Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W sumie to tworzy sytuacje win-win, ale z drugiej strony, każdy nasz gol nie będzie taki słodki, bo wkradnie się nutka goryczy w postaci przegranego hajsu. :-)
 
Gorzej jakby Gibraltar wygral... to by dopiera byla gorycz haha. Kasa stracona i w dodatku Polska bez pkt... :-)
 
http://www.livesports.pl/mecz/Y7TwJPkG/#szczegoly-meczu



ciekawe czy ktos gral na portryko ,26 kurs:D
 
Panowie jak tam, dostałem sygnał, że 4x150 zł zostało przelane na konta oraz mam zielone światło na wrzesień. Gotowi na kolejną darmową i łatwą kasę? :)
 
Tomek hajs się zgadza :) Dzięki a teraz lecimy dalej z tematem ;) Orientujesz się może czy można to wypłacać czy trzeba jakoś obrócić?



Ładny Kurs na Lewego wszedł
 
Potwierdzam wpłate na konto : ) ale mam nadzieje że możemy z kasą zrobić co chcemy a nie że jest to w formie bonusu który trzeba obrócić odpowiednią ilośc razy.



W następnej edycji obecność obowiązkowa : )
 
Rozdajemy kasę 4 x 150 zł na konto Betsafe za dobre typowania. Na dniach kolejna edycja, to zrobię osobny temat o tym.
 
Tomaszu możemy z kasą robić co chcemy tak? Nie jest to w formie bonusu mam nadzieję : ) i tak nie będę tego wypłacać bo mam zamiar zrobić z tych 150 zł okrągły milion : ) ale lepiej wiedzieć co i jak.



W sumie teraz tak patrze to pisze środki całkowite 150 zł a dostępne do wypłaty 0,00 zł ... tzn?
 
pisałem teraz ze słynnym Franciszkiem na Betsafe... nagroda 150 zł jest w formie bonusu który trzeba 3 razy obrócic po kursie co najmniej 1,50 szkoda...
 
Nie mam informacji o tym czy pieniądze trzeba obrócić, ale jeśli tak jest to spróbuję wynegocjować mniejszy obrót.
 
finał tak zaskakujący że ja nie podjął bym się obstawiania tego meczu heh. Ale fajnie jakby wygrał Nishikori : )
 
czekałem na te piniundze z bonusu bo bym za drobniaki go pogral we wcześniejszych meczach z djoko ktory od jakiegos czasu jest w slabszej formie i warinka kursy na niego były zacne teraz sie zastanawiam albo nad jakimis overami gemow albo z eliminacji do euro jakiegos dubla pykne ;d
 
z overami gemów trochę loteria... sam sie już nie raz przekonałem i się z tego wyleczyłem heh. Ale jak Ci wchodzą to czemu nie.



Tak myślę że na dzisiaj dobry typ to Czarnogóra - Mołdawia 1 - kurs nie za duży 1,43 ale raczej dość pewny a na jutro Norwegia - Włochy 2 (1,77) i Gateshead - Telford 1 (1,40 Anglia 5 liga) . Łącznie wychodzi kurs 3,54. Ale wiadomo jak to z tymi wynikami bywa heh...
 
Litwa wygra do 0. Może Litwa do czołówki nie należy ale amatorską drużynę z San Marino do 0 powinna spokojnie ograć. Choćby jedną bramką. I Rosja też powinna odprawić Lichtenstein z czystym kontem. Kurs szczególnie na Litwę jest godny pogrania.



Kerzhakov że strzeli też można pograć. Granie Włochów i 5 angielskiej ligi nie jest zbyt dobrym pomysłem, wiem z autopsji. A jeżeli chodzi o Czarnogórę to pogram x2 na Mołdawię albo handicap dodatni na Mołdawię. Zastanowię się jeszcze.



A i jeszcze Walia że utrzyma z Andorą czyste konto też mi się podoba.



A tenis to czarna magia dla mnie, gorzej trafić niż piłkę nożną. Tam się cuda dzieją :D
 
Stawiłem na dziś, że San Marino nie strzeli z Litwą, Liechtenstein z Rosją, a Macedonia z Hiszpanią. Wydaje się easy cash, kurs 2.74.
 
Niby wydaje sie latwa kasa ale jeden strzal komus wyjdzie i po kuponie : ) nam San Marino gola strzelilo to tym bardziej moze Litwie. Ale duza szansa jest ze to wejdzie.


Mektator zobaczymy jak to bedzie... ja dalem Czarnogora + Wlochy + Gateshead
 
Tak to już w stawianiu nogi jest, że czasami jeden strzał spierdoli fortune. :-)


Na Czarnogóre bardzo fajny kurs, też się pokuszę.


A jutro stawiam na Polskę U-21 z Grecją. Kurs bodajże 3.10, a z ich grą powinni dać radę.
 
Ładny kurs na Serbie w siatkówke z Włochami , powinni ten mecz ogarnąć..


Tenis trudniej trafić niż piłkę? Come on.. Nawet licząc procentowo masz większe szanse niż w piłe.
 
Back
Top