Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

real z valencia i chelsea z southamptonem(okres świąteczny mam nadzieje,że teamy dobrze podejdą do meczów ,real powinien do 4tego wytrzeźwieć)
Real jest w strasznym gazie, ale nie wiadomo co będzie po przerwie świątecznej. Po kursie 1.51 to no-bet dla mnie. Mestalla to ciężki teren może być, Real z Valencią miał problemy zazwyczaj u siebie, ale i na Mestalla może być ciężko. Możliwe, że Real utrzyma formę i zje Valencię 5-1, ale tak jak pisałem: no-bet.
 
Pojawił się dziwny prezent od Betsafe. W zakładce "zakłady specjalne" widnieje zakład "Czy Manuel Pellegrini przestanie być trenerem Manchester City przed 1 stycznia 2015?". Kurs na nie wynosi 1.12. Zakład można złożyć do jutra 16.00. Jak ktoś ma pare kafli na koncie to ładować :D
Szkoda tylko, że nie można go łączyć z innymi zakładami.
 
Pojawił się dziwny prezent od Betsafe. W zakładce "zakłady specjalne" widnieje zakład "Czy Manuel Pellegrini przestanie być trenerem Manchester City przed 1 stycznia 2015?". Kurs na nie wynosi 1.12. Zakład można złożyć do jutra 16.00. Jak ktoś ma pare kafli na koncie to ładować :D
Szkoda tylko, że nie można go łączyć z innymi zakładami.
pewnie nie przestanie jak takie kursy
 
_57c8a1a431a592af806925e57258202f.png


Zakład wystawiony totalnie z dupy, bo kto jak kto, ale Pellegriniemu nie grozi zwolnienie choćby w najmniejszym stopniu. Jeśli już to kurs powinien wynosić 1.01. LOKATA!!!11
 
Solaris: To samo jest z Wengerem w Arsenalu.Też moim zdaniem śmieszny żart kurs 1.13 na takie coś jak przecież Wenger to moim zdaniem musiałby być w strefie spadkowej żeby odejść z Arsenalu a tu jest na 6 miejscu i mają go niby wyrzucić do stycznia?Jak dla mnie żart! Trzymają go w Arsenalu bez żadnych trofeów, jest przykuty do tego stołka to nie wyobrażam sobie żeby go zwolnili w sytuacji gdzie Arsenal na ostatnie 5 meczy wygrywa 3 i jest w czołówce bijącej się o TOP 4.Pellegrini walczy o mistrza, Chelsea moim zdaniem może się wypalić.City bez Aguero daje radę a tu Betsafe wystawia 2 takie prezenty jak Wenger i Pellegrini.
 
Szkoda, że nie można połączyć chociaż tych 2 kursów, nie mówiąc już o innych, w przeciwnym razie wszedłbym bardzo grubo. Prezenty.
 
Dokładnie, jak Wenger lub Pellegrini do stycznia zostaną zwolnieni to chyba nie ma co się zajmować dalej bukmacherką.Tym bardziej że obie drużyny trudnego terminarza takiego który mógłby tych trenerów pogrążyć to z pewnością nie mają.
 
Widziałem właśnie przedwczoraj i też mnie zaciekawiło czemu oferują takie coś co jest pewne.Może sie skusze :D W razie lipy z moją nadchodzącą taśmą miałbym odrobione połowe stawki albo nowy zakład co w sumie i tak powinno kojarzyć sie z sianem.
 
Pare kafli na tych trenerów na pewno nie da rady postawić,bo pewnie są limity po pare stów.Nie mniej to faktycznie lokata,Wengerowi po tylu latach pracy na pewno nikt nie zafundowałby wyrzucenia z klubu,Pellegrini też nie ma się czym martwić,bo MC radzi sobie całkiem nieźle w tym sezonie.Pewnie jutro kursy będą już sporo niższe:P
 
Aczkolwiek z rana trafiłem na news'a,że Jurgen Klopp jest potencjalnym następcą Wengera
Tyle,że Klopp wcześniej wspominał,że nie opuści BVB w trakcie sezonu,także jak coś,to taki transfer mógłby dojść do skutku dopiero po zakończeniu rozgrywek
 
Antek postawiony. Lata lecą, ale moim zdaniem jeszcze potrafi zaskoczyć.
Kojarzy ktoś tego Dobiasa? Warto stawiać czy "poziom" Najmana?
 
sa jakies dostepne walki tego dobiasa? stawic na najmana to jakos nie pasuje :D ,antek chyba tego nie wygra
 
Są kursy na PLMMA (na Betsafe).

Czy 1.55 na Najmana to lokata ? :D
Ja myślę, że to lokata i piszę to z pęłną świadomością. Ten dobias jak podejrzewam jest zawodnikiem sprowadzonym i opłaconym przez Najmana tak samo jak jego przeciwnicy w boksie na jego galach. Wie za co ma pieniądze i co ma zrobić w walce. Ja zaryzykuje w kumulacji z powodu moich przypuszczań. Ale grubiej jak stówkę w to nie wchodze.
 
najman mowl w wywiadzie ze wejdzie w swojego przeciwnika jak to bylo z saleta ,jak slowak wtedy nie peknie to moze dac rade ,ale z drugiej strony stawiac na najmana????
 
Też mi się wydaje ,że Antek przejebie..ten Billstein wygrał z Martinem Zawadą który wg mnie poskładałby Antoniego i do tego cenny skalp w postaci Stringera.Walki Najmana to prawie jak Nikity :D lepiej nie ruszać bo to z góry zaplanowana akcja ;) Mirek wie co robi i jeśli Najman teraz wygra to będzie to wielkim comebackiem i z powrotem cyklicznie będzie można oglądać tego palanta na PLMMA.
Dla mnie wyjebka bo miała być super gala a jest chujnia jak zwykle..wniosek ? nawet jednej solidnej rozpiski w ciągu roku nie potrafi Mirek zrobić (nie mam na myśli współpracujących typu Warmia Heroes itp) ale kuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa ile ma do powiedzenia :) :) zawodnicy woleli pojeść i oglądać Kevina niż brać udział w tym cyrku.Zobaczymy z resztą jak waga przebiegnie :)
PS.Pellergini postawiony :) jak siano wpłynie na moje konto to pewnie dorzuce na UFC Cerrone+Jones tak zachowawczo bo jedno juz zagrałem troche taśmowo
 
co myślicie o Najmanie plus tym Jonas?
Najman wiadomo największa parodia w polskim MMA, jednak wydaje mi się, że Miras i Marcin mają głowe do interesów i wiedzą, że można ładnie zarobić na walkach Najmana w PLMMA
oglądałem kilka walk tego Jonasa i wyglądał dobrze kondycyjnie, stójka dobra, trudny do sprowadzenia
Antoni jest groźny, ale tylko w pierwszej rundzie, ostatnio z Borysem wyglądał zajebiście siłowo też było czuć moc, Antoni jakby drugą młodość otrzymał (#Belfort) jednak mimo wszystko wydaje mi się, że przegra w stójce jest zbyt wolny i drewniany, Jonasa trudno sprowadzić, kondycyjnie jest o wiele słabszy
Najmana gram na stówe, będzie dzisiaj jakieś ważenie? Jonasa jeszcze się zastanawiam
co wy na to?
edit o 18 ważenie jest, chciałbym zobaczyć rywala najmana, ale boje się, że kursy spadną
macie jakieś foty?
 
dobra poszło 100zł na Najmana+Jonas ako 2.0
kursy szybko spadły, Miras chyba sobie dorabia na bukmacherce bo ja miałem 1.45, a 1h temu było 1.55
albo Miras z Najmanem zagrają na Dobiasa i się obłowią XD
 
niech spadaja ,jak bedzie z 3 na tego no nama ze slowacji to zagram za 15zl antek juz 3.2,tez chyba pojdzie za 15 ,wiecej nie ma co grac .
 
Ja jestem prawie pewien, ze to ustawka. Szkoda ze kurs spadł bo planowałem grac Najmana a teraz to.... Zobacze sobie gale bez presji ze strony bukmacherki w takim razie.
 
Kiras za ile zagrałeś że Pellegrini nie zostanie zwolniony przed 1 stycznia? Mam na debecie 2000 zł i tak myślę czy nie zagrać heh. Do wzięcia 2240 zł. Osobiście nie mogę sobie wyobrazić że go zwolnią skoro City jest 2 w lidze i awansowało do następnej rundy LM
 
Kiras za ile zagrałeś że Pellegrini nie zostanie zwolniony przed 1 stycznia? Mam na debecie 2000 zł i tak myślę czy nie zagrać heh. Do wzięcia 2240 zł. Osobiście nie mogę sobie wyobrazić że go zwolnią skoro City jest 2 w lidze i awansowało do następnej rundy LM
Za 4, na czysto wyjde 480 z tym,że chciałem pograć za 7 ale nie da rady bo są święta i z lokaty trójaka mogą mi zwolnić do 7 dni a byłoby z 900 do kieszonki.
Prawie 5 stów za nic zawsze spoko.
Generalnie rzadko trenerzy zmieniają sie w połowie sezonu a Pellegrini za sobą ma zajebisty sezon i nawet jakby coś w tym było nie tak( a nie jest )to by go nikt nie wylał.
 
Wpłacam kasę na betsyfa. Jak zdąży dojść to gram za tysiaka, więcej nie chcę. Moja najwyższa możliwa stawka przy obecnym portfelu...
 
Darmowy hajs, a ja tylko 100zł na bukmacherskim koncie mam, tyle ile sobie ostatnio wpłaciłem, ehh. A szkoda, bo bym wleciał za 500zł..
 
chciałem teraz zagrać za 2 tyś ale już nie ma takiego zakładu :/ został tylko Wenger do wyboru... z nim wolę nie ryzykować.
 
Back
Top