Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie zakład nam anulują bo wbiłem na Betsafe i zapytałem na czacie babki czemu nie ma mojego wygranego siana i rozliczonego zakładu,pani sprawdziła i oświadczyła ,że zaszła pomyłka w treści zakładu i nie chodziło o styczeń tylko o CZERWIEC więc oddają hajsy.
@Tomasz Chmura sianko doszło - wielkie dzięki
Ps.Jechałem przed chwilą przez twoje rewiry ! :D
 
Gówno prawda, za dużo kasy w plecy są i teraz wymyślają. Zakład wisiał conajmniej dwa dni i dwa razy by się pomylili (Wenger+Pellegrini)? Oszuści.
 
to jest wlasnie najgorsze ,powinni placic za pomylki ,jak my postawimy przez pomylke cos innego niz chcielismy to juz nam nie zmienia zakladu .zlodzieje
 
Jednak betsafe to chuje... :) Tak się zastanawiam, czy grać Jones + Lombard-Burkman poniżej 2,5?
 
Cerrone points handicap -3½ 2.35
Jury points handicap +3½ 1.61

Czy ktoś z was ma pojęcie o co może w tym chodzić?
Myślałem, że może chodzi o to, że Jury + 3,5 znaczy, że albo walka dojdzie do decyzji, albo Jury wygra przed czasem - ale to wychodzi na to samo, co Cerrone nie przed czasem - na co kurs wynosi 1.38.
 
Bonus rzuciłem na Jacobsena ,wjechało 250 i postawiłem na Tunezje w meczu towarzyskim w ręczną mimo przegranej pierwszej połowy odrobili i wygrali dając mi 437.50 ale jeszcze stówe musze obrócić raz .Myśle,wszystko wysłać all in na UFC bo nie dosyłałem hajsu na konto.
 
W nocy siadł kupon NHL plus over w NBA. Za 50zł wygrane 200zł. Nie za dużo ale i tak cieszy... Do zobaczenia na fanpage Postawnablog na facebooku (link w podpisie)
 
JAK KTOŚ NIE MA KONTA NA SPORTING BET TO ATAKUJCIE! cashback 400zł !!! kurwa jak żałuje,że mam tam konto.
Ale jestem zjebany. Taki freebet był, a zamiast puścić jakaś tasiemkę (chociaż Kowboja i Hectora dorzucić) to zagrałem tylko Bąsa. Za bardzo podniecony tą walką byłem. Lepszy rydz niż nic...
y4AQ3La.png
 
luzuj bo obrócić trzeba było.. w późniejszym poście pisałem o tym ;) regulamin czytać przede wszystkim :D pzdr
 
luzuj bo obrócić trzeba było.. w późniejszym poście pisałem o tym ;) regulamin czytać przede wszystkim :D pzdr
Wiem, wiem, ale 2k (5x400) obrotu przez 30 dni to raczej żaden problem, tyle tylko, że byłby uwiązany do tego buka.
 
BetClic.com oferuje cashback chyba do 400 zł bez obrotu, polecam jak ktoś nie ma konta :P
 
Na Betclicu 200, na Expect 222 zł. Grzech nie skorzystać. Pamiętajcie tylko, żeby wpisać prawdziwe dane przy rejestracji, bo później do wypłaty potrzebny jest skan dokumentu tożsamości.
 
Kurwa,jak tak pacze to Real wygrywa i na mojej taśmie na 13 000 nie weszła tylko Chelsea bo UFC wszystko na tamtym kuponie na + do tego Castillo 4700 co daje 17 700 i mógłbym jebać biede. Bukmacherka często płata figle ale i tak chce pójść na rekord w tym roku. Troche jednak mam łezke w oczu jak widze,że nie wiele brakło do takich ogromnych pieniędzy bo zwolniłbym sie w chuj i zainwestował w siebie :D cóż co sie odwlecze to nie uciecze.
@cypher WilliamHill na bank i Betsson swego czasu coś miał
 
Kurwa,jak tak pacze to Real wygrywa i na mojej taśmie na 13 000 nie weszła tylko Chelsea bo UFC wszystko na tamtym kuponie na + do tego Castillo 4700 co daje 17 700 i mógłbym jebać biede.
Nie mów hop! Wykrakałeś im porażkę. Może trochę lżej ci na duszy przez to będzie, o ile nie jesteś kibicem Realu :D.
 
Hubi wykrakał :D w sumie to lubie ich ale to prawda przejebali i czasu nie cofne.Odrobią z handicapem w meczach z Schalke ;) to samo Chelsea
 
Śpicie? Tenis w nocy gra dużo meczy ja właśnie przytuliłem 160 na Keys - Cibulkova. Kupon na Postawnablog. Ostatni raz już pisze o moim fanpage bo kilka lajków się sypnęło ze zdjeciami MMA więc to pewnie od Was. Z góry dzięęki :)
 
@enteryoname jaki masz % wygranych kuponów bo na bloga wrzucasz wygrane :p wrzucaj czesciej moze coś skorzystam
Wiesz co nie liczyłem. W 2014r skończyłem jakieś +3.000zł. Niedługo będę wrzucał typy przed spotkaniami (czasami Wam tu piszę) Czekam na nowe logo itp i ruszamy że tak powiem mocniej ;)
 
Wiesz co nie liczyłem. W 2014r skończyłem jakieś +3.000zł. Niedługo będę wrzucał typy przed spotkaniami (czasami Wam tu piszę) Czekam na nowe logo itp i ruszamy że tak powiem mocniej ;)
Like jest i postaram sie korzystać z typów niech jak najwiecej kuponow bedzie wygranych.:cool:
 
Zastanawiam się nad zagraniem zwycięzcy nagrody Puskasa za najładniejszą bramkę roku.
Link do nominacji:
Analizując te bramki uważam, że wygra J.Rodriguez. Kurs na niego wychodzi 1.5
Przejął piłkę klatą musiał obrócić się o 180 stopni uderzyć piłkę w powietrzu z dużą prędkością która odbiła się od poprzeczki wpadając do bramki, bramkarz bez szans. Dodatkowo bramka zdobyta na wielkiej imprezie.
S.Roche ładna bramka coś w stylu Jamesa ale to nie ten poziom piłkarski. Ta dziewczyna co stała za nią po prostu nic nie zrobiła jedynie biegała zamiast podejść do przeciwniczki. Wydaję mi się że dostała nominację tylko dlatego żeby nie dyskryminować kobiet.
Van Persie ta bramka w mojej opinii też nie zasłużyła na zwycięstwo. Holender nie kryty do tego Casilias za bardzo wysunięty do przodu. Bardzo ładny lob nic więcej.

Do tego można dorzucić, że Ronaldo wygra złotą piłkę 1.22
 
Do tego można dorzucić, że Ronaldo wygra złotą piłkę 1.22
Jestem fanem Ronaldo, ale uważam ze kurs 1.22 nie jest wart grania. Moim faworytem jest Neuer mistrz swiata i od dawna wysoka forma zwłaszcza ze Platini itp od dawna lobbuja by wygrał ktoś inny niż CR7 lub karakan





A James raczej na bank wygra.
 
Back
Top