Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ciezko sie powstrzymac aby sie nie pochwalic :) Kwoty trafialy sie juz wieksze, ale taka przebitka jeszcze nigdy :)
upload_2015-1-5_13-53-3.png

upload_2015-1-5_13-54-21.png
 
Jestem fanem Ronaldo, ale uważam ze kurs 1.22 nie jest wart grania. Moim faworytem jest Neuer mistrz swiata i od dawna wysoka forma zwłaszcza ze Platini itp od dawna lobbuja by wygrał ktoś inny niż CR7 lub karakan
A James raczej na bank wygra.
Jesteś jakimś jebanym pseudofanem, prawdziwy fan nie obraża innych zawodników. Na chuj piszesz karakan ? Pewnie jesteś pustym fanem, ślepo patrzącym w Ronaldo, który wie, że Messi jest również wspaniałym zawodnikiem i zawsze liczy się w zdobywaniu trofeów.
 
Jesteś jakimś jebanym pseudofanem, prawdziwy fan nie obraża innych zawodników. Na chuj piszesz karakan ? Pewnie jesteś pustym fanem, ślepo patrzącym w Ronaldo, który wie, że Messi jest również wspaniałym zawodnikiem i zawsze liczy się w zdobywaniu trofeów.
Bo karakan to określenie osoby o niskim wzroście? To raczej ty jesteś jego psychofanem lub masz jakieś kompleksy bo ja nic obraźliwego w przeciwieństwie do ciebie nie użyłem.
 
Ronaldo na 100% wygra ZP.
Nie ma innej opcji.
Ale kurs jednak za mały żeby wchodzić, ale mozna wjechać.
 
Jestem fanem Ronaldo, ale uważam ze kurs 1.22 nie jest wart grania. Moim faworytem jest Neuer mistrz swiata i od dawna wysoka forma zwłaszcza ze Platini itp od dawna lobbuja by wygrał ktoś inny niż CR7 lub karakan

Wg mnie Neuer w top 3 to jakaś pomyłka. Koleś cały swój hajp buduje nie na tym, że jest dobrym bramkarzem, tylko na tych dalekich wyjściach, kiwkach w polu karnym itp. Nie przeszkadza mi nawet to, że jest niemcem ;)

Niemcy zrobili ankietę na najlepszego grajka, w której zajął 3 miejsce (chyba z 7% poparciem, to tak w ramach ciekawostki :) )
 
VaeVictis masakra!!!

Ja dzisiaj gram: ruski hokej Kazan za 1.3 i Irlandię Północną ako 1,65
 
Enteryoname Coric to jeden z większych talentów młodego pokolenia w tenisie i trzeba w tym sezonie mu się bacznie przyglądać a może uda się na nim trochę zarobić : )
 
Wiem o tym i wiedziałem przed meczem, ale jego przeciwnik na twardej nie jest jakoś ogórkiem. No nic walczymy dalej :cool:

Tenis
WTA Auckland
Julia Goerges - Tatishvili
typ:1
kurs: 1.61
 
Last edited:
Wg mnie Neuer w top 3 to jakaś pomyłka. Koleś cały swój hajp buduje nie na tym, że jest dobrym bramkarzem, tylko na tych dalekich wyjściach, kiwkach w polu karnym itp. Nie przeszkadza mi nawet to, że jest niemcem ;)
No ale patrząc z drugiej strony,co jeszcze innego może zrobić bramkarz,żeby zdecydowanie się wyróżniać na tle innych?Neuer bardzo dobrze wykonuje swoją robotę jako bramkarz,no i do tego dochodzi asekuracja linii obrony.Gość 'robi różnicę' w swojej drużynie,tak samo jak CR7,tyle że mają inne zadania na boisku.
 
Last edited:
Jak ktos ma ochote zagrac to polecam na dzisiaj zwyciestwa w hokeju.
Skelleftea (Szwecja) - 1,80
St. Louis (NHL) - 1,52
Mozna single zagrac. Ja zagralem troszke ryzykowniej czyli łączony za 60 zl. Do zgarniecia 178 zl.
 
ja za 45 pograłem bo nocka udana :)
2015-01-06 18:30 Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie
TYP: 1
Kurs: 4.50 (szybko spada)/już jest przynajmniej złotówe mniej na niektórych bukach
Jastrzebie jest osłabione, nie grają podstawowi zawodnicy, błędy jakie popełniali w ostatnim meczu nie mieszczą mi się w głowie, Tychy powinny z nimi wygrać przynajmniej 10-0, ale same były jeszcze bardziej osłabione. Orlik gra ostatnio piękny hokej, walczą o 6 miejsce, pokonali już lidera, wicelidera ligi, ostatnio poważnie się wzmocnili, nikt nie jest im straszny
 
Jak ktos ma ochote zagrac to polecam na dzisiaj zwyciestwa w hokeju.
Skelleftea (Szwecja) - 1,80
St. Louis (NHL) - 1,52
Mozna single zagrac. Ja zagralem troszke ryzykowniej czyli łączony za 60 zl. Do zgarniecia 178 zl.

Na sts Skelleftea po 2,4
St Louis 1,95
 
Nie taki jeden chuj bo po odjęciu podatku wychodzi i tak
Skelleftea (Szwecja) - 2,11
St. Louis (NHL) - 1,71

więc ako zamiast 2,73 wychodzi 3,62
2,73 x 60 = 164
3,62 x 60 = 216
różnica przy tym samym zakładzie 52 zł
 
Nie taki jeden chuj bo po odjęciu podatku wychodzi i tak
Skelleftea (Szwecja) - 2,11
St. Louis (NHL) - 1,71
Tylko @Knee podał zakład bez remisu, w niektórych bukach to sie nazywa 'Moneyline' a Ty podałeś kursy z czasu regulaminowego ;) lepiej grać po mniejszym kursie z dogrywką bo co jak co ale w hokeju często jesteśmy świadkami remisów ;) pzdr.
 
Dokladnie Kiras dobrze pisze... ja zawsze gram hokej na zwyciestwo lacznie z dogrywka i karnymi. Dosc duzo remisow w hokeju wiec wole troche mniejszy kurs ale juz duzo razy mnie to uratowalo : ) na Betsafe np nazywa sie taki zaklad moneyline. U naziemnych zwyciestwo.
Zaklad bez remisu to cos innego. Bo wtedy jak pada remis to Ci anuluja mecz na kuponie.
 
Napisał tylko że na zwycięstwa, a że bez remisu nie wspomniał. Ja nic nie mam na betsafe i zostało mi ostatnie pare groszy do obrócenia na sts.
Co do sts.
Wpłaciłem 200 zł do obrotu x 3 po kursie min 1,7. No to mówie jeszcze spoko, a nie doczytałem że liczą się TYLKO ZWYCIĘSKIE kupony do obrotu i w sumie pewnie ukręciłem pewnie ponad 1000 żeby móc wypłacić.
 
W STSie wlasnie jest do wytypowania mecz (z remisami), zwyciestwo (lacznie z dogrywka i karnymi), spotkanie bez remisu (remis=zwrot). Ja gram ta druga opcje.
Niezly walek z tym ze tylko wygrane kupony wliczaja sie do obrotu...
 
Jak ktos ma ochote zagrac to polecam na dzisiaj zwyciestwa w hokeju.
Skelleftea (Szwecja) - 1,80
St. Louis (NHL) - 1,52
Mozna single zagrac. Ja zagralem troszke ryzykowniej czyli łączony za 60 zl. Do zgarniecia 178 zl.
Wielkie dzieki za bardzo trafna i dochodowa sugestie. Oczywiscie zaluje, ze nie dalem sie poniesc i nie zagralem wyzej, ale jakos nie potrafie stawiac wysoko na rzeczy o ktorych nie mam pojecia :) Dzieki Tobie pierwszy raz od wielu lat ogladam mecz NHL na zywo, bardzo jednostronny :) Kurs na UNIBET byl jeszcze lepszy od Twojego, wiec szkoda tym wieksza.
upload_2015-1-7_4-14-9.png

@kiras Tobie tez dziekuje bo kurs faktycznie byl ciekawy, ale "Twoj" Orlik niestety szalu nie zrobil.
 
Nie ma problemu ;) wazne ze wygralismy. U Ciebie kursy byly wieksze bo zagrales na zwyciestwa w regulaminowym czasie a ja po dogrywce : )
oprocz tego kuponu na necie wyslalem tez 2 w STSie. Pochwale sie hihi :) jako ze nie chca mi sie zdjecia wgrac (chyba za duzy rozmiar) to podam nr kuponow ktore trzeba wpisac na stronie STS.
310061502008846266 - 4897
310061502003846282 - 1083
 
Myslalem czy nie dac ze Coric ugra przynajmniej seta lub ze beda 3 sety ale troche sie boje... Wawrinka to stary wyjadacz i wszystko mozliwe. Nie wiem czy Coric jest juz gotowy na czolowke tenisa ale szansa jest.
 
Back
Top