Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja też postawię jakieś grosze na Sivera. Bynajmniej nie widzę go jako faworyta, ale na 6,95 warto zagrać chociaż piątkę. Connor mnie nie przekonuje. Czekam tylko na jego walkę z Aldo, żeby postawić dom i duszę na tego drugiego.
 
macie za duzo pieniedzy? nawet tej piatki szkoda, nie rozumiem takiego grania, strasznie 'desperackie' takie cos mi sie wydaje, ale to wasze pieniazki.

mozna polapac naprawde takich underdogow czasem w walkach w miare wyrownanych, ale nie - trzeba pierdolnac przeciwko Irlandczykowi ktory zmiazdzyl ostatnich 4 rywali. good luck!
 
Jeśli chodzi o Conora to poza skillsami mam wrażenie ,że psychicznie niszczy przeciwników.Lubie Poiriera ale wyglądało to tak jakby po prostu sie bał podczas walki.
Bet na Sivera bez sensu,lepiej kupić sobie laysy.
 
macie za duzo pieniedzy? nawet tej piatki szkoda, nie rozumiem takiego grania, strasznie 'desperackie' takie cos mi sie wydaje, ale to wasze pieniazki.

mozna polapac naprawde takich underdogow czasem w walkach w miare wyrownanych, ale nie - trzeba pierdolnac przeciwko Irlandczykowi ktory zmiazdzyl ostatnich 4 rywali. good luck!
Nie przesadzaj już z tą desperacją. Bukmacherka to dla mnie zabawa, zresztą nie mam zamiaru się tutaj usprawiedliwiać. A Connor z mocnych przeciwników w UFC pokonał na razie tylko Poriera, który wydawał się spalony już przy wejściu do klatki. Siver nie jest od Amerykanina dużo lepszy, ale przynajmniej raczej nie wda się w żadne pozaringowe gierki z Connorem. Jeszcze raz powtarzam, że Niemiec (Rosjanin?) nie jest dla mnie faworytem, acz potrafię wyobrazić sobie niespodziankę w jego wykonaniu. Wszystko i tak okaże się po walce. Peace ;)
 
na Sivera za drobne można grać, nie zdziwi mnie jak wygra
Conor ma tylko dobrą stójke, zapasy,parter cienko, Siver jest bardzo silny może da radę go obalać, w stójce też jest dobry, ale warunki fizyczne będą robiły różnice
ciekawe jakie kursy będą na Conora kontra Aldo, Edgar lub Mendes dla mnie z każdym z nich będzie dużym underdogiem, ale buki pewnie walną wyrównane kursy
keidy ten betsafe da te kursy na UFC następne
 
zapasy,parter cienko
rozumiem,że widziałeś jak kaleczy w tych płaszczyznach ? mógłbyś się zdziwić bo Kavanagh na pewno 'cienko' nie uczy #nelson ;) rozumiem ,że wielu boli dupa i mile widziana porażka Conora ale na pewno nie w tej walce.Faworytem nie będzie z Aldo,Mendesem jak i Edgarem ale Siver nic nie będzie miał do powiedzenia i pójdzie szyyyybciutko spać w pierwszej rundzie i osobiście twierdzę,że Poirier był większym wyzwaniem .Dennis niby w UFC wygrywa ale jak przychodzi konkretna walka to dostaje w ciry.
McGregor dostanie kogoś z powyżej wymienionej trójki to wtedy sportowo się obroni na co sam czekam bo nie będzie wtedy walki do jednej bramki jak do tej pory.
 
rozumiem,że widziałeś jak kaleczy w tych płaszczyznach ? mógłbyś się zdziwić bo Kavanagh na pewno 'cienko' nie uczy #nelson ;) rozumiem ,że wielu boli dupa i mile widziana porażka Conora ale na pewno nie w tej walce.Faworytem nie będzie z Aldo,Mendesem jak i Edgarem ale Siver nic nie będzie miał do powiedzenia i pójdzie szyyyybciutko spać w pierwszej rundzie i osobiście twierdzę,że Poirier był większym wyzwaniem .Dennis niby w UFC wygrywa ale jak przychodzi konkretna walka to dostaje w ciry.
McGregor dostanie kogoś z powyżej wymienionej trójki to wtedy sportowo się obroni na co sam czekam bo nie będzie wtedy walki do jednej bramki jak do tej pory.
dla mnie Conor jest faworytem, ale kurs 7.0 za drobne można zagrać, szczególnie, że nikt zapasów, ani parteru Conora nie sprawdził
Siver wątpię, że to zrobi, ale jest na to jakaś szansa
oglądałem walki Conora z Cage Warriors to w parterze wyglądał słabo, tak samo z zapasami, do tego kondycyjnie też chyba szału nie było, wiem to było dawno temu, ale w UFC prawie w ogóle parteru i zapasów nie było to jedyne odniesienie z Cage Warriors
 
Ja postawiłem kiedyś combo Oleinik + Siver i nie wstydzę się tego. Łączny kurs 16. a szanse obu oceniam na 40%.
Conor nie jest przeceniany, jest na prawdę dobry, ale to jest MMA, duża losowość. Plus nie jestem pewien czy będzie w stanie zdominować w stójce tak doświadczonego stójkowicza jak niemiecki karzeł. Ta walka może zaskoczyć.

Idiotyzmem jest stawianie na niesprawdzonego Conora po kursie takim jakby Fedor walczył z Najmanem. Ale może się nie znam, cóż - moje pieniądze.
 
bez tytułu.JPG
 
szczerze to predzej Burkmana bym zagral jako underdoga kosmicznego niz Sivera. JOSH, UDUS CHUJA. :D

zaden kurs sie do mnie nie usmiecha, a po ostatniej walce Marquardta czuje, ze zbije Tavaresa. #sorryPieta
 
Mnóstwo osób patrzy tylko na ostatnią walkę, podczas gdy lepiej jest spojrzeć też wstecz. W pierwszej chwili też chciałem grać Nate'a, ale po chwili pomyślałem, że w stójce Tavares jest lepszy, a obalić go to nie lada wyzwanie. Boetscha grałem, ale teraz po pierwsze Marquardt nie ma nokautującego ciosu, po drugie nie ma kosmicznych zapasów jak Romero, po trzecie kurs 1.70 nie jest zbyt ciekawy.
Aczkolwiek Nate wyglądał w ostatniej walce jak milion dolarów i w szoku nie będę jeśli to wygra.
Co do Sivera to nie radzę wyrzucać pieniędzy w błoto. Wiele razy obiecywałem sobie nie grać kursów ponad 4.0 i wiele razy plułem sobie w brodę - ostatnio wtopiłem przez 4.75 na Pokrajaca.
Do tego Akhmedov + Jordan wydaje się być ciekawym dublem, co myślicie?
 
Last edited:
Cowboy + Bones = poszło :D
Ps. Ja w Sivera zainwestuje z 20 zł , kasa bonusowa z typera to trzeba grać, bo przepadnie.
Zainwestuję może jeszcze coś w mojego ziomka Brimage. W jego ostatniej walce typowałem, że wygra przez dewastujące kopnięcie i wygrał przez head kick.
 
Last edited:
Kurwa siana nie moge przelać na betsafe ;x musze zjebać ich za pare godzin.
Ogólnie jestem zdecydowany na Cerrone+JBJ bo kursy fajne z tym,że po głowie chodzi mi jeszcze Akhmedov - wydaje sie być bardziej kompletny co więcej lepszy w stójce a zapasy jak to rusek też ogarnięte.Nilsson schodzi wage niżej i w sumie chuj wie jak cardio i fizycznie będzie jeszcze słabiej wyglądał wg mnie jest do ustrzelenia.Ktoś coś ?
PS.Szykuje sie znowu sztosowy zakład #wysoka stawka bo co do Cerrone+JBJ jestem już przekonany a jakbym dorzucił Omara to kurs tłusty i EW też by porobiła.
 
Dorzuć Kyoji'ego, 1.25 to i tak nieźle. Dynamit.
Tylko poczekaj do końca świąt z tym wpierdalaniem grubej stawki, bo mi kursy pospadają :D
 
Haha do końca świąt i tak kursy pospadają na Jonesa bo taki kurs to prezent,sporo ludzi też będzie grać Kowboja,no szukam kogoś trzeciego,odpale jeszcze walki jak sie skończy to wszystko zadecyduje bo kurs jest fajny a zapaśniczo jak i w stójce Rosjanin będzie przeważał. @Tomasz Chmura @baju @szady @zychal co myślicie ?
 
dobra poszło Jones + Cerrone! A po świętach pójdą jeszcze Tavares Lombard i Kyoji i może Castillo.
 
@kiras Castillo ma 1.4, Felder w zastepstwie, Danny non stop progres mimo wieku, wedlug mnie fajny kurs na podbicie.

zemsta za zjebanie betu z Saggo - wpierdol od Castillo. :D
 
100 zł na Jones+Cerrone
musze tego Taveresa obadać jak tak polecacie, z Romero pamiętam faktycznie dobrze wyglądał, Nate z Te Huna też zajebiście, ale z Lombardem i Ellenbergerem już słabiutko
 
tez leci 100na cerone +jones kurs bardzo dobry laczny 2.46
@kiras moze tavares ,castilo,
?
edit poszlo :
190 cerone+jones
ahmedov+castilo za 30
mysle nad 500 na jonesa ,jak kurs sie utrzyma taki po swietach to pewnie zagram
 
Last edited:
wszyscy na JJ+Cerrone :D
ja jeszcze mam 100zł do przeznaczenie na te UFC kilka ciekawych walk jest trzeba obadać temat
 
Donald Cerrone - Myles Jury : 2
2.50
Jon Jones - Daniel Cormier : 1
1.61
ako - 4.03 gramy ! Myles przeleży albo w 1rnd podda Donalda :P a JJ to Monster MMA
 
oby nie bo cały hajs stracimy, poddanie Cerronego? to jest możliwe?
przypominam, że Jury z Al Iaquinta przegrał w TUFie
Cerrone go zmiecie jest lepszy w każdej płaszczyźnie, jedyna opcja to scenariusz walki z Diazem czy RDA gdzie Donald się zacina i wszystko zbiera na twarz, nie odpowiadając, ale to już chyba za nim
 
@baju żebyś wiedział ,że myślałem o zemście :D z tym,że Saggo też nie jest słaby a jednak przegrał przez splita - Felder nie będąc w sztosie nie brałby walki w zastępstwie.
@zychal Tavares mnie mega rozczarował z Timem pomijając Romero choć to ryzykowniejszy bet był bo zapasy kocurskie jak i mocna stójka.Boetsch miałem wrażenie ,że wypalony i przejebie z młodym tygrysem a tu wyszło jak wyszło.
Boicie sie tego Akhmedova ? chyba go zagram jak waleczki przejrze bo mocne zapasy z jebnięciem to dobry pomysł po kursie 1.6 w dodatku ,że fizycznie zdominuje Nilssona który z 84 schodzi do 77 pomijając ,że przegrał 2 lata temu z Troengiem i sam sprawia wrażenie takiego zamulacza który nie ma mocnej głowy i spłynie po jakimś gongu.Rosjanie to jednak silne ,dobrze zbudowane typki.
@rzeszów przeleży Donalda i podda ? :D z 25 wygranych walk 15 było przez poddanie więc sadzę,że nie da się przeleżeć ;) ostatni cenny skalp w postaci Alvareza utwierdza mnie w przekonaniu ,że Kowboj ogarnął się i jest lepszy w obu płaszczyznach a skoro Jury strasznie mocny gębie tym bardziej się może przejechać :p
 
oby sie moja wizja tej walki sprawdziła i tak jak postawiłem tak będize JJ+Myles
Alibaba - Ktoś musi przegrać żeby ktoś mógł wygrać :p ,
 
ja jak większość postawie na JJ+Cerrone ale do tego dodam jeszcze Lombarda.
a walki nie będe ruszał Brad Tavares - Nate Marquardt
 
@kiras ja pamiętam walke z Nelsonem to ten Akhmedov za ciekawie nie wyglądał szybko został sprowadzony i poddany
ale tego Nilsona walk nie widziałem, jak przegrał z Torem to też za mocny chyba nie jest
grając na Rosjan w UFC można nieźle zarobić, prawie wszystko wygrywają
@sawciu Lombard pewnie wygra, ale po 1.1 nie warto go grać, z Boetchem czy Okamim przegrał, a też był ogromnym faworytem, nie znam rywala tylko z walki z Fitchem, a tam szybko Jona poddał, czyli musi być całkiem dobry,
 
Back
Top