Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ogolnie jakos na tej gali ciezko przewidziec co sie wydarzy... pojedynki Oliveira - Lentz, Natal - Camozzi, Jacare - Mousasi i walka Moragi moga isc rownie dobrze w obie strony
 
Przy UFC 177 było dość podobnie - sporo wyrównanych na papierze pojedynków, które mogły pójść w dwie strony. Wygrali WSZYSCY faworyci. Teraz mogą zwycięsko ze swoich potyczek wyjść wszyscy underdogowie i wcale się nie zdziwię. MMA to w dużym stopniu loteria - niestety (dla próbujących ograbić buka) i stety (dla fanów ogólnie, bo to właśnie nieprzewidywalność składa się w głównej mierze na piękno tego sportu).
 
Dlatego ja nigdy nie nastawiam sie na typowanie walk typowo pod kątem ograbienia buka a bardziej dla zabawy. Niestety tutaj jeden cios, kontuzja itp mogą nas pozbawić postawionej kasy. Za duze ryzyko jak dla mnie żeby grubiej w MMA inwestować : )
 
ja przegrałem 500zł ogólnie grając MMA



nie polecam w ogóle grać pewniaków!



nie gram więcej szkoda hajsu, wole w coś zainwestować



jeszcze Buk dla zabawy jakieś stawki po 10zł można grać, ale nie polecam próbować na tym zarobić bo wszystko w końcu przegracie
 
Na MMA ciężko zarobić choć są zapewne tacy co dobrze na tym wchodzą ale osobiście łatwiej mi wygrywać obstawiając piłkę nożną : )
 
czemu poleciałem? pisze jak jest w moim przypadku. Nie jest łatwo ale zdarza się że wygrywam
 
heh a ja akurat na mundialu za 12 zł skasowałem 1100 zł. Mój rekord : ) jechałem na remisy (Rosja - Algieria, Brazylia-Chile, Argentyna - Szwajcaria, Belgia-USA to te mecze z kuponu co pamietam heh i się opłaciło : ) w ogóle lubie remisy stawiać. Ale fakt na MS wyniki cięzkie do wytypowania. Wcześniej chyba wygrałem 200 zł i to wszystko przez cały mundial
 
Trafić nogę to pierdolony cud. Nigdy więcej!
Polecam spróbować stawiać mś w siatę, jeśli cokolwiek ogarniacie oczywiście. Ja fachowcem nie jestem, a mam trafione 8 na 11 zakładów, po kursie 3-5, czyli ogólnie na spory plus. ;)

Zastanawiam się nad dzisiejszym UFC i Bellatorem. Co stawiacie za totalny pewniak? Souza? Ali?
 
ahahh, ogladam wszystkie weigh iny i countdowny, kurwa jakim Mousasi jest 'leniuchem' to jest koniec swiata. wedlug mnie wygra ta walke, ale dla laikow tego sportu czy januszy to on wyglada pewnie jak listonosz, a nie bestia MMA z takim doswiadczeniem. tak chcialem sie podzielic, chyba najbardziej niepozorny czlowiek w MMA.
 
Dla tych, co jeszcze nie postawili na Chiesa/Lauzon, taka ciekawostka



http://forums.sherdog.com/forums/f2/michael-chiesas-teammate-killed-days-before-ufn-50-a-2818907/


Na Meina zatrzymanie ojca nie wpłynęło drastycznie, ale różnie z tymi zawodnikami bywa
 
Nayevsky a to co stawiasz z tej siaty ze takie wysokie kursy?



I standard... pytanko do Tomasza Chmury heh. Sorry ze Cie tak mecze ale chcialbym wiedziec jak sytuacja wyglada. Mozemy jeszcze dzisiaj spodziewac sie kasy na Betsafe czy juz nie ma co sprawdzac?
 
I standard... pytanko do Tomasza Chmury heh. Sorry ze Cie tak mecze ale chcialbym wiedziec jak sytuacja wyglada. Mozemy jeszcze dzisiaj spodziewac sie kasy na Betsafe czy juz nie ma co sprawdzac?






Wasze e-maile są wysłane do centrali, ale naprawdę nie mam pojęcia kiedy się wezmą za przelewy. Z całą pewnością przy następnej edycji ulepszymy procedury tak, że przelewy będą możliwe i na drugi dzień po wygranej. Jeszcze raz sorry, za tę zwłokę, wiesz jak to jest z inicjatywą tego typu robioną po raz pierwszy. Zawsze pojawiają się opóźnienia.
 
spoko nie mam z tym problemu : ) po prostu chciałem wiedziec co i jak. Ważne żeby w ogóle te przelewy zrobili heh ale o to jestem raczej spokojny ;) mam puszczone taśmy w STSie to na tą gale wystarczy i tak walki są dosć niepewne
 
DOBRZE, PROPSUJE TOMASZ.



CHLOPAKI, WIECIE, ZE CZIK KONGO TO NAJLEPSZY PARTER NA SWIECIE? JARAM SIE.
 
Knee, trzeba bylo sluchac kolegi w przypadku Mitrione!



jak wejdzie Musaszi to domagam sie goscinnego wystepu w tych waszych analizkach. :)
 
Lewis na singlu w plecy, Chiesa na dublu z Alem w plecy. Teraz mi została jedynie taśma. Na obecną chwilę 4/6 weszło i czekam na Aliego i Souzę.
 
chuj z mojego wystepu, Jacare to bestia, ale 3/4 underdogi jebnalem ok. ALISTAIR, WHY.
 
buk rozliczyl zle zaklad na moja kozysc, zrobilem wlasnie wyplate, zabiora mi jakos ta kase przy nastepnym przelewie???



mial ktos juz taka sytuacje?
 
moje dwa główne typy czyli Moraga 2,85 i Lauzon 2,15 siadły idealnie (szkoda że nie poszedł jakiś dubel ale czekam na kase za konkurs to nie wpłacałem nic) do tego Jacare który nie dał żadnych szans swojemu rywalowi ale zepsuli mi taśme Camozzi oraz Lewis i od teraz nie obstawiam juz za kase wagi ciężkiej chyba że na niespodzianki... jedynie czego żałuje to tego że nie postawiłem na Rothwella : ( jak już stali w ringu to se myślałem ... jeden strzał i Ali jest skończony... i tak też się znowu stało... przykre ale prawdziwe.
 
Ehh odpuściłem sobie granie na tej gali, a wszystko prawie siadło co chciałem zagrać, bo miałem w głowie,że kurs na Gegarda jest świetny, ale odpuszczę i tak go nie zagram.



I Lauzon, Moraga i Mittrione byliby na +, bo te kursy najbardziej mnie interesowały i poważnie rozważałem ich zagranie, ale stwierdziłem, że bukmacherki w MMA to nie mam nosa i szkoda psuć passę sobie... #smutnyhubi



I pewnie następnym razem jak będę miał takie przeczucia co do walk, to postawię i nie siądą...
 
szczególnie kurs na Morage był rewelacyjny. Niestety osobiście póki co boje się wchodzić za wiekszą kase w MMA.
 
Back
Top