Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja 100zł w plecy ;( oby JJ i Cerrone odrobili
Najman widać na siebie grał, że tak szybko kursy schodziły
 
Będzie post pod postem, trudno.
Czy ktoś rozważa postawienia na Kamila Stocha, że będzie stał na podium w jutrzejszym konkursie ? Kurs na Kamila to 7.00, po dzisiejszych kwali widać było dobrą formę, postawić 10zł to nie dużo.

Ps. Czemu w temacie nie ma kej es dablju ?
 
Last edited:
rok sie konczy gal juz nie bedzie wiec male podsumowanie ,udanego roku :)3miesiace tylko na minusie reczta plus :) i jak tu nie grac mma, drugi rok z rzedu na plusie ale w 2013bylo tylko 369,teraz znacznie lepiej
Podsumowanie 2014 roku

Styczeń: -153

Luty: 92

Marzec:309

Kwiecień:169

Maj:1

Czerwiec: 82

Lipiec:222

Sierpień:-153

Wrzesień:-106

Październik:1095

Listopad:193

Grudzień:438


Zysk:2189

Największy trafiony kurs:

1. Glover Teixeira - Phil Davis3,6

2.Czajczynksi -Bajor 3.35

3. Joanna Jędrzejczyk - Claudia Gadelha3.15

4.Błachowicz – Latifi 3.1

4. Alex Caceres - Sergio Pettis 3.1



Ilosc kuponow291:

Kupony trafione136

Kupony chybione:153

NC:2
 
@szady zeszly rok zakonczylem tak
Zysk:369

Największy trafiony kurs:4.35

Ilosc kuponow187:

Kupony trafione:68

Kupony chybione:118

NC:1
ilos kuponow sie zwiekszyla ,kwota postawiona sie zwiekszyla(niebede podawal)ale i zysk sie zwiekszyl :)
 
dzieki :)
teraz mocno licze w styczniu na jj+cerone
ktos jeszcze robi sobie takie statystyki ?
przynajmiej wiadomo czy cos sie na tym zarabia,czasu troche kosztuje ale dla mnie przydatna sprawa
 
Ładnie @zychal nie dość ,że widać progres to 2 klocki na plusie w ciągu roku jest bardzo dobrym wynikiem.Mi ogólnie nie chce się robić takich statystyk ale myśle,że też jestem sporo na plusie.
 
Dobra robota. Jak widać, podawanie kuponów przed galą nie przynosi pecha, jak twierdzą niektórzy.
Przynosi pecha. :D

Liczyłem ze skrillem cały rok i jestem ok. 2.500-2.800 do przodu. A to jeszcze nie koniec bo dzisiaj wjeżdżam w angielską ligę :)
 
ja z 400-500 do przodu, ale gram dopiero z 2 miesiące i odrobiłem to co rok temu przegrałem
 
Tak jak mówiłem liczyłem to jak wpłacałem i wypłącałem z bukmacherów. Duże sumy na zielony szły ale niestety powrotne przelewy tez się zdarzały. Stąd taki wynik :confused:

SINGLE:
CHELSEA

ARSENAL

QPR

WOLVERHAMPTON.

Miałem kończyć ten rok na Najmanie no ale..
 
Ale sie wkurwiłem...po Chelsea bym sie nie spodziewał,że z tymi gównami zremisują,natłukli mi troche hajsu i odrobią to jeszcze!!!!! szkoda bo byłem zadowolony z tej taśmy bo do wyjęcia sporo.A co mi tam - jebane kurwy.
 
Się grało z x'em :D

II1SK9X.jpg
 
Kiras, to ta taśma co do wyciągnięcia było 13.000?
Tak jest @Tomasz Chmura no ale chuj musiałem w końcu umoczyć.W lidze mistrzów odrobią mi ale do UFC musze odrobić jeszcze połowe tej stawki bo 480 wyjdzie mi za Pellerginiego i pasuje coś wymyślić bo na Kowboja kurs leci strasznie w dół.W ostateczności singiel na Bonesa..
 
ja dalem 50zl na stocha ze bedzie lepszy od kraftakurs 1.8
ale czy ten konkurs sie wgl odbedzie to watpliwe
 
Soton to bardzo mocny zespół dopóki nie zaczną ich dręczyć kontuzje, ale z Chelsea sobie poradzili jako tako bez Clyne i Bertrandta, którzy wypadli (kartki chyba i ten drugi jest wypożyczony (?) z Chelsea i nie mógł grać przeciwko nim).
Jak byś grał na City, to byś mógł się wkurwić :D
 
Back
Top