Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Alibaba przegrać z Gunnim to żaden wstyd, Nilsson czarny pasior w judo i bjj ale w mma nie robi jakiegoś szału - biore sie za walki obu panów.
 
100 zł na Jones+Cerrone
musze tego Taveresa obadać jak tak polecacie, z Romero pamiętam faktycznie dobrze wyglądał, Nate z Te Huna też zajebiście, ale z Lombardem i Ellenbergerem już słabiutko

Co? Tavares dobrze z Romero wyglądał? Z Ellenbergerem z kolei dosyć dobrze wyglądał Nate.

Moje kupony:
Jones 1.60
Jones decyzja 2.68
Tavares 2.10
Jordan + Akhmedov 2.45
Cerrone + Castillo 2.17
 
Przypomniałem sobie i kurwa nie ruszam.Kursy mega adekwatne bo każdy może wygrać.Akhmedov jak na Ruska to mega słaba szczęka w 2 walkach w UFC miał 3 razy gumowe nogi za to Nilsson z Barnattem coś tam próbował sie napierdalać i jak przyciśnie może wygrać - no bet
pokminie tego Tavaresa chyba bo kurs fajny ale co do dyspozycji nie jestem przekonany bo ostatnio sie zawiodłem,może zechce odrobić ?
 
@Puczi widziałeś walki tego Canoniera? ja jedną to nawet nieźle wyglądał, do tego 5 rundówke walczył, ale nie mogłem tej walki znaleźć
 
@kiras - wiem, ze lubisz Saggo, ale dla mnie Castillo to level wyzej, w TAM zrobil mega progres i kazda walka dla niego to pojedynek praktycznie o wszystko, tak Danny do tego podchodzi, Felder dla mnie slabszy w kazdej plaszczyznie.
 
@kiras - wiem, ze lubisz Saggo, ale dla mnie Castillo to level wyzej, w TAM zrobil mega progres i kazda walka dla niego to pojedynek praktycznie o wszystko, tak Danny do tego podchodzi, Felder dla mnie slabszy w kazdej plaszczyznie.
Zapasy chyba przeważą, ale na pewno bym nie powiedział, że słabszy w każdej płaszczyźnie. Ładnie się kręci w parterze i w stójce całkiem dobrze wygląda, zwłaszcza jak mu się tryb "być jak Pettis" włącza.
 
w stojce Castillo potrafil Barboze upierdalac, to znaczy, ze jest lepszy w tej plaszczyznie? zle sie wyrazilem, po prostu stylistycznie wedlug mnie Castillo to wygra, zestaw jego umiejetnosci powinien wystarczyc na Feldera.
 
Przekonuje sie do Tavaresa bo do czasu KO faktycznie wygrywał - mało tego planuje dorzucić real z valencia i chelsea z southamptonem(okres świąteczny mam nadzieje,że teamy dobrze podejdą do meczów ,real powinien do 4tego wytrzeźwieć) taka tasiemka krótkoterminowa za dobry hajs i fajnie było by wypierdolić rekord na start 2015 :D zawsze na takim combo chujowo wychodziłem podobnie jak na pewniak+faworyt co ostatecznie przełamałem grając janka+cipka+parchete więc może też przełamię.Castillo raczej nie zagram ale chętnie zobacze jak ujebie Feldera.
#KTONIERYZYKUJENIEPIJESZAMPANA
 
w stojce Castillo potrafil Barboze upierdalac, to znaczy, ze jest lepszy w tej plaszczyznie? zle sie wyrazilem, po prostu stylistycznie wedlug mnie Castillo to wygra, zestaw jego umiejetnosci powinien wystarczyc na Feldera.
W takim ujęciu się zgadzam. No ale jako, że nie lubię Castillo i lubię Feldera to liczę, że Danny się będzie chciał bawić w kikboksing ;)
 
A ja się zastanawiam, wrzucić JBJ z Cerrone na kupon za 500 czy nie ryzykować i tylko Kostka...
 
sztosowy kupon puściłem (przeanalizowałem Tavaresa i bez kitu widze jego zwycięstwo - za bardzo pokierowało mną na początku wkurwienie za Tima #sorka) wrzuce jakoś na czasie ale do wyjęcia w chuj :D
 
@Puczi widziałeś walki tego Canoniera? ja jedną to nawet nieźle wyglądał, do tego 5 rundówke walczył, ale nie mogłem tej walki znaleźć

Szczerze to nie, ale ogóry na rozkładzie i split z LOPEZEM w połączeniu z uporem Jordana - jeśli doda odrobinę taktyki - powinny mu zapewnić zwycięstwo nad kimś takim. Kokosów nie stawiam, więc w razie przegranej płaczu nie będzie :)
 
Costas i Parke maja fajne kursy na gale Conora. Bendo na 3 rundach, kiedy ja ostatnio takie cos ogladalem. ;o (taktak, z RDA przewalczyl tylko jedna :D)

Weidman 1.25, buki uwierzyly w hype. :o
 
Też wejde grubiej w JBJ, zastanawiam się tylko czy Kowboja do tego dorzucić, bo małą kwotą (jak dla mnie) nie wchodzę.
 
Costas i Parke maja fajne kursy na gale Conora. Bendo na 3 rundach, kiedy ja ostatnio takie cos ogladalem. ;o (taktak, z RDA przewalczyl tylko jedna :D)

Weidman 1.25, buki uwierzyly w hype. :eek:
na Vitora trzeba postawić, z Machidą kursy były dość równe, pytanie jak bez trt podczas walki będzie wyglądał, bo z Hendo, Bispinigem czy Rockholdem wyglądał jak milion dolarów
Też wejde grubiej w JBJ, zastanawiam się tylko czy Kowboja do tego dorzucić, bo małą kwotą (jak dla mnie) nie wchodzę.
zawsze większe ryzyko to MMA, jednak Cerrone teoretycznie jest dużym faworytem(na szczęście nie u buków)
prędzej chyba Cormier będzie 5 rund rzucał czy klinczował z Jonsem, niż Myles coś z Donalndem wykombinuje, bo nie wiem jak on Donalda miałby pokonać
 
zawsze większe ryzyko to MMA, jednak Cerrone teoretycznie jest dużym faworytem(na szczęście nie u buków)
prędzej chyba Cormier będzie 5 rund rzucał czy klinczował z Jonsem, niż Myles coś z Donalndem wykombinuje, bo nie wiem jak on Donalda miałby pokonać
No jasne że to ryzykowne, na tym polega bukmacherka.
Co do Jonesa nie mam większych wątpliwości, choć to się róznie może skończyć.

Wejde prawdopodobnie w nich dwóch na jednym kuponie, ale jeszcze się zastanowie.
 
Weidman 1.25, buki uwierzyly w hype. :eek:

Vitor teraz nie zachęca do stawiania na niego swoją dyspozycją...

10838583_997918553556886_1600554365_n.jpg
 
Macie na dzisiaj jakis fajny typ do zagrania? Ja poki co puscilem Washington (NBA) + Besiktas (1 kwarta hand: - 5,5) co daje laczny kurs 2,68 zl.
 
Nie ma co na siłę dzisiaj szukać,jutro już wraca Premier League,to będzie można połapać coś ciekawego na live.W ogóle przysłali mi jakiś lojalnościowy bonus z bet365,zawsze było po 10zł,a teraz wpadło aż 50zł:eek:
 
Costas i Parke maja fajne kursy na gale Conora. Bendo na 3 rundach, kiedy ja ostatnio takie cos ogladalem. ;o (taktak, z RDA przewalczyl tylko jedna :D)

Weidman 1.25, buki uwierzyly w hype. :eek:
ale, ze kurs na niski i hype na krzysztofa? przeciez belfort nie ma nic na weidmana, fajny kursik na podbicie ako
 
Co do Vitora to zgadzam się,na TRT faktycznie miał szanse zagrozić ale nie chce mi się wierzyć,że po odstawieniu kuracji jest równie groźny - nie po tylu latach wspomagania i nagłym zerwaniu.Na dzień dzisiejszy jestem zdania,że jedynym obecnym zagrożeniem dla Chrisa jest Luke Rockhold który może stworzyć zagrożenie,Jacare poza parterem na Weidmana nie ma nic a patrząc jakie kocurskie zapasy ma Chris szybko albo troche później Souza wyłapałby gonga i poszedłby spać.Lyoto bardzo dobrze sie pokazał z obecnym mistrzem i pamiętam ,że Krzysiu zachwiał sie kilka razy.Ogólnie wydaje mi się,że najbliższy okres Weidman będzie dominował choć widze Rockholda jako tego który ma szanse,poza nic nikogo na chwile obecną.
Parke bardzo lubie,będę kibicowal i może zagram.Jak taśma mi nie wjedzie na 3ciego to robie przerwe do KSW albo do jakiejś mega kocurskiej rozpiski UFC z Polakami #marzecsoon
 
serio myslicie, ze Vitor wszystko odstawil?

taki kurs dla takiego punchera i KO 'artist' jakim jest Vitor bardzo mnie dziwi i tyle. ;) jak Krzycha lubie tak Belfort ma swoje szanse w tej walce. (mowie tu szczegolnie o 1 rundzie, haha)
 
Wszystko to na pewno nie bo to tak jakby rybka zaczęła latać i przestała pływać :D
Kontrole miał i dla mnie liczy sie to ,że nie ma mowy o TRT.Wszystko zależy jak Chris będzie chciał poprowadzić walke - wygrać z przeciwnikiem w jego płaszczyźnie czy pobawić sie w stójce miksując z obaleniami.Wiadomo,że może sie naciąć na luja ale na moje oko jest mądrze prowadzony i trzyma sie gameplanu.
 
Vitor przez decyzje raczej nie wygra, jednak KO jest możliwe
po walkach z Hendo, Rockholdem i Bispingiem sądze, że Belfort może znokautować każego
w parterze Jonesa też prawie poddał
TRT przecież tam jest jakiś dozwolony poziom i Belfort będzie się go pewnie trzymał, nie jest tak że odstawi w ogóle, tylko zmniejszy do górnej granicy
Rockhold ma szanse, a Belfort który go znokautował w 1rd ma małe, gdzie tu logika
zobaczymy jak stawiać na Belforta to przez KO bo poddania raczej nie wyczaruje na takim zawodniku jak Chris, decyzja też będzie ciężka
za drobne można grać zawsze lepiej się ogląda
 
gdzie tu logika
Nie czaisz ,że Belfort teraz nie będzie takim kosiorem jak w tamtym roku? Porównaj sobie dziadka z viagrą i bez.Z takim poziomem testosteronu jaką miał był maszyną do zabijania nie znam liczb ale dopuszczalny teściu był przekroczony pewnie kilka razy.Pierwszy przykład z brzegu - Reem to człowiek regres
Rockhold jest dla mnie jedynym gościem w 84 na chwile obecną który może odebrać pas.Z Romero się wstrzymam bo pewnie jak wygra z krokodylem to będzie drugi w kolejce.
 
I. Omari Akhomedov + Jon Jones stawka: 50
II. Lombard + Taveres stawka: 50
II. Kowboj + Akhomedov stawka: 50
IV. Jones + Kowboj stawka: 50
 
tak jak z @Boltem dyskutowalem - IMO Vitor byl najczystszy gdy byl na TRT, bo byl badany NON STOP i to konkretnie, a teraz? sam testowal sie dla komisji bodajze, potem jeden randomowy test - mysle, ze to mniejsza kontrola niz jak nakurwial tescia. jesli chodzi wam o spadki to polecam teraz spojrzec na jego instagram... ;)



dociecie juz bardzo fajne, a czuje, ze motywacje to gosciu ma nadludzka. obu naprawde lubie i faworyzuje Chrisa, ale jesli KTOKOLWIEK widzi value w Siverze to zbrodnia nie byloby zeby nie widziec KO/sub chance przy takim czlowieku jak Vitor po kursie 4.75.

btw, Rumble'a zobaczylem chyba za 3razem dopiero, haha.
 
Back
Top