Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja tą walkę oglądałem ze stanem przedzawałowym i krzyczałem do telewizora :D Już nie mówię o tym jaka była moja reakcja po werdykcie :D aż mi się odechciało oglądać UFC, bo Adamek posypał mi 4 kupony, a z UFC weszło mi wszystko poza Conditem :/



@Szady od tej pory już nie stawiam patriotycznie, bo to potrafi nieźle zgubić :D A teraz się się przekonałeś, że taśmy są ok :)
 
Moje z wczoraj :-) . W końcu trafię.



https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyOTE0MDc0NDcxMjgwMDrn5r38xWy5Vc8NV4Y%3D
 
Gdyby Adamek i Condit nie dali dupy , to bym był bogatszy o jakieś 100-200 euro, tak to jestem na - 2 euro ( dzięki Andrade , Gastelumovi Hendriksowi - którzy urotowali mi hajsik ) . Jestem strasznie zdenerwowany - ehhh ta bukmaherka mnie wykończy ! Weszły nawet prawie tasmy : 10 pojedynków na 11 dobrze - Condit spaprał . Druga tasma to samo 9 pojedynków dobrze , dziesiąty ( Condit ) źle :-)
 
Plecy tym razem, a miało być tak pięknie... Część kuponów weszło, sporo nie. I. ten Adamek :/. Poczytałem mądrości na forach i zachciało mi się stawiać . Na tej gali jestem do tyłu, ale większość kasy odzyskana. Nic to, nie jest źle. Odrobię za tydzień. ;)
 
Liverpool pyknął United. Taśma na tysiaka zepsuta przez Shieldsa. Koleżka ma dożywotniego bana u mnie :(
 
zajebiscie mi poszla gala:P 3na 4 kupony weszly



nie wszedl tylko condit



9na 10 typow trafionych:D



gala +200



zajebiscie:)
 
kminicie juz cos na KSW ? narazie mam w głowie 2 kupony 1. Materla + Azhiev + Rejic 2. Materla + Nandor + Bedorf , nie widze innych mozliwosc :-)
 
jak taki kursna longera wystawi betsafe, to wjezdzam za 200



albo jechac do sts i postawic 100 to wyjdzie 205 podatek zje30zl:P
 
Tu tej stójki za wiele być nie powinno. Najbezpieczniejszy plan dla Michała to szybkie sprowadzenie i pacyfikacja w parterze.
 
A słowiński o tym nie wie że ten od razu zanukruje po jego nogi ?
Też pewnie podszkolił obronę obaleń i sam mimo pierwszego zachwytu tym kursem po tym co ostatnio przydarzylo się mi po typowaniu Adamka przemyślę to bardzo dokładnie czy tu opłaca się grubiej wchodzić...
 
napisalem to betsafe kiedy wystawia reszte walk na ksw ,czekam na odpowiedz



tak mi odpisali jade do sts ,gram za 150



edit: Uprzejmie informujemy, że niestety na chwilę obecną nie mamy możliwości dodania podanych walk do oferty.
 
niech betsafe wystawia Longera bo jak nie to czym prędzej do sts trza podbiec :)







UPDATE: w sts chyba sie jebnęli bo teraz jest na Andryszaka 1.50 kurs :-)
 
Niestety prawda, wchodzę zadowolony do STS'u, kładę kartkę z numerem kursu a tam na monitorze 1.50. Udało się komuś zagrać po 2,35?
 
Back
Top