Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

po 15, Wlazly kooooooooooooooooooooooooot.



16, WLAZLY!!!



17:15, POLAAAAAAAAAAAAND!!! :D
 
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST !



Wlazly geniuszu !


Kursiwo udało się złapać na początku 3 seta, ale nerwówka była do końca, uff !


4f3335d1234737aegen.jpg
 
POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BIAŁO - CZERWONI !!!!!!!!!!!!
 
Ja zagrałem przed meczem 3,5 mimo ze brazylia zdawała sie byc lekkim faworytem to taki kurs od razu mnie skusił ;) Przy 4:1 w tie breaku jeszcze mała kontra na brazoli po 2,7 i juz byłem spokojniejszy ;)
 
Zagrałem skromnie na Polaków za 20zł 2.62 kurs przed tie breakiem. Grosze jakieś wpadły. No nic trzeba Janka Błachowicza postawić ponownie ;)
 
oglądam teraz skróty z LM... nawet Atletico z podpórką po kursie 1,20 mi nie weszło. Brak słów... fatalny dzień zaliczyłem u buka.
 
Ja napewno coś ma Marcina puszcze albo z Parchetą albo na tego gościa co z Walusiem walczy ale nazwisko mi wylecialo.



A na UFC mam już w taśmie Hunta i czekam na reszte kursów.
 
@Tomasz Chmura



A jak to jest z zasadami w Betsafe. Bo chyba jest w regulaminie jakiś limit dzienny wygranych i na zakład . Z tego co kojarze to było coś 750 , 350.



I co wtedy z takimi zakładami ?
 
@up



:-)



A hehe to musiałem coś skojarzyć źle albo coś źle przeczytać bo to TYSIĘCY zmienia postać rzeczy . Zmienia kurwa bezapelacyjnie.
 
A tak kusiło zagrać Niemców po +1,5 seta po 2.20 kursiwo :( Ale stwierdziłem,że ostatnio tragiczna passa i odpuszczam, bo szkoda kasy.
 
Kennedy underdogiem z Romero - tego sie nie spodziewalem.



Jackson pewnie Yoela przeczytal perfekcyjnie, kwestia jak to wszystko wdrozy Tim do walki, ale nie myslalem, ze bedzie na niego kurs az 2.20. kosmos!
 
gra ktos kanga 2.5 na betsafe?



caseresa,hunt ,raszta chyba nie do gry



gomiego z sympatii za 4,85 zaryzykuje za 15zl



marshall - manhoev 2.6-1.48 chyba po takim kursie warto zagrac marshalla
 
ej, tylko ja mam 'przeczucie', ze Amir moze troche niespodzianke skrecic z Sexyama? wiem, ze faworyt nasz cohonesowy jest jeden, ale Sadollah kiedys mi nawet imponowal.



dobra, spojrzalem na losingstreak Yoshihiro, bedzie all-out walka, nvm. :D + bylem pewien, ze kurs na Amira to 4.25, a nie 2.45, pojebaly mi sie cyferki. w tym momencie kandydatem do upseta jest Gomi. Sicilia i Walsh bardzo fajne kursy.
 
Ja z underdogów do zwycięstwa typuję :



-Hooker



-Walsh



-Ho Kang







No ale ja niczego nie stawiam.
 
Back
Top