Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Janek Błachowicz WAAR!



143mjw0.jpg
 
Słabiutkie te kursy z KSW. Chyba nic nie stawiam. Żeby AKO koło 2.00 uzbierać trzeba czterech Polaków postawić.
 
Ja powiem w ten sposób, wyczuwam w tych kursach upseta. Jeszcze nie wiem tylko jakiego,ale jakiś pewnie sie zdarzy, tak uważam.
 
raynor187



Mam tak samo. :) Pewnie wejdzie siedmiu faworytów, jeden underdog i jakbym miał stawiać to "typ-niespodzianka", którego mało kto by się spodziewał, znajdzie się oczywiście na moim kuponie i popsuje marzenia o willi nad morzem w Świnoujściu.
 
enteryoname dla mnie osobiscie Janowicz to bardzo ryzykowny typ no ale zobaczymy : )
mysle ze na dzisiaj warto postawic kase na Arsenal. Kurs 4,00 warty ryzyka a szanse oceniam gdzies na 70 % : )
 
AFC z Leicester na wyjezdzie mieli problem... serio uwazasz, ze maja 70% szans z BVB ktore wchodzi w dobry rytm meczowy? powodzenia. dla mnie max remis ugra Arsene, BVB to raczej wygra.
 
@Szady



No dokładnie :-) pytanie tylko, kto będzie taką owieczką i wyjdzie w formie niczym silva do drugiej walki z cipkiem? Trzeba to rozważyć :-)
 
E tam, Anzor chyba nie wprowadzi kolejnego finishera z Mortal Kombat.



Jeśli miałbym szukać upsetu to kierowałbym się w stronę Jackiewicza, mimo, że trudno mi to uargumentować czymś innym niż "może strzeli bokserską kontrę".
 
Vaso Bakocevic.


Dokładnie o nim myślę, ale nie tylko on mi w tej chwili chodzi po głowie. Natomiast co do Vaso, to wydaje się być zmotywowany samym faktem przybycia do KSW, a przecież nie jest łatwym przeciwnikiem, o czym przekonał się swojego czasu chociażby Płetwal.



Ale chodzi mi jeszcze jedno nazwisko po głowie. Mówię tu o Rollesie Gracie. Jego przerwa od walk i Karola jest taka sama, więc tutaj różnicy może nie być, a mam wrażenie, że jeśli przyjedzie dobrze przygotowany... To Coco może mieć z nim ciężką przeprawę.
 
Baju mecze ligowe rzadza sie swoimi prawami... BVB dostalo od slabszego niz Arsenal, Leverkusen 2-0 wiec ciezko to porownywac. A Leicester obstawiam od zeszlego sezonu gdy grali jeszcze lige nizej i jestem pewny ze nie jednej druzynie jeszcze urwia pkt w tym sezonie. Gralem juz ich na remis z Evertonem i remis z Arsenalem to siadlo : ) ze Stoke dalem X2 na Leicester i tez siadlo z tym ze poradzili sobie bez podporki : )
I tak... sadze ze Arsenal dzisiaj wygra choc bede calym sercem za BVB : ) oprocz solo zagralem ich tez razem z Atletico i Galatasaray ale to juz bardziej ryzykownie.
A glowny kupon to Atletico X2, PSG, Chelsea (hand 0:1) na 1

wiadomo jak to w bukmacherce... kazdy ma swoje typy a i tak wiekszosc z nas dzisiaj przegra hehe : )
 
Mi tez Vaso chodzi po glowie, nie wiadomo jak z Maćkiem po kontuzji. A tak poza tym pewnie wygraja faworyci, oprocz walki Rozala gdzie jest niewiadoma.
 
ja zamiast stawiać na Brazylie po 1,32 postawiłem 20 zl na Polske po 3,5 moze Panowie dadzą rade ;)
 
Różiego z KSW chyba najbardziej warto puścić bo po mocnej bijatyce pewnie zanurkuje i bez większych problemów podda,a dubel z Parchetą to dobry pomysł choć tego pana mam juz na swoim sztosowym kuponie i nie bede go wrzucał :-) jak wejdzie to wtedy wrzuce ale zagrałem ostrożniej i puściłem 3 walki.Odpuściłem Kulturyste choć uważam ,że to wygra to może napędzić stracha.Acacio ostatnio walczy chujowo ale obejrzałem ostatnią walke z Saidovem dwa razy i nie chodzi mi tu o poparzenia Asłana które na pewno miały wpływ na przebieg walki a o stójke Acacio którą z pewnością ma lepszą od Kultiego mimo wszystko ,czarnego pasiora lekko też pewnie nie podda ale decyzje napewno wyciągnie choć życze sobie poddania w pierwszej rundzie.Cipek wygra bankowo,Bezerra to nie jest jakiś kocur jak już wspominałem stójka po stronie Cipka a krzywdy w parterze nie da sobie zrobić - jedyna możliwość na przegranie pojedynku to jakaś kontuzja.Ogólnie buki ocipiały z takimi kursami.Po takim kursie ktoś musi być stuknięty żeby grać Irokeza choć Macieja bardzo lubie to nie wierze ,że to będzie łatwa przeprawa a mocna bijatyka po obu stronach.Włodarka też warto rozważyć ale pamiętajmy że to heavy więc najgorzej przewidzieć ale nie wydaje mi się,że Longer sprosta sprowadzeniom takiego zapasiora.Z UFC Rory vs Tarec poleci napewno Saggo a na reszte jeszcze przyjdzie czas.Najbliższe UFC słabe do stawiania ale Mieshe może puszcze z Huntem i porażke Tokudome może.Za 2 tygodnie sztosiwo niezłe i pierdolne 10 kaw bo dawno nie było gali na której interesuje mnie każdy pojedynek i jest aż tak wiele niewiadomych.
 
Ja dziś tylko na Arsenal, coś czuję że to będzie mecz na styk - ale Wenger ma atuty i jeden błysk geniuszu Alexisa, Ozila czy Welbecka może dać ważne pkt...



0115720be125b280gen.jpg
 
lukasz4493 chyba z Arsenalem nie pódzie po naszej myśli heh : ) BVB dużo lepsze w I połowie i tylko szczęście Anglików sprawiło że jest skromne 1-0 dla Niemców. Choć gdyby Welbeck wykorzystał sam na sam to Arsenal schodziłby do szatni prowadząc 1-0...
 
https://twitter.com/postawnaBLOG/status/511973176256262144/photo/1



Takiego wariata dziś trafiłem. Czasami warto uwierzyć w Polaków. Oczywiście nie w siatkówkę z Brazylią :-)
 
Ta... tragicznie ten Arsenal dziś gra, ale stratę udało się odrobić :)

daff4a7f52c4c09egen.jpg


Up:
To miałeś nerwówkę, tak jak Mannarino zmaścił tego tb w 2 secie to była patologia totalna :D
 
Oglądałem.. <zawał> :-)
edit. Polacy w siatke walczą, zaraz bede musiał odszczekać to co napisałem wyżej hahahah :)
 
przez Arsenal w sumie 50 zł w plecy jednak cieszy mnie zwycięstwo BVB bo im kibicuje : ) a z przeczuciem na zwycięstwo Anglików dałem dupy na maxa heh ale niestety zdarza się i tak.
 
Widzę że dobrze życzysz koledze z forum. Wygrana Polski będzie więc jakoś tak mniej będzie bolało :)

500 postów. :-):-)
 
haha, jasne, ze zycze, ale nie teraz... :p



jak wygrywali Brazole to mowilem 'chociaz z zakladow trafi...', ale teraz jak ida to niech ida. :)
 
3-2 zwycięstwo Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : ) ps. przykro z powodu Twojego kuponu ale co tam heh. POLSKA! BIAŁO CZERWONI!
 
Back
Top