Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dobry kurs, szkoda ze nie za wiecej kasy ;) Tez myslalem o niej ale ostatecznie zagralem Przysieznego po kursie 2,20. Myslisz ze dzisiaj Kasia wygra z Tatishvili? Kusi zeby na nia zagrac na : )
 
Kiedys probowalem grac na ilosc gemow w pierwszym secie tzn over 9,5 i kurde zawsze set konczyl sie max 6-3 dlatego wyleczylem sie juz z tego ;)
 
W Macedonii kojarze ze gral taki jeden fest dobry gosciu :) gra jeszcze? Zapewne bedziecie wiedziec o kogo mi chodzi heh. Tez mnie kusi ta Macedonia
 
Fajnie że zaczynają się mistrzostwa w rękę, szkoda że dziś nie moge live się pobawić. Więc postawiłem 20 zł postawiłem Polska + Chorwacja.
 
Panowie dzisiaj hit na zachodzie OKC-GSW, co myślicie? Ja myślę nad pójściem w Wojownik, są w dobrym gazie, klepią po kolei prawie wszystkich a kurs dobry jedyne co powoduje zawahanie to rest Igoudali i Boguta w tym meczu.
 
Panowie dzisiaj hit na zachodzie OKC-GSW, co myślicie? Ja myślę nad pójściem w Wojownik, są w dobrym gazie, klepią po kolei prawie wszystkich a kurs dobry jedyne co powoduje zawahanie to rest Igoudali i Boguta w tym meczu.

Nie gram tego meczu ale jakbym mial obstawic to zwyciestwo Oklahomy ;)
 
Bellator 132: Freire vs. Straus

1Kupon:

1. Patricio Freire - Daniel Straus Typ1 Kurs:1.53+

2. Houston Alexander - Virgil Zwicker Typ2 Kurs:1.9+

AKO:2.91 Stawka:30

Wygrana:87 Przegrana:

nie chcieli grac bellaotra :D
 
Myśle,że warto spróbować Southampton a i Fabiański nie powinien zatrzymać Chelsea.
 
@enteryoname ja posiadam, co chciałbyś wiedzieć ?
Ogólnie czy polecasz, czy nie ma problemów z wypłatami z bankomatów itp. 10€ rocznie wygląda moim zdaniem dobrze... Ogólnie nosze się z zamiarem zmiany banku + własnie ten skrill mi wpadł w oko.

Co do zakładów bardziej czekam na niedziele, ale dzisiaj spróbuje właśnie coś z angielskiej, którą ktoś zasugerował wyżej... Tylko ja to wiadomo: Kartki/bramki ;)
 
Na początku masz limity wypłat z bankomatu, które potem możesz znacznie zwiększyć (początkowo jest to 1000 euro wypłaty, 1000 euro pojedynczej transakcji, czyli da się żyć). Zwiększyć je możesz weryfikując konto, ew przystępując do ich programu VIP. Opłaty pobierane są przy wypłatach z bankomatu, jest to stała kwota 1.80 ojro, przeliczana automatycznie na złotówki jeśli masz w nich konto. Karta to 10 euro, około 44 złote rocznie, zero problemów z płatnościami w polskich sklepach (tutaj już bez żadnych opłat), Fight Passa też dzięki niej wykupiłem, generalnie polecam. Pieniądze do bukmacherów dochodzą szybko, czasami tylko możesz mieć problem jeśli Skrill jest zarejestrowany na maila różnego od tego, na który było tworzone konto u buka, jak tak miałem na Pinnacle, ale do ogarnięcia, support mi to zrobił. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pytaj, może to info też przyda się innym, bo Skrill to naprawdę fajna platforma :)
 
WSOF 17

1Kupon:

1. Brian Cobb -Jonathan Nunez Typ2 Kurs:1.5

2.Krasimir Mladenov - Brendan Kornberger Typ1 Kurs:1.36

AKO:2.04 Stawka:20

Wygrana: Przegrana:
 
Na początku masz limity wypłat z bankomatu, które potem możesz znacznie zwiększyć (początkowo jest to 1000 euro wypłaty, 1000 euro pojedynczej transakcji, czyli da się żyć). Zwiększyć je możesz weryfikując konto, ew przystępując do ich programu VIP. Opłaty pobierane są przy wypłatach z bankomatu, jest to stała kwota 1.80 ojro, przeliczana automatycznie na złotówki jeśli masz w nich konto. Karta to 10 euro, około 44 złote rocznie, zero problemów z płatnościami w polskich sklepach (tutaj już bez żadnych opłat), Fight Passa też dzięki niej wykupiłem, generalnie polecam. Pieniądze do bukmacherów dochodzą szybko, czasami tylko możesz mieć problem jeśli Skrill jest zarejestrowany na maila różnego od tego, na który było tworzone konto u buka, jak tak miałem na Pinnacle, ale do ogarnięcia, support mi to zrobił. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pytaj, może to info też przyda się innym, bo Skrill to naprawdę fajna platforma :)
czy ta karta może służyć za konto bankowe i można wypłacać we wszystkich bankomatach w europie?
dzieki
 
Podbijam pytanie. Bo coś mi świta, że trzeba $ przesyłać z konta które jest założone na daną osobę (ustawa o praniu brudnych pieniędzy)
 
Back
Top