Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W sobotnim UFC jest kilku mocnych graczy


Dawaj typy! :-)



Pietagoras, tak BTW, kolejne UFC jest w niedzielę. Żebyś czasem niepotrzebnie budzika nie ustawiał w sobotę. :P
 
Ojtam, ojtam. Zawszę piszę sobota, a myślę niedziela, hehe.



Co do typów : Taisumov, Ferreira, Brandao, Maldonaldo.



To typy, poza które raczej nie wyjdę. Na razie jestem przekonany do obstawiania Taisumova i Brandao. Co do dwóch pozostałych, jestem w trakcie odświeżania ich walk, ale 'so far, so good'



Taisumov jest dla mnie największym pewniakiem gali. Przeciwnik czeczena - Prazeres nie błyszczy. Jest wolniejszy, ze słabym kardio. Co do stójki, ta jest raczej minimalistyczna, a już na pewno nie zagrozi Mairbekowi. Jedyne, co jest na poziomie ( nawet bardzo ), to zapasy i bjj. Nie jest to jednak nic, z czym Taisumov sobie nie poradzi. Mairbek będzie bronił obaleń i punktował. Dla mnie pewniak. Taisumov KO/decyzja



Diego Brandao to mój drógi faworyt. Tym razem przeciwnik Diega to nie Dustin, a Will Chope, zwykły średniak, który, (odnoszę silne wrażenie) ma być mięsem armatnim dla Brandao na odbicie się po ostatniej przegranej walce. Moim zdaniem ten gośc, to nie poziom UFC. Ostatnia walka Chope'a ( z Holloway'em) to był pogrom. Max, który raczej nie przekroczy pewnego poziomu zweryfikował jego skilla i to mi wystarczy. Diego powinien zrobić podobne spustoszenie. I nie przeszkodzą mu w tym ani przewaga Chope'a we wroście o ponad 20 cm, ani skill w parterze, którego ten nawet nie mógł zaprezentować na gorszym parterowo Holloway'u, bo ten mu na to nie pozwolił. Diego Brandao KO/TKO



Co do dwóch pozostałych, są jeszcze w fazie testów, ale raczej też ich gram ;)



@Szady, jak tam twoje typy? Masz już coś na oku?
 
Mam coś na oku, ale to takie mocno wstępne typy, bo nie mam na razie zbytnio czasu nadrabiać walk (siedzę nad analizami KSW dla Betsafe), także dopiero pod koniec tygodnia powinienem mieć bardziej wyrobione zdanie. Zawodnicy, którzy raczej na pewno będą underdogami, a których warto rozważyć przy dobrym kursie to dla mnie na dzień dzisiejszy Steven Siler, Francimar Barroso i Jussier Da Silva. Z faworytów podoba mi się Noad Lahat. Parke, Taisumov i Brandao powinni wygrać, ale nie liczyłbym na dobre kursy na nich. W sumie Shogun też jest dla mnie faworytem, ale nie wiem, czy się skusze na to 1.45.
 
Max, który raczej nie przekroczy pewnego poziomu


Przecież on ma dopiero 22 lata i go okradli ze zwycięstwa nad Bermundezem, bez przesady.



Aczkolwiek Chope nie widzę z dzikiem Diego w ogóle.
 
Ja od niedawna miksuję "pewne" taśmy z singlami na underdogów, tak jak ostatnio Tyron Woodley miksował pracę w stójce z obaleniami. To jest klucz do zwycięstwa. :D
 
betsafe podal dwie walki na cage wariors



do jakiejs tasmy mozna wrzucic Nicolasa Dalby 1.4 faworyt zdecydowany



dobrze ze obswtawilem juz ksw cbo kursy spadaj w oczach



niestety rosnie tylko na porczyk juz 2,22a ja dalem 2.01
 
pogolsky, ale po co na sile szukać underdogów? nie lepiej postawić na 2 pewniejszych których czujesz że wygrają nawet po niższych kursach niż szukać i liczyć że może wejdzie?
 
@pogolsky



Nie mogę zbytnio zdradzać typów na razie, ale ja z KSW gram głównie faworytów.



1.40 na Dalby'ego z ukraińskim nabijaczem bilansu mi się podoba. Skleję z tego jakiegoś dubla, zastanawiam się tylko co do tego dołożyć
 
Zychal, obczajałeś jego rywala? Ja widziałem dwie walki i to będzie ciężka przeprawa dla Marcina. Ja raczej odpuszczę obstawianie tego jak będzie niski kurs. Mogliby już dodać kursy na UFC lepiej. :-)
 
widzialem ostatnie dwie walki ,wygral zdecydowanie ale jakosc rywali pozostawia wiele do zyczenia ,chce obejrzec bellatora na zywo, wiec cos musze obstawic zeby nie usnac :-)



a Ty co chcesz dorzucic do pewniaka Dalby:P?
 
@ kapusta nie szukam na siłe underdogow , kupon ktory stawiam napisalem wyzej , po prostu jestem ciekaw w kim widzicie value i tyle , peace ;)
 
Ej jak wypada walka Bedorf - Rossborough, a ja na nią postawiłem w łączonym na betsafe to co teraz?
 
ale popierdolily mi sie kupony z ksw



guelmino -rozal bedzie zwrot singal



ale materla + [strike]bedorf+anzor zostaje ako1.6 male troche



i reljic +bedorf[/strike]+anzor zostaje ako1.9



za rozala juz oddali kase



czekamy na kursy na grecicho



ciekawe jaki bedzie kurs na rozala
 
Back
Top