Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na moje oko mniej więcej tak:



Waluś 2.15



Bajor 1.72



Ale to taki strzał bez większych przemyśleń.
 
brawo za Bayern, dobry wynik, no i Lewy puknal. ryzykowac trrzeba bylo z tymi handi, jak patrzalem na kursy 0-1 to to jakas tragedia. :C
oby tylko Ci Celta jeszcze weszla.
Dzięki! Faktycznie można było dać większy handi, ale kierowałem się tym, że Bayern w słabej formie, a Real się ostatnio wystrzelał, ale jak widać nie do końca.
Celta już weszła, także git. :)
 
Fajne kursy na dzisiejszy PP, choć nie jestem fanem stawiania polskiej piłki. Lechia za 1,50 kusi. Może dorzucić do tego Legię, nawet z małym handi albo Ruch...
 
Ja bym nie przesadzał z tym Bajorem. Tak naprawdę nie wiemy co z Walusiem. Wiemy natomiast że Bajor jakiegoś super poziomu nie reprezentuje . Nie sądzę aby przez pół roku Kamil siedział u Grega i nic nie robił i nic się nie nauczył. Wkońcu był tam chyba sparingpartnerem więc jakby się nie sprawdzał to by poleciał. Nie sądzę aby jeden z najlepszych gym-ow go tak sobie go trzymał. No chyba że Waluś wszystkich robi w wała i tyra na budowie a w weekendy chodzi na kręgle z Alim i ekipą i wrzuca fotki ale nie sądzę. Ja oglądając walkę Bajora z Chabanem widziałem zawodnika z beznadziejną kondycją i wcale nie jakiegoś rewelacyjnego technicznie. Później dostał KO od jakiegoś Golstova , i przegrał z Czajczyńskim ( podobno wygrał ) po chyba nudnej i słabej walce. Nie zdziwie się jak walka Walusia z Bajorem będzie wyglądała podobnie do Arlovski - Schaub. 3 nudne i ostrożne rundy w wykonaniu 2 panów a później jakaś losowa decyzja.



Czekam na jakąś racjonalną analize Szadego/Tomasza . Bo narazie to wiem że wszyscy nienawidzą Walusia i Bajor musi wygrać.
 
Prawda jest taka, że konia na palcach gwizdać nie nauczysz i Walusiowi nawet okres przygotowawczy u Grega nie pomoże. Jeśli Bajor będzie po 1,72 to stawiam co mam.
 
No ja też szykuje się na Janka za sumkę typu 300 zł, choć pewnie i zakład na decyzję na betclic będzie koło 5-6 kursu oscylował więc też coś pewnie warto postawić :)

Wczoraj trochę się zawiodłem na Realu, zabrakło jednej brameczki, ale udąło się jeszcze wyjść na plusik dzięki Depor :)

c570cf61f4da890a.jpg



Ps.
Tomasz a masz informację czy na ksw będą znowu zakłady live podczas gali ?:)
 
usmiecha sie do mnie dziwnie Almeria, ciekaw jestem tego meczu dzisiaj.



na Rome jest mega kurs. :o
 
fajnie na nodze wczoraj wjechał hajsik,najpierw real po stracie bramki ,że wyrówna i dubel lpool dbs i celta vigo w meczu 2.5+ .9 dyszek wpadło
 
Parma - Roma duże szanse na remisik ale odpuszczam ten mecz.



Almeria - Atletico 2 (1,58)



Caen - PSG 2 (1,60)



Cagliari - Torino X2 (1,50) lub bardziej ryzykownie 2 (2,59)



Montpellier - Monaco X (3,15)



Guingamp - Metz X (3,15)



i mój główny typ na dzisiaj na który poszło sporo kasy... Coritiba - Cruzeiro 2 (2,29)
 
Nogę naprawdę ciężko stawiać. Chyba poczekam sobie z hajsem do Bellatora i UFC, to zawsze jakoś idzie. ;)
Cote aż po 3.90... hmm...
 
bukmacherzy coraz śmielej sobie poczynają, żeby podpuszczać ludzi, też miałęm nadzieję, że na Thompsona przynajmniej ze 1,55 będzie, a w takim wypadku nie opłaca sie już stawiać



e: Nayevsky zamiast tego 3,75 na Cote to już bym wolał dać 4,00 na Krause, bo tu kurs zawyżony mocno
 
Kiras, Helda to można do wszystkiego dorzucać, bo prędzej cała bukmacherka padnie niż on przegra.
Jakby co, to mało obiektywne mówię, bo Heldzik to mój ulubiony fighter. :-) #psychofan

Cloudeater, po tym jak ostatnio zaprezentował się Masvidal, mam strach grać przeciwko niemu. Cote'a też raczej nie zagram, ale to faktycznie takie kuszenie hazardzisty.
 
Back
Top