Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Cały czas jestem na plusie, ale z tej gali nie widziałem żadnej ciekawej okazji, więc przed chwilą puściłem 3 zakłady za drobne stawki: Shields + Jay Silva, kurs 8.50 :D, 10 złotych, dwie dychy na Adamek + Condit i wczoraj po ważeniu 2 dychy na Lawlera, kurs był 4.05. Nie sądzę, żebym się obłowił, postawiłem ot tak, żeby się lepiej oglądało :)
 
no i jeszcze wyjdziesz na plus z Robbiem. z Silva poplynales, ale widocznie jestes jego 'zwolennikiem', bo tutaj na forum troche sie urodzilo ich po tym KO. mam nadzieje, ze nie podobaja Ci sie jego selfies w lusterku z prawie obnazonym kroczem. :)



uwazam, ze Fortee dostanie wpierdol, ale co ja tam wiem. zobaczymy jak bedzie. mi ten gosciu w ogole nie pasuje w UFC.
 
@baju, w tej walce mam akurat 'czutkę' (pozdro @Szady, fajne określenie :)), nie lubię go, ale mam takie dziwne wrażenie, że to wygra. BARDZO chciałbym się mylić, będę szczęśliwy, jeśli mój kupon pójdzie do piachu i Lombard ciężko znokautuje Jake'a/Materla pojedzie Silvę/oba naraz, ale kurs był duży, więc zdecydowałęm się wbić w to skromnie dyszką :)



EDIT: jebać zdjęcia z łoniakami :D
 
haha, mozesz tak postawic? ja wlasnie tego nie mam, nigdy nie potrafie oprzec sie sympatii/okreslonej wizji walki (atrakcyjnej dla mojego oka), a potem okazuje sie, ze nie tylko efektywnie (IMO) sie wygrywa.



JEBAĆ FOCIE!
 
Ps. Tylko ja uważam kurs 2.89 na Whiteforda za atrakcyjny? Parter ma słaby, ale jak utrzyma walkę w stójce powinien wygrać.


Mój wpis sprzed trzech dni.



Oczywiście wybrałem innych underdogów. :-)
 
@baju, właśnie ciężko mi z tym z dwóch powodów. Pierwsze primo - Materla jest kozakiem, daje efektowne walki, to w końcu Polak, takie patriotyczne wyrzuty sumienia :) Drugie primo - jest we mnie coś z rasisty i stawianie na czarnego trochę kłóci się z moim światopoglądem :D Myślałem, żeby postawić to chociaż za 3 dychy, ale jak przypomniałem sobie o tych dwóch faktach, to poszła tylko symboliczna dycha :) Nad tą walką zamierzam się jeszcze trochę rozpisać, ale jeśli miałbym stawiać na któregoś z nich, to byłby to Jay, z bólem serca :(



EDIT: kto według Ciebie wygra, Lombard, czy Shields ? :)
 
Anthony Johnson 2.05
Phil Davis 1.69

Jake Ellenberger 1.74
Tarec Saffiedine 1.95

Joseph Benavidez 1.25
Timothy Elliott 3.85

Luke Rockhold 1.11
Tim Boetsch 6.00
 
Mi zdanie co do tej walki zmieniało się kilka razy, rzadko tak miewam. @PAN EM stawia na Shieldsa, więc mam mały mindfuck, pamiętam, że przewidział pęknięcie napompowanego balonu Overeema, pozdro, za takie akcje zawsze propsy :) Jake ma zdecydowanie argumenty, żeby wyprzytulać niejednogłośną decyzję, ale chciałbym KO od Hectora. Chociaż jeśli Shields zaklinczował Maię, to Lombarda powinien tym bardziej. Ta walka ciekawi mnie chyba najbardziej z całej karty, zdaję sobie sprawę, że obaj nie są już najmłodsi, od TS będą trzymani tak daleko, jak się tylko da, zwłaszcza Shields, po prostu bardzo ciekawa konfrontacja stylów :)
 
Kurs na Davisa świetny. Cholernie podobał mi się początkowy 2.25 na Ellenbergera, szkoda, że tak szybko spadł, zanim się pojawił na moich bukach.
 
6/7 typów z taśmy weszło (:-)) i został tylko Hendricks. Poszła dycha na Lawlera po kursie 3.65 w razie jakby był "upset" w walce wieczoru. Sytuacja "win-win".



Wiem, małe kwoty, ale jak już pisałem, założyłem sobie budżet 200 zł i jak to stracę to koniec z obstawianiem, także liczę każdą złotówkę. :D



Ps. Ostrzegałem przed patriotycznym obstawianiem na Adamka.
 
Kursy na Saffedine i Davisa bardzo dobre. Na Davisa będzie spadał, więc jak ktoś rozważa to niech szybko gra. Z kolei na Saffedine mogą rosnąć i to on jest dla mnie lekkim faworytem w tej walce.


Teraz Condit- Woodley i mimo, że Condit to jeden z moich ulubionych zawodników to czuje, że Woodley, dzięki swoim zapasom i atletyczności go wypunktuje 29-28.
 
Pół roku temu wpłaciłem sobie 6 dych, którymi miałem obracać czysto 4fun. Obiecałem sobie, że jak dobije do zera to koncze z bukiem. I cóż, fajnie było, ale sie skonczylo :D Robbie dał świetną walkę więc jestem mu w stanie wybaczyć wszystko. Największy zawód Condit, który rozwalił mi malusią kontre-tasiemke. Łeh
 
przez to,że wygrał strickland to kurwa usnąłem ..tarzan jebany,chociaz wyspany jestem jak biedny bez pieniędzy :-)
 
Tasma w plecy, chociaz nieznacznie. Dobrze, ze Kelvin z Andrade w dublu przyfarcili, wiec jest na plusie. Co do Shieldsa sie pomylilem, ale Woodley byl strzalem w 10.
 
"Hendricks-Condit 2.09
Condit-Gastelum 2.43
Hendricks-OSP-Garcia 2.03
Bubba 2.10x10"

Kontuzja Condita zjebała galę. Na szczęście wszystkie kupony za dychacza także wielkiego płaczu nie ma. -20, 14.
 
U mnie rozsądny plusik, dawno juz tego nie przerabiałem. :) Szkoda, ze grałęm Sancheza a nie Woodley'a, byłoby konkretnie na +.
 
Dobry kursik na Davisa. Już widzę swoją ekipę na kupon na UFC 172 (na najbliższą również mam).



Czy na unibet.com będą kursy na KSW?
 
No po prostu ja prdle.......



1d57d53b2a32b.jpg
 
Współczuje tym co obstawiali Hendricksa xd W 3 rundzie pewnie mieli palpitacje a w 4 widząc jeszcze rane Hendricksa to juz wogole stan zawałowy xd :)
 
Back
Top