Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

słabe te kursy z ksw ;/ Janek+Parcheta+Moks/Materla / +Moks+Materla



kuszą mnie te 4 walki i taka by była Kirasówka w okolicach niedzieli jeszcze porozkminiam i postawie z uwagi na to,że kursy jeszcze bardziej spadną - nie ma na co czekać.Na Kirasówce nie znajdzie się Włodarek którego postawie na innym kuponie za mniejsze pieniądze bo to jednak waga ciężka ale nadal uważam ,że wygra z Longerem.
 
No Serio tak myślimy.



Ciekawe po ile Maćkowiak będzie.



@down



Ja myślę że Włodatek to jednak taki Cummins który po prostu zdominuje Andryszaka zapaśniczo a może nawet znokautuje (TKO) ale oczywiście wszystko jest możliwe.
 
Pusiciłem kilka kuponów na sobotę :



Antonio Silva (KO,TKO,DQ) @1.73



Larissa Pacheco @1.80



Rusell Doane @3.50



Puszczę jeszcze pewnie singla na Piotrka i może Trinaldo + Spencer, ale muszę jeszcze to przemyśleć ;)
 
Doane? poważnie? ;p



Mi z tej gali podobają sie:



Ponzinibbio 2.08



Andrade 2.03



Spencer 1.59



i Johnson 2.40 bo Pepey mimo ostatniego zwyciestwa nie przekonuje mnie wogóle







no i Płetwal ;) pewnie pojdzie singiel
 
Doane? poważnie? ;p


Bardziej na wariata, hehe.



Oczywiście Alcantara faworytem, ale moim zdaniem nie aż takim, żeby nie zaryzykować piątaka.na Doane. Taką mam czutkę :)



A Andrade będzie miała ciężko...
 
BigFoot 1.40 w dublu z Woodleyem i tyle mi wystarczy. No, jeszcze pójdzie dyszka na kogoś z analizy, strzelam, że na Bedforda..
 
Specjalnie napisałem kurs BigFoota, który wynosił 1.40 miesiąc temu, żeby było wiadomo, że chodzi o Woodleya z Kimem :)
 
na ten wekend



araujo+alcantara za 30 kurs2.09



halman za30 kurs2.75



gamrot+dalby+ mcgary 2.33 za 30



one fc



lepont+moraes1.95 za 30
 
Pierwsze dwie rundy dla Gleisona Tibau. Jeśli w nich nie skończy Piotrka to ewentualnie w trzeciej rundzie Piotrek odrobi trochę pkt ale to będzie za mało... niestety tak to widzę : /
 
Gamer aż takim faworytem!? No no, nieźle. Myślałem, że będzie underdogiem i zbijemy łatwy hajs.
 
Thiago 8 ostatnich walk w tym 6 porażek... Spencer swoja drogą też mnie nie zachwyca. Nikogo, nawet w miare dobrego, nie pokonał. Na 11 zwycięstw 7 decyzji... chyba lepiej odpuścić obstawianie tej walki.
 
Wendell Oliveira Marques vs Santiago Ponzinibbio ktoś ma jakąś opnię na temat tej walki? Przewidywania,faworyt?
 
Ja bym stawiałna Wendella, gdybym musiał, bo jak dla mnie Pozibhinio to cepownik i ogólnie przereklamowany. Zawodnik trzeźwo myślący spokojnie jest w stanie go rozpracować. Ale sądzę, że lepiej odpuścić tą walkę, bo duże prawdopodbieństwo, że może isc na korzyść obudwu stron,
 
Kurwa ale te kursy na KSW spadają.Co ludzie stawiają tysiaki ? tydzień przed galą wszyscy faworyci będą po 1.10 ;/ - mega żenada i chujnia zarazem.
 
pojawily sie kursy na galew japonii



tate po 1.36



gomi 4.6 za drobne napewno zagram



caseres 1.41



i chyba kang 2.25
 
Back
Top