Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak wyżej. Kumpel po podaniu kodu z e-kuponu musiał czekać na połączenie z obsługą, powiedzieli, że to błąd i tylko stracił czas w deszczu :/
 
jak gadalem z ta pania z stsu to mowila ze ten kurs byl tylko 10minut w systemie i kupony beda uniewaznione. pozniej wystawili 1.7 a teraz 1.5
 
Powiem Wam, że to 5,5+ na Nicka strasznie mnie kusi. Bedorf po 1,2 wcale nie jest takim wielkim pewniakiem. Jest value, co myślicie :-)?


Jak na mój gust Materla + Anzor + Nandor + Irynę powinien być spoko jako główny kupon. Ukrainka w końcu 5-0 ma, wszystkie poddania i każde inne. Toż to nowy Mamedzior! Kurs jak dla mnie miodzio. Porczyk to jakiś niedoświadczony leszcz, do tego nie jest najmłodsza.



AKO 4,2 jest bardzo przyjemne :D.
 
JAKI NANDOR?







Różal go pociśnie i będziesz miał po kuponie, fajny kurs na Marcina :) Widziałeś ostatnią walke tej rywalki Porczyk? Poziom taki sam
 
Proszę Cię... Różal ma wygrać, który chujowo (ale mimo wszystko) występował ostatnio w SF i UFC? W tej chwili Nandor to czołówka KSW w półciężkiej, jakkolwiek dziko to brzmi.:-)







Nie widziałem walki Ukrainki, ale zestaw poddań robi wrażenie :D.
 
ja dalem na porczyk ,



glowny kupon gali anzor+reljic+bedorf(jeszcze nie postawilem)czuje ze na reljica kurs pojdzie w gore
 
Ja dla odmiany uważam, że Reljica mogą ostro przekręcić i zastanawiam się jak to rozegrać.







Hahaha, mistrzyni parteru. Poddanie z dołu pierwsza klasa. Rywalka Porczykowej daje radę, to będzie przezabawne :).
 
Jeden chuj. Coś mi się ubzdurało, że zszedł wagę niżej. Tak czy inaczej, Nandor to przyszły contendor mark my words :-).
 
Saffiedine1.87 na betsafe ,dobry kurs


Moim faworytem Ellenberger. Saffiedine dopiero co przegrał 2 rundy z Kitajcem, plus jego defensywa szału nie robi, co w porównaniu do młotów w łapach Juggernauta może się źle skończyć. Dodatkowo Jake może odwołać się do obaleń, żeby wygrać rundy.
 
kurs na reljica spadl wiec postawilem juz wszystko co mialem stawiac ,a wiec:



rozal 2.45singel



porczyk 2.01singel



longer1.7 singel



anzor+bedorf+cipek



anzor+bedorf+reljic



310postawione
 
Anzor jest serio mocniejszym faworytem niż Cipek ? Reljica chyba nie bede ryzykował. Zastanawiam się nad Różalem. Jeśli to faktycznie jego ostatnia walka w KSW to może być mocno zmotywowany...
 
Ja puściłem tylko jeden kupon na KSW :



Anzor + Cipek + Loner @2.01



Więcej kuponów na KSW raczej nie przewiduję. Jedynie Anzora zamierzam zmieszać z moimi czterema "faworytami " z najbliższego UFC. ;)
 
Ile postawiłeś i ile do wyjęcia ?






29ynvww.jpg




40 funciaków starczy. W sobotnim UFC jest kilku mocnych graczy i główną pulę przeznaczam na tamten event. ;)
 
Back
Top