Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Posłuchajcie sobie końcówkę ostatniej szczeny. Przeciwnik Najmana pewnie dostał już wypłatę przed galą. Ustawka jak nic.
 
Kurde pograłbym tego Najmana, w końcu Miras musi robić szmal na największej gwieździe sportów walki w ostatnich latach w Polsce. No ale niestety sumienie mi nie pozwala, trzeba się szanować... :D a tak serio to pewnie wygra to jakąś wymęczoną decyzją jak nie trafi wcześniej.
 
powaznie stawiacie na najmana? pamietam, ze ostatnio baliscie sie postawic na Overeema bo niepewny. najman bardziej pewny?
#logikacohones
 
tutaj nie chodzi o to kto jest lepszy tylko o biznes, a tutaj Najman może z Mirasem jeszcze trochę kasy narobić
Miras i Najman do interesów mają głowę, jakiegoś podłożonego rywala ściągneli, żeby kasa sięz zgadzała i tyle
chociaż kto wie to w końcu El Testosteron, który wszystko przegrać może
 
a ja uwazam,ze nawet ustawiony ogor moze najmana ujebac... machnie lewym, musnie najmana po czubku glowy a ten jebnie orla na zimie w panice a klepac bedzie jeszcze przed ladowaniem. eee ja bym nie stawial na niego...
.)
 
Stawiać na kolesia, który sam sobie robi TKO po 1.35-1.50. No way :D A co do Jonesa to mega czuję, że wygra i na pewno postawię na niego jakieś hajsy.
 
myśle,że nawet moje siano nie chciało by sie przelać na kupon z najmixem :D ale jutro nic nie stanie mi na przeszkodzie żeby obejrzeć ten cyrk skurwiały w towarzystwie świątecznego żarełcia noi cohones brothers <3
JJ+najman to kupon stulecia coś ala real + muchomorki u6
 
Skoro ludzie tacy przekonani że Najman znowu przegra i sie dziwicie że inni stawiają na niego, to czemu nie stawiacie na przeciwnika po korzystnym kursie?
 
Skoro ludzie tacy przekonani że Najman znowu przegra i sie dziwicie że inni stawiają na niego, to czemu nie stawiacie na przeciwnika po korzystnym kursie?
Bo to najbardziej pojebana walka w ostatnim czasie :D
 
Pany, wróciłem z chrzcin i tak myślę, i myślę o tym Najmanie - wszystkie okoliczności na niebie mówią, że to ustawka po chuju. Częstochowa, Mirek, gość z łapanki, PLMMA (UFC UFC UFC HBO). Ale to jest kurwa najman. Pierdole nie stawiam.
 
Też mi podejrzanie wygląda tak niski kurs. Paradoksalnie myślę, że mniej ludzi by grało Najmana, gdyby wynosił ponad 2.0... Niemniej ja tez walki nie tykam.
 
:Dja te licze ze najman przejebie :D ale nie stawiam
Każdy na to liczy bo moralnie jakoś tak wypada. Ale ten rywal zbyt przypomina ostatnich rywali najmana z boksu ze ciezko nie przeczuwac ustawki. Ostatnio tez walczyl z jakims amatorskim mistrzem serbi czy mistrzem swiata w kickboxingu federacji ktora tylko jemu cos mowi. Ja jednak skusilem sie i polecialem za stówke
 
PLMMA Finał

1Kupon:

1. Marcin Najman - Michal Dobias Typ2 Kurs:2.95

AKO:2.95 Stawka:15

Wygrana: Przegrana:


PLMMA Finał

2Kupon:

1. Antoni Chmielewski - Jonas Billstein Typ1 Kurs:3.2

AKO:3.2 Stawka:15

Wygrana: Przegrana:

dla zabawy ,
kurs na NAJMANA LOKATA ,ja pierdole jak to brzmi :D
kupony dla lepszego ogladania :)
 
A co jeżeli Najman bawi się po raz ostatni w grę, którą kiedyś opisywał Tomasz Chmura i postawi na swojego przeciwnika (po 2.95) to grzech nie zagrać. Jakieś 20 tysięcy, stawiane przez bliskie mu osoby. Po takim kursie, będzie miał około 40 koła na czysto...
 
Ja bardziej sobie ostrze zęby na to co sie będzie działo po walce niż w walce :D chciałbym żeby Juras wstał z krzesełka komentatorskiego i mu wypierdolił w czajnik :p i mówcie co chcecie ale czuje,że Mirek tak podkręca troche najmana ,że to niby taka Japonia jest i wyzywanie na pojedynki.
 
A co jeżeli Najman bawi się po raz ostatni w grę, którą kiedyś opisywał Tomasz Chmura i postawi na swojego przeciwnika (po 2.95) to grzech nie zagrać. Jakieś 20 tysięcy, stawiane przez bliskie mu osoby. Po takim kursie, będzie miał około 40 koła na czysto...
mi się wydaje, że Najman będzie chciał akurat tutaj wygrać, też jest możlwia twoja opcja, ale w końcu to jego miasto, jego widownia(hejterzy XD), pewnie jego rodzian będzie itd to może aż tak zachłanny nie jest i po kursie 1.5 będzie grał
chociaż to Najman nigdy nie wiadomo, z HK też byłem pewien, że wygra, a tu taki cyrk
Najman niszczy system, ale kase wie jak robić i jeszcze jakies gale mogą zrobić np. z Ozdobą
 
PLMMA Finał

1Kupon:

1. Marcin Najman - Michal Dobias Typ2 Kurs:2.95

AKO:2.95 Stawka:15

Wygrana: Przegrana:


PLMMA Finał

2Kupon:

1. Antoni Chmielewski - Jonas Billstein Typ1 Kurs:3.2

AKO:3.2 Stawka:15

Wygrana:48 Przegrana:

dla zabawy ,
kurs na NAJMANA LOKATA ,ja pierdole jak to brzmi :D
kupony dla lepszego ogladania :)
dzieki antonio juz na plusie gala
 
Back
Top