Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Wczoraj Miami na + więc trzeba iść dalej. Na dzisiaj z NBA proponuję treble'a Rockets @1.27 + SAS @1.45+ Hawks @1.30. Jeśli ktoś chce zminimalizować ryzyko to dubel bez SAS bo Hornets w dobrej formie, ale wydaje mi się że aktualni mistrzowie przerwą ich passę ponieważ może im zacząć zaglądać widmo wypadnięcia z 8 która awansuje do play offów.
 
Ja z NBA proponuje Memphis (1,40) i troche ryzykownieszy typ Dallas (2,00). Golden State kurs 1,15 to troche lipa... Atlanta czuje ze moze przegrac w koncu
 
Wczoraj już 2 raz zarobiłem na Atlancie i też mam lekkie wątpliwości przed graniem ich dzisiejszej nocy. Boston się trochę poprawił, ale wydaje mi się, że na Orły to będzie za mało.
Chyba jednak zagram Houston.
 
Niby pewne te mecze i Atlanta i Houston powinny wygrac ale osobiscie kilka razy przejechalem sie na takich pewniakach w NBA po kursie 1,2-1,3. Na San Antonio kurs 1,50 tez kusi : )
 
Wydaje mi się, że Golden State Warriors będą lepsza opcją zamiast Spursów.

Zgoda ale kurs na GSW jest strasznie biedny, trzeba by iść już w handicap.
Dobrą opcją wydaje się też Portland a i na to kurs dużo lepszy, Trail Blazers w swojej hali grają świetnie a LAC na wyjazdach bardzo słabo na dodatek brak zmiennika dla CP jest problemem.
 
Właśnie zobaczyłem na kurs... 1.05 z Betsafe na GSW to bezsens. Ja idę dzisiaj w stronę Atlanty lub Rockets, Harden załatwi sprawę. Na spokojnie.
 
ja gram na dzisiaj Memphis (NBA) + Dallas (NBA) + Ramos (tenis) a co z tego wyjdzie to zobaczymy. Dajcie potem znac co ostatecznie zagraliscie ; )
 
@kiras i inni ,ostatnio ogladlaem punchera i Pindera mowil ze Stivern moze wygrac w sobote z Wilderem a kurs na niego 2.5
chodzi mi o boks ,zna ktos tych zawodnikow sa jakies sznase ze to wejdzie
 
@kiras i inni ,ostatnio ogladlaem punchera i Pindera mowil ze Stivern moze wygrac w sobote z Wilderem a kurs na niego 2.5
chodzi mi o boks ,zna ktos tych zawodnikow sa jakies sznase ze to wejdzie
Moim zdaniem faktycznie ma szanse, ale od tej walki trzymam sie z daleka bo nawet wygrana w ringu moze nie zagwarantowac mu zwyciestwa na kartach.
 
@zychal

Artur Szpilka mówił o tej walce że dla niego jak na razie faworytem jest Stivern bo na pewno ma niezły cios jak tyle przewraca na deski ale mówił że nie wiadomo jak się zachowa gdy Wilder skontruje i to on uderzy bo na razie Stiverna tak za bardzo nie miał kto sprawdzić.Szpila mówił że ta walka to będzie dopiero test dla Wildera, że Stivern to już dobry zawodnik z dobrym ciosem jednak nie wiadomo z jak mocną szczęką ale Wilder to dla Szpili zawodnik który dopiero tą walką może pokazać swoje umiejętności.Dlatego patrząc na tą wypowiedź po takim kursie albo odpuścić walkę albo stawiać tylko Stiverna.
 
@zychal

Tak jak pisali wyżej inni, obaj mają czym uderzyć. Wilder mimo imponującego bilansu nie stoczył walki z nikim poważnym (może poza Malik Scottem ale ta walka jest napiętnowana jako typowy przykład wyjścia tylko po kasę) a Stiverne chociażby pokonał Arreolę który ma przyzwoite nazwisko w dzisiejszej HW. Ogl opinie są takie że jak Wilder nie położy Kanadyjczyka do 5 rundy to przegra potem przez KO bo ma wątpliwą szczękę (widać to w walkach amatorskich, gdzie padał po ciosach) a jego dotychczasowe walki nie wychodziły poza 4 rundę i są obawy o kondycję. Problematyczna może być decyzja bo sędziowie będą raczej za Wilderem bo USA czeka na swojego mistrza wagi ciężkiej od wielu lat. Ja jednak stawiam na Stiverne'a ale bez szaleństwa ze stawką bo wszystko może się wydarzyć w tym pojedynku.
 
Kursy:
Bellator
Freire-Strauss1.56-2.4
Jenkins-Karakhanian 1.77-1.91
Zwickler-Aleksander -1.91-1.91
WSOF
Shielsds-Foster1.22-4.15

chyba podam kupon Freire+Ćwiker

ufc
tate - mcman2.35-1.57
mccall-lineker 1.48-2.6
mein -alves 1.91-1,77
meina chyba mozna grac dobry kurs
 
@zychal tak jak allan pisze Wilder rekord ma imponujący ale nikogo mega nie pokonał Stiverne ma szanse ale nie wiem czy to zagram.
Kurwa miałem Kirasóweczke : Kubot,Benfica-1,Wizards,Tottenham,Lille i Portland za 5 dyszek do wyjęcia 1054 i sześcioma punktami Portland przegrało :/ szkoda
 
szkoda kiras bo niewiele brakło a wygrana całkiem solidna by była no ale cóż takie uroki bukmacherki ;) powodzenia w dalszej grze. W ogóle to gra ktoś coś ciekawego na noc?
 
Na ten moment jeszcze nie mam nic zagranego, ale Cleveland raczej poleci, zastanawiałem się tylko czy by nie dołożyć Millwaukee, bo Knicksi ssają pałkę strasznie, ale Melo wraca i nigdy nic nie wiadomo... Hokeja na noc nie tykam.
 
w NBA każda drużyna prędzej czy poźniej jakiś mecz wygrywa więc i Knicksi kiedyś powinni heh. Dlatego nie ruszam choć zapewne Milwaukee ich klepnie. A jak tam C. Anthony? Kontuzja? Bo z nim w składzie to szanse rosną...
 
No właśnie ma zagrać, ale ponoć nadal jest lekko kontuzjowany. Jego obecność w składzie zawsze jest gwarancją przynajmniej 20 punktów, choć nie wiem jak to będzie wyglądało po tej przerwie. Mecz będzie rozgrywany w Londynie (w ramach global game), także neutralne boisko.
 
C. Anthony kozak ale team ma chujowy heh. A to nawet nie wiedziałem że w Londynie... nieźle. Za mały kurs na Milwaukee, odpuszczam... choć kusi jakąś skromną dyszke dać na Knicksów. Kiedyś tak kilka razy polowałem na Philadelphie przy kursach 5-10 zł heh ale lipa :)
 
e co myslicie o Nedkovie za 2.0 z Krylovem? Nikita ostatnio szaleje, Nedkova tylko z Silva kojarze i chyba aż tak fatalnie nie było
ktoś coś?
 
Chłopaki :
Juventus - Verona Handicap ( 0 - 1. ) = 1.49 - won Juve wygrało 6 - 1
Elche - FC Barcelona Handicap ( 1. - 0 ) = 1.67 0 - 3 Barcy do przerwy
Razem 2.49 postawione za 20 zł
Będzie połowa na Sivera :D
 
@Knee , mogliśmy grać tych Bucksów, 56-37 do przerwy :D Anthony już ma na koncie 17 punktów.

A no moglismy zagrac :) szkoda mi Melo...
Screenshot_2015-01-16-07-30-37.png
 
Back
Top