 
Wystarczy na ten weekend, pieniadze zgromadzone teraz trzeba opracowac pare fajnych kuponow na UFC :). Wszystkim zycze oczywiscie duzych wygranych.
upload_2015-1-10_4-8-56.png

upload_2015-1-10_4-10-36.png
 
Poniewaz i tak nie spalem to pogralem jeszcze delikatnie Raonica, oplacilo sie. Jako, ze szczescie chyba jakos szczegolnie ostatnio dopisuje to patriotycznie obstawie jeszcze Janowicza. Polecam :)
upload_2015-1-10_7-36-7.png

upload_2015-1-10_7-41-29.png
 
Ja grałem Serenę.:confused: Dziś zaliczyłem na całe szczęście jedynie -120, bo normalnie byłoby -200.

Dziś Chelsea musi wygrać to wyjdę na 0. Do tego dubel Man C i Villareal vs Malaga bez czerwonej kartki i będzie ładny plusik.
 
Jurek niestety nie dal rady. Na szczescie w trakcie zlapalem Sharapova za 1.5 na livie, wiec i tak jest spoko. Wszystko tak ladnie siedzi, ze chyba zagram pilke wbrew wlasnym zasadom :)
upload_2015-1-10_11-53-52.png
 
Piła u mnie to jak zawsze w plecy! Ale dzięki Radwańskiej i Wawrince jestem do przodu! Jutro walczę dalej :D
 
No ja też po dłuższej przerwie wróciłem do ogrywania live tenisa, parę stówek udało się zyskać - głównie dzięki Berdychowi, Ferrerowi i Karlovic :)
Super że znowu sezon tenisowy wraca :D Tu kilka ładnych kursików trafionych, ogólnie to zacząłem live z wpłatą 200 zł wyciągnałem już 4 cyfrową sumkę :D

Schowek-1.jpg


Edit: Granie piłki to zło, ja już się oduczyłem :D Chyba że jakieś bonusiki
 
Ja na jutro gram Japonia(-2) - Palestyna 1 po 2,05

Japonia to zdecydowanie wyższa półka niż ich przeciwnicy i dodatkowo graja ofensywną piłkę. Można też zaryzykować Japonia over 3,5 gola po 2,9. Mecz Pucharu Azji o 8 rano :)
 
Jeśli chodzi o CSKA to nie ukrywam ,że troche tak bo w sumie szła bramka za bramką ale w dogrywce strzelili na 4-3 i dowieźli już zwycięstwo bo karniaki to często loteria.Podhala to raczej byłem pewien i mogłem grać czyste 2 z tym,że wole mniejszy kurs a troche pewny #moneyline bo Janów standardowo ma problemy z hajsem i spore problemy kadrowe - podstawowy strzelec zmienił klub bo Naprzód zalega z wypłatami itp.Lyon luz a Barce z Atletico olałem i poszedłem spać :D
 
Last edited by a moderator:
Back
Top