Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mimo że ogarniam trochę tenis, to częściej trafiam hokeja na którym się nie znam niż tenisa. Na zwycięzców już nie stawiam. Zagram chyba na over 3.5 seta bo finał US Open jest fifty fifty.
 
Over 3,5 jaki ma kurs? Chyba nieduzy co? Bo to calkiem prawdopodobne ze wejdzie.
Ciekawe jak Polska teraz w siate zagra... grupe mieli smiesznie latwa za to teraz maja przewalone i to bedzie test ich umiejetnosci.
 
handi na Białoruś a Luksemburg prowadzi : ) a z tymi zakładami że drużyny nie stracą bramki jest właśnie takie ryzyko heh. Macedonia gol i Ci co dzisiaj to typowali maja po kuponach. Mnie z kolei Czarnogóra troszkę martwi że ciągle 0-0 ale jeszcze cała 2 połowa to może ogarną : )
 
Nie za bardzo mam kiedy więc pisze tu prośbe o zapytanie betsafe czy będzie można postawić Cage Warriors ? jakby ktoś to uczynił byłbym wdzięczny.
 
Kiras, Betsafe chat będzie czynny jutro od 11, to mogę zapytać chyba że już będziesz mógł.



Główny kupon Rosja do 0 i Litwa do 0 wszedł, poboczny blamaż po całości bo miałem Kerzhakov strzeli i Mołdawia +1,5. Może i by Kerzhakov strzelił gdyby Capello go nie zdjął na samym początku drugiej połowy.
 
Nie za bardzo mam jak bo o 5 wychodze z chaty a wracam o 20 :-) do końca tygodnia bo zawalony robotą jestem.



Z góry bardzo Ci dziękuje - będę propsował twoje Kirasówki.



@ powoli rozkminiam taką mocną Kirasówke z KSW+UFC chodzi mi po głowie Janek+Moks+Materla/Parcheta za bardzo grubo i puszcze z 4,5 Kirasówek po dyszce.
 
Jak wygram to wrzuce kupon ale nigdy za taką kase nie stawiałem :-)



Ogólnie podzielam zdanie jednego z forumowiczów który pisał,że jeśli taki pojedynek odbyłby się na KSW to było by wielkie rozczarowanie ,że KSW ściągnęło Jankowi ogóra.Krótka piłka jeśli Janek chce coś osiągnąć w UFC to z Latifim musi wygrać zdecydowanie.Wierze w niego tak samo jak w Borysa z Asłanem i nie widze opcji żeby Błachowicz przegrał chyba ,że tylko i wyłącznie przez głupote.Latifi to nie jest półka Janka.A kurs 3.0 jest betem roku(poza Brownem z Kochem).Myśle ,że Jotko też wygra a Bandel mam nadzieje,że szybko podda bo w innym wypadku będzie miał problemy z lowkickami Taisumova choć czuje ,że w Szwecji będzie 3:0 dla nas.
 
decyzja z Mousasim, łatwe wygrane z Diabate i Dempseyem. Do tego walka u siebie i debiut w UFC ma juz za soba... Janek 4 ostatnie walki wszystkie decyzje, w ciagu 2 lat bedzie to dopiero jego druga walka. Nie wiadomo tez jak wpłynie na niego cala otoczka zwiazana z debiutem w UFC. Oczywiscie Janek ma jak najbardziej szanse wygrac ale zeby grubiej w to wchodzic to szacun : ) jednak jesli tak czujecie to stawiajcie! War Janek! : )
 
Kei przegrał ale czy do końca? Za osiągnięcie finału dostał 1mln 450tys $ i srebrną tackę na drinki :-)No ale Cilic 3 mln. Jaką kasę oni tam zarabiają to mała bania. Jutro Walia wygra do 0 dobry kurs, i Chorwacja do 0.



Sam pogram Janka, ale nie za jakieś duże sumy, coś tam puszczę dla smaka bo bez szans w sumie nie jest.



Głównie myślę o Hollowayu i Taisumovie. No i wcześniej Cerrone i Connor.
 
Bomba u buka 2.65. Troeng/Jotko po 1.83. najs. :o



Arlovski po 4+, ktos sie kusi? serio uwazam, ze to wygra. jeszcze nie wiem tylko jak... :p
 
Puszczajac kupon laczony na Polakow to niezly kurs by wyszedl (3 x 2,65 x 1,83) ale jakos ciezko mi uwierzyc ze wszyscy nasi wygraja : (
Obym sie mylil : )
 
Ja mimo wszystko tez puszcze patriotycznego heh ale nie za wieksza kase. Tak tylko zeby jeszcze wieksze emocje byly przy ogladaniu choc i tak beda juz ogromne :)
 
Mektator



Dzięki wielkie brachu !:-)



Kurs na Cipka tak jak myślałem - nie więcej niż 1.30.Ogólnie wydaje mi się,że nikt z Berserkerów nie przegra choć Gniadek będzie miał najtrudniej bo fajna walka młodych wilków a Kuba Kowalewicz też trzyma poziom i walka będzie równa.Czekam na kurs Parchety.Jak dla mnie warto pograć choćby ze względu na warunki fizyczne pomijając jakim kotem jest w muay thai.Jackiewicz będzie zbijał wg mnie drobniaki typu 2,3 kg jeśli w ogóle będzie zbijał.Parcheta wygląda na takiego który lekko podchodzi pod 8 dyszek a tak w ogóle to oglądałem pare jego walk i na prawde potrafi przypierdolić.Oby Moksik miał z 1.30 bo wydaje mi się ,że dołoży następną gilotyne do kolekcji.Cipek mocny pewniak wg mnie.W parterze nie da sobie zrobić krzywdy a stójke od Bezerry ma 100 razy lepszą a jedynym minusem Michała jest szczęka która w tej walce pozostanie pewnie nie naruszona.Coco myśle ,że przez nokaut.Jedna z mocno przewidywalnych rozpisek ever.







Gamer+Hallmann ? :-)



Treningi stójkowe Piotrka w końcu przyniosą mocne KO.Czemu nie w Brazylii ? Jeśli nie da się przeleżeć Brazolowi to walka jest do wygrania jak i kolejny bonus.
 
Tomaszu od weekendu rusza nowa edycja konkursu i tu moje pytanie. Czy moge puszczac wymagane kupony z zawodnikami z analiz za srodki bonusowe ktore wygralem w pierwszej edycji?
 
decyzja z Mousasim, łatwe wygrane z Diabate i Dempseyem.


Diabate - emeryt, który w UFC nie miał znaczących wygranych, nawet Perosh go poskładał. Dempsey zawodnik ze średniej, który wziął walkę w ostatniej chwili. Latifi nie taki ogór jakim go malowano na początku, ale moim zdaniem Janek jest znacznie lepszym zawodnikiem.
 
Są kursy na KSW na betsafe.
Włodarek 1.62 - 2.20, co sądzicie? Wielokrotnie tutaj czytałem, że jest sporym faworytem.
 
Ten Latifi to żaden terminator, ma wprawdzie mocne zapasy, ale też często się zawiesza, staje tyłem do siatki, kopnięcia na korpus i głowę są dla niego czarną magią do obrony, bije mocno, ale wtedy w ogóle się nie zasłania, także przy low kickach. Dla mnie Janek lekkim faworytem.
 
Michał Andryszak - Michał Włodarek 2.20 1.62
Rafał Jackiewicz - Marcin Parcheta 2.75 1.40
Anzor Azhiev - Helson Henriques 1.11 5.95
Rafal Moks - Daniel Acacio 1.29 3.35
Michał Materla - Jorge Luis Bezerra 1.25 3.75
Karol Bedorf - Rolles Gracie 1.28 3.50
 
Back
Top