Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Myslalem czy nie dac ze Coric ugra przynajmniej seta lub ze beda 3 sety ale troche sie boje... Wawrinka to stary wyjadacz i wszystko mozliwe. Nie wiem czy Coric jest juz gotowy na czolowke tenisa ale szansa jest.

Zagrałem za 55 do wyciągnięcia ponad 170.
 
jestem ciekaw jak wypadnie Coric...
ja na dzisiaj gram :
Valencia (Puchar Króla) 1,52 + Bautista (tenis) 1,35 + New Orleans (NBA) 1,50
 
Też mam ochotę na Valencia'e, ale to wieczorem. Poza tym Johaug vs Kowalczyk i Weng vs Fessel za 250 AKO 1,4. :D
 
Mnie kursi BTS po 1,66. Obstawiam remis w tym meczu, ale tu może zdarzyć się wszystko. Co jeżeli Real serio złapał zadyszkę, a Atletico w formie ogra moją ukochaną drużynę?
 
Ja odpuszczam ten mecz. Kazdy wynik mozliwy. Ciekawe czy Torres zagra. Mimo wszystko mam jeszcze nadzieje ze cos z niego bedzie i odrodzi sie na nowo w Atletico : )
 
z tego co kojarzę to Realowi nie gra się zbyt łatwo z Atletico... Torres dzisiaj 2 brameczki i Atletico wygra 2-1 (pięknie by było) ! ! ! :D
 
z tego co kojarzę to Realowi nie gra się zbyt łatwo z Atletico... Torres dzisiaj 2 brameczki i Atletico wygra 2-1 (pięknie by było) ! ! ! :D
Torres 1 trafiA RAZ NA ROK A DWIE TO CHYBAZ 5LAT TEMU TRAFIŁ JAK NARAZIE TYLKO SPALONE LAPIE
 
Last edited:
wiem... wiem... ale pomarzyć można ; ) choć ja czuję że Torres w Atletico wróci do odpowiedniej dyspozycji : )
 
Masakra od wygranej na JBJ i Cerrone 6 kuponów nie wjechało, tylko 1. Co z zla passa na piłce hokeju tenisie...
 
Masakra od wygranej na JBJ i Cerrone 6 kuponów nie wjechało, tylko 1. Co z zla passa na piłce hokeju tenisie...
Glowa do gory, bedzie lepiej. Jesli Cie to pocieszy nie jestes jedynym. ktory tak ma. Mnie po UFC wszedl jeszcze tylko hokej od Knee a reszta same wtopy :D
 
Hmmm, a ja nie narzekam... ? Założyłem sobie dzienniczek bukmacherski i śmigam całkiem fajnie w ostatnich dniach. Właśnie zagrałem surebet'a na Serena Williams vs Lucie Safarowa. Nie wytrzymałem nerwowo i poświęciłem możliwe +190 na rzecz pewnego +70. Szkoda, mogłem grać tego surebeta w drugim secie i mieć +150 na czysto, ale co tam. Liczy się ładny zysk. Jak dojadę do 20 kuponów to może jak będziecie zainteresowani to wrzucę Wam wykres z zyskiem netto, na chwilę obecną +500 w 2 dni.

1z69rnq.png

m7uu5w.png

@Świeżo postawiony zakład na dziś...
 
Ja we wtorek lacznie ze wszystkich kuponow ok 900 zl do przodu a wczoraj lacznie 150 zl przegralem. Gdyby Villarreal zremisowal to bylo by fajnie a tak kupon poszedl sie ... Potem New Orleans mnie uwalil i trzeba walczyc dalej heh : )
 
typy na dzisiaj :
Charlotte (NBA) drużyna zdobędzie max 94 pkt. TYP 94,5 - KURS : 1,85
Milano (Euroliga) drużyna zdobędzie powyżej 70 pkt. TYP 70,5 + KURS : 1,85
 
Pireus wygrał grubo ponad 20 punktami, aż szkoda, że nie wziąłem jakiegoś handi pokroju 8,5. :D

Milano over 70 Knee niestety nie weszło, nawet 60 oczek nie wyrobili.
 
Głupi to ma szczęście !?
Postawiłem w ciemno- gospodarze powyżej 79.0 za 1.94 kursiwa. No i weszło. Tylko, że z tego co widzę, obstawiłem złą drużynę.
Teraz jeszcze Szerszenie...
 
Na kompilacji murowanych faworytow tez czasem mozna zarobic. Mam nadzieje, ze to powrot na wlasciwe tory :) Jakies ciekawe propozycje na weekend ?
upload_2015-1-9_3-44-17.png
 
Juz kiedys mialem nauczke zeby nie grac na liczbe pkt... wczoraj znowu mnie pokusilo i nigdy wiecej. Nawet blisko nie bylem... masakra.
 
Hehehe, jaka masa tenisowych wtop... :oops:

Djokovic
Nadal
Radwańska
Kvitowa

Dziś gram Sharapowa -1,5 seta + Wawrinka -3,5 gema. AKO 2,41 i jedziemy z odrabianiem strat. Postawiłem sobie cel pod tytułem miesięczny obrót stawek 5000 i minimalny yield 15 %. Na razie 16 kuponów, obrót miesięczny 1,9 k, yield 30%.
 
Back
Top