Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Latifi z grubym Mousasim mial problemy w zapasach, nie potrafil ogarnac i dostawal milion jabow na minute po czym w ogole odpuscil. wygladal dobrze na tle Diabate i Dempseya... kto wygladal na ich tle zle? Janek ma wiecej argumentow niz ta dwojka, jest wiekszy od Mousasiego (pewnie w dniu walki bedzie wazyl dobre 220lbs) co daje mu jakas tam przewage. Gegard stojkowo na pewno lepiej technicznie, ale sila Janka i defens powinny umozliwic mu wygranie tej walki. nie wiem skad nagle przyplyw hype'u na Latifiego. dla mnie to walka 60/40 dla Blachowicza, Szwed nigdy mi nie imponowal, wedlug mnie powinien byc wage nizej. wiekszy, krepy i niski 205 co moze byc woda na mlyn dla Janka.



wiem, ze z Gegardem bylo to zastepstwo, ale come on, walczysz z gosciem lzejszym o dobre pare kilo i nie potrafisz NIC zdzialac w walce? ciezko.
 
Baju czemu piszesz ze nagly przyplyw hype'u na Latifiego? Wciaz 90 % forumowiczow stawia na Janka. A jest garstka ktora nie do konca wierzy w zwyciestwo Janka co nie oznacza ze jestesmy pewni wygranej Latifiego. Dla mnie szanse 50/50.
 
tzn widze tutaj takie fale, jak wyszly kursy to wszyscy na Janka, troche czasu minelo i zaczynaja sie watpliwosci - tak naprawde to nie wiem skad.
 
Baju - Janek nie walczył od 1,5 roku, wcześniej pokonywał 4 gości o łącznym rekordzie w UFC 5-11, do tego walczy z zapaśnikiem (2-1 UFC), który może zarówno go przeleżeć, jak i zgasić mu światło. Kurs też mi się podoba, ale o żadnym prezencie według mnie nie ma mowy. A odnośnie walki z Gegardem - Mousasi nawet z kontuzjowanym kolanem jest o lata świetlne przed Jankiem w każdej płaszczyźnie.
 
A Azhiev nie był więcej, niż pewny w 2 ostatnich starciach? Albo Materla w 2 walce z Silvą?
Poczwórna taśma po 2.29 to głupota. Jeden luj, kontuzja, dyskwalifikacja, jedna zostawiona szyja w niewłaściwym miejscu i hajsy znikają.
 
Może Cię zaskoczę, ale czasami mocne underdogi wchodzą. Taka jest bukmacherka. Ale ta czwórka, jeśli nie wydarzy się nic niesamowitego - wygra.
 
Ja tego Anzora po 1,1 faktycznie bym nigdzie nie wrzucał , to już lepiej sobie Floyda dorzućcie po 1,14 jak teraz stawiacie.
 
Wiem że pewnie da większy ale tak ogólnie pytam czy spora grupka ludzi będzie stawiać na piotra ;d
 
Tomaszu od weekendu rusza nowa edycja konkursu i tu moje pytanie. Czy moge puszczac wymagane kupony z zawodnikami z analiz za srodki bonusowe ktore wygralem w pierwszej edycji?






Tak.
 
Odnośnie kasy konkursowej - trzeba w ciągu 2 miesięcy obrócić 3 krotnie po kursie ponad 1.5.
Ja już prawie połowę mam obróconą na ... graniu kosza na żywo.
Obrócone ~200 -> zarobione 77 zł.
Na koszykówce, o której wiem tyle, że kosz jest okrągły, a bramki są dwie. :D
 
Nie dość, że dostał kasę, to jeszcze zarabia na jej obrocie! Go Puczi, go Puczi, go! :D
 
kiedy nastepny etap tego konkursiwa Twojego Tomek? od nowa rozumiem punkty liczone? te 150 fajnie wyglada! :)
 
W czwartek wieczorem ruszamy z nową edycją. Kolejny raz wygrywa czterech użytkowników, a każdy z nich dostaje 150 zł na konto, które jest do obrotu 3x po min. 1.5. Co miesiąc punktacja się zeruje i wygrywają najlepsi. Szczegóły jutro:).
 
Tomasz, a w przypadku remisu i np 3 osób na miejscu IV? Proponowałbym wtedy rozdzielić wygraną z ostatniego miejsca między osoby z tymi samymi punktami, np 30, 29, 28, 26, 26, 26 - 150/150/150/50/50/50.
 
Na Hallmana można by zaryzykować 20, 30 dyszki. Widzicie jeszcze kogoś na tej gali na kogo warto by postawić? Trinaldo, Pepey?
Czy na jakieś analizy można liczyć?
Z underdogów Andrade chyba z najsensowniejszym kursem, wie ktoś coś o tej jej przeciwniczce?

Na Pozibhninoo też niezły kurs, narobili mu hypu po tym tufie, ale za nic mnie on jednak nie przekonuje.
 
Będą analizy tutaj oraz na mmanaliza.com. Ja tam czuję, że Escudero może być takim Moragą w tej walce. Na pewno zrobię analizę właśnie tego zestawienia. Przegrana z Dakotą to żadna ujma (na tym poziomie rywalizacji). Zawodnik ten praktycznie żyje dla obaleń i jest w nich bardzo mocny. Tak samo remis Santosa z dość mocnym Normanem Parke też chyba był na zasadzie gdyby nie odjęcie punktu Normana, to by przegrał. Warto się zastanowić.



Puczi, a może losowanie zrobić gdy trzech z ostatniego miejsca premiowanego zremisuje? :D chyba lepsze 150 zł dla jednego niż 50 dla trzech.
 
Ja poki co nie zapeszajac obrocilem 135 zl a mam 380 zl : )
M.in. Wlochy, Czarnogora, Gateshead tak jak pisalem wczesniej. Oprocz tego Dundalk, Knaap i Francja dzisiaj konczyla jeden z kuponow : ) problem w tym ze trzeba trzy razy 150 zl obrocic ale bedziemy walczyc do konca : ) juz nie moge doczekac sie nowej edycji heh : ) aczkolwiek bedzie ciezko znowu wygrac 150 zl.
 
Sorry ze nie edytuje ale z tel korzystam i wtedy wszystko mi sie kasuje... losowanie do bani. Juz lepiej 3 × 50 zl. Przynajmniej takie moje zdanie : )
 
To może dogrywka w jakiś sposób :) Np. trzy pojedynki z najbliższego Jungle Fight :D
 
Back
Top