Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Najwazniejsze, ze do przodu. Ja po piatkowych sukcesach zrobilem sobie wolne i dla rozrywki puscilem tylko kilka "kirasowek". Jedna prawie weszla, zesz te Chinki :D
upload_2015-1-12_3-7-7.png
 
To najgorsze jak jedno spierdoli,ja ten tydzień postawiłem może łącznie stówe i wszystko wjebałem ale to nie jest jakiś mega wielki hajs.Pomyślałem,że pasuje złą passa przerwać i puścić bardziej przemyślany kupon no i pyk.Z dużymi stawkami trzeba sie wstrzelić bo wole przegrać 5x50 a za szóstym razem wyjąć kilkaset złotych.Grunt żeby czasem sobie dorobić.
PS. Widze,że grasz w funtach - mieszkasz na Wyspach ?
 
Niestety tak sie zlozylo. Co do "dorabiania" to oczywiscie najwazniejsze zeby w odpowiednich momentach dac sobie na wstrzymanie. Ja powazne pieniadze inwestuje tylko w MMA i boks bo mam o tym jakies pojecie. Reszta to czysta rozrywka.
 
To mam nadzieję, że temat UFC 59 jeszcze ruszy :D bo analizom swieżaków jak ja daleko do stanu użyteczności a i jest z czego się uczyć.
 
Stawiacie jakoś grubiej na Ronaldo, że zdobędzie złotą piłkę? Wydaję się to pewne a przy 1000 zł 220 zł na czysto. Co myślcie?
 
Ja się zastanawiam nad 1.40 na Lowa (trener roku)... Zdobył mistrzostwo świata, ale Ancelotti puchar i LM.
 
Kiras weź wrzucaj jakoś wcześniej te kupony:D.. co jak co ale ranga Król $$$ powinna być u ciebie dożywotnio..
Haha pare razy się naciąłem na pierdolenie ,że chujowe typy wrzucam i nie lubie jak ktoś ma pretensje :D lepiej samemu po cichutku bo sam biore za siebie odpowiedzialność a wiadomo jak jest,pare osób zarobi na jakiś typach to git.Gorzej jak komuś skuteczność spada to jest wtedy na językach z pretensjami innych :D Pondro
 
Haha pare razy się naciąłem na pierdolenie ,że chujowe typy wrzucam i nie lubie jak ktoś ma pretensje :D lepiej samemu po cichutku bo sam biore za siebie odpowiedzialność a wiadomo jak jest,pare osób zarobi na jakiś typach to git.Gorzej jak komuś skuteczność spada to jest wtedy na językach z pretensjami innych :D Pondro
Jak ktoś jest pizda to ma pretensje przecież nikogo nie zmuszasz do grania jak komuś sie nie podoba nie musi korzystać. Powodzenia w grze;)
 
Jutro na Janowicza dobre kursiwo, obadajcie sobie ten meczyk.. Oczywiście jak ktoś ma ochotę :cool:

jak dla mnie Kyrgios ma spore szanse na zwycięstwo. Janowicz jest strasznie chimeryczny... ogólnie widac że tenis Ci całkiem dobrze idzie jednak tutaj uważam że możesz się przejechać : )
 
co myślicie o Johnsonie i Hendersonie? kursy dość dobre Anthony ostatnio wygląda niesamowicie, Henderson słabo, ale Moussasi nie lepiej a kursy są 3 w góre na Hendo
będzie to 3 rundówka na plus dla Dana
 
Hendo w stójce jest bez szans, H-bomb nic mu nie da, nie obali, a nawet jeśli, to go Mousasi z łatwością przetoczy, jak Munoza. Dla mnie value w Gegardzie. Rumble niby może wygrać, ale skoro nie znokautował Davisa, to Alexandra tym bardziej. Tym bardziej, że Szwed, w przeciwieństwie do klubowego kolegi nie zbierze 50 lujów na ryj. A jeszcze niedawno Arłowski urwał mu rundę.
 
Janowicz wygrał. 2.54
Nie chce tu wyjść na hejtera ale niech się chłopina złapie za jaja i gra jakoś "do przodu" a nie w kratkę jakby miał totalne sinusoidy nastroju i formy.
 
Ci którzy śledzą mecze Janowicza wiedzą, że czasami wymyśli takie rzeczy że gorzej się nie da. Wygrywa spokojnie mecze i nagle zaczyna grać skrótami, ryzykownymi zagraniami. Taki typ zawodnika. Można powiedzieć showmen. Jeżeli to wychodzi jest okej, gorzej jak topi pieniądze...
Podobnie gra Monflis, potrafi ogrywać najlepszych a czasami przypajacować i przegrać z jakimś no name'em..
 
Ja obstawilem Kyrgiosa, podobnie jak Niemcy w pamietnym meczu, byznes is byznes. Może i dobrze, że nie weszło.
 
Zychal i ine pany - piszcie coś więcej, jak według was jakiś kurs jest naprawdę ciekawy. Czasem hazardzista da się skusić :D
 
Siedzi ktoś tutaj w NBA?

Ja od siebie na dzisiaj mogę zaproponować Miami Heat po kursie @1.74 aktualnie (spadł bo chyba Bryant nie zagra, ale w przypadku LAL to raczej nie osłabienie). Żary ostatnio pokonały inny zespół z LA i to na ich terenie a to niewielu zespołom się udaje więc po takim kursie myślę że warto spróbować. A z tenisa myślę nad Kubotem, Pospisilem i deblem Peya/Soares. Jakieś opinie na ten temat? :D
 
Back
Top