Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Masvidal sie jakoś aż tak szczególnie dobrze zaprezentował? o ile mnie pamięć nie myli to pierwsza runde z Daronem przegrał i był nawet tak blisko przegranej przez nokaut ze do tej pory sie zastanawiam jak on przetrwał tego luja ;d a w dwóch pozostałych to bardziej mi zapadła w pamięci głupota Cruickshanka który sam pchał sie do parteru w którym dosć sporą przewagę miał Jorge (ale to nie pierwszy raz Mike Rio tez obalil i praiwe przegrał przez skrętówkę) 4,00 na Krause to przesada bo James ma ciekawą, kreatywną stójke fajne kopniecia i sporą przewagę zasięgu dodatkowo w parterze tez jest dobry.







btw.



2,78 na Tucka też wygląda nieźle
 
tez bylem w szoku gdy zobaczylem kurs na Masvidala + smieszy mnie jego pozycja w rankingu nad Khabilovem, lol.



Krause z Kingiem przegral baaardzo kontrowersyjnie, przed tym byl na mega streaku. na pewno Jorge nie jest az takim faworytem.
 
Kurs super, ale gdy Masvidal pokonywał Healyego ten był wyżej od Rustama oraz Cruickshanka. Nic więc dziwnego, że mamy takie roszady w rankingach. Także łącznie zagrałem:
Mizugaki 4.25
Cerrone 1.97 + under 2.5 rundy 1.98
Romero 1.76
Krause 4.06.
Jeszcze ciekawy zdaje się być kurs na Tucka, ale nie stawiam, bo baju będzie na mnie krzyczał, że Kevin krul ;/
 
o Tucku też juz myślałem i Krausego warto rozważyć jeszcze przy takim kursie.Cowboy poleci na pewno.Jest w mega sztosie i licze ,że ustrzeli jakimś hajem Eddiego.



McGregor z Poirierem fajną walke dadzą ale nikogo nie stawiam dlatego że obu w chuj lubie.Troche znowu sie nakręcam na Romero bo Kennedyego walki mnie nudzą i chciałbym w sumie zwycięstwa Kubańczyka.Howarda ktoś rozważa ?



Cruza bym zagrał ale kurs niesamowicie gówniany choć nie daje większych szans Mizugakiemu to pewniakiem stuprocentowym Dominick nie jest ze względu na tą przerwe.Walke kobiet odpuszcze ale myśle,że Cat szybko rozjebie.



Główny kupon to Cerrone+Held+? i myśle nad kimś trzecim a tak w ogóle to zajebistą tasiemke sobie jeszcze skminiłem na za tydzień :-)
 
Ja rozważam Howarda pewnie poleci w dublu z Heldzikiem ;d i liczyłem na lepszy kurs na Romero bo jakos nie trawie stylu Tima Krause i Tuck na 99% też zagram jakos ten Lee mnie rozczarowal stawialem na niego z Alem i przegrał pozniej stawiałęm na Ronsona to wygrał dosc kontrowersyjnym Splitem ;p
 
ma ktos kurs under 2.5 w walce Poirier McGregor? ciekaw jestem. :)



im blizej gali tym bardziej jestem za Cerrone.



KEVIN KRUL!!! ale z Alem tez mnie wkurwil. :)
 
tez ciekawy. ostatni twitt jednak McGregora troche mnie przestrzega przed tym.



'I've decided i'm going to toy with him.'



:)
 
Masvidal ma dużo lepsze zapasy i w stójce powinien mieć przewagę, przy czym Krause potrafi zaskoczyć (w walce ze Stoutem używał z powodzeniem robienia...gwiazdy do celów ofensywnych). W parterze zakładam, że żaden nie zrobi nic drugiemu, bo obaj tam czują się bardzo dobrze.



Tuck ma mocne cepy, ale gorsze zapasy i kondycję od Lee.



Howard powinien dać radę Ebersolorzowi.



Cerrone/Alvarez 51/49.



Cruza nie warto dorzucać, bo zarwdzewiały, a Takeya nie jest z pierwszej łapanki ze swoim boksem.



Oczywiście niczego nie stawiam, tylko mi się takie wnioski nasunęły po analizie gali.
 
tez ciekawy. ostatni twitt jednak McGregora troche mnie przestrzega przed tym.'I've decided i'm going to toy with him.'




Znająć Conora, to po walce może wrzucić wpis, że jednak nie wytrzymał. :-)
 
mozliwe, a moze tez potraktowac ta walke jako piekna okazje do 'widowiska' i pokazania pelnego wachlarza swoich umiejetnosci. chuj go wie, ale zaczynam watpic w skonczenie in 1r.
 
baju ,kogo Kevin nie wkurwił w walce z Alem ? :-) pół cohones stawiało siano (dzięki ,że mnie powstrzymałeś bo miałem dosyłać stówencjusza <3).Na Iaquinte już nigdy nie zagram powiedziałem.Potrafił wytrzymać prawie całą runde mając za plecami Lee i trójkąt na brzuchu po to żeby zjebać wszystkim kupony a jak już był zajebistym faworytem z Clarke to wjebał sie w brabo :x.Ogólnie zestawienie z Tuckiem jest bardzo fajne.Myśle ,że przezentują podobny poziom sportowy.Nad tym underem chyba warto pomyśleć w walce Conora z Dustinem :-) fajna napierdalanka będzie
 
powinny być jutro choć z nikim z adminów nie gadałem bo po prostu nie mam kiedy.zazwyczaj bellatora wrzucają dzień przed galą.
 
Ja w kupodnie do Heldzika z chęcią kogoś dodam, tylko tu pytanie, kogo ? Poczekam najpierw na kurs Helda, a potem dodam kogoś z 3 Cowboy, Conor, Yoel.
 
łohohohohoho :D w takim razie nie będzie chyba nikogo trzeciego na kuponie albo jeszcze pomyśle :D ps.barca kurwy takie ,że brakuje słów
 
KSW | Mieszane Sztuki Walki (betsafe)
Michał Andryszak - Michał Włodarek
2.30 1.57
Rafał Jackiewicz - Marcin Parcheta
3.00 1.35
Anzor Azhiev - Helson Henriques
1.11 5.95
Maciej Jewtuszko - Vaso Bakocevic
1.33 3.10
Rafal Moks - Daniel Acacio
1.20 4.25
Marcin Różalski - Peter Graham
2.03 1.72
Michał Materla - Jorge Luis Bezerra
1.18 4.65
Karol Bedorf - Rolles Gracie
1.20 4.30
 
5dimes 1,67 juz spadł i w sportbecie 1,69, betsson i betsafe jeszcze nie mają choć to ta sama firma
 
Panowie ogladam kursy na Bellatora i osobiscie dziwi mnie wysoki kurs na Shlemenko 1,87... chetnie bym to zagral za wiecej kasy bo ten Halsey niestety nic mi nie mowi. Ktos mnie oswieci co to za jeden? :) az tak duze szanse ma w starciu ze Shlemenko? Z gory dzieki! :)
 
Miałem stawiać ostatecznie connora z cowboyem ale mnie coś zaniepokoiło. I jakoś pomyślałem, dlaczego ja mam stawiać Conora po takim kursie jak mogę wziąć Poiriera po kursie 3,44 a przecież po pierwsze: w rankingu jest wyżej, po drugie: Conor jest chaotyczny i może się nadziać. Po trzecie: Poirier w moich oczach wcale nie jest stracony w tym pojedynku i nie jest jakimś plackiem którego Conor rozjedzie i po tym kursie jednak spróbuję zagrać na Poiriera.



Imo pewny siebie Conor może się jednak poślizgnąć na Poirierze jak na starym zaschniętym krowim placku w szczerym polu.
 
ja rowniez sie nie zdziwie takiemu rozwiazaniu. moim faworytem Conor, ale na pewno nie takim jak buki to przedstawiaja. kursy powinny byc jak w Cerrone/Eddie, a co najwyzej Romero/Kennedy IMO.
 
Back
Top