Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Bedorf 1.14



Reljic idzie w gore 1.63



shogun-hendo1.51-2.55



pojawily sie kursy na ufc172



davis -johnson 1.43-2.7



ellenberger-saffiedine2.05-1.7
 
Reljic warty postawienie wdł mnie , zastanawiam sie jeszcze nad Nandorem , mam wizje jak po tej walce Różal knczy kariere a Nandora beda powoli wybijac w gore jesli wygra , poza tym jest on conajmniej o klase wyzej od poprzednich rywali Marcina
 
ożeszty w morde kopany, postawiłem wczoraj na Lawlera grube hajsy po ważeniu (3.65) z obawy, że kurs będzie spadać, a dzisiaj już jest 3.85... Nic to, i tak jest value imo. Najbardziej się obawiam szczeny Ruthlessa. Nokaut z rąk Diaza chyba nie świadczy najlepiej, zwłaszcza, że to był jeden cios, a nie kumulacja. Niby było to 10 lat temu, ale głowa z wiekiem nie twardnieje :D



Jeszcze jakąś tasiemke postawie i i'm redi.
 
niewiem czy tylko ja tak mam ale zawsze sie troche cykam przed stawianiem na obcokrajowcow w KSW ..
 
Dostanę zjebkę od @baju za brak konsekwencji, ale nie mogę przejść obok tego kursu obojętnie.



Poszły 3 dyszki na Ricka Story po kursie 2.40. Curran wszedł, to czemu Story by nie mógł. ;)



Korciło mnie postawić na Lawlera, ale coś mnie ciągle powstrzymuje. No i dostałem czutkę, że Lombard znokautuje Shieldsa, ale kurs za niski żeby ryzykować. Stawianie na Sancheza też ma swoje uzasadnienie w tej chwili, ale zostałem ostatecznie przy tym jednym typie (+taśma za 5 ziko), bo i tak miałem nic nie grać w ten weekend.
 
Co wy sracie z tym Kelvinem? Za drugim razem na lajcie zaliczył limit.







On zawsze tak wyglądał, możę to drugi Cain :D
 
Pierdolenie z tą wagą,ostatnio Lineker nie zrobił i przegrał a wcześniej nie zrobił chyba 3 albo 4 razy i wygrywał w zajebistym stylu więc brak osiągnięcia limitu to żaden wyznacznik chociaż faktycznie można sie tym czasem sugerować,jeśli chodzi o moje typy to bardziej obawiam się o Jurego bo Sanchez mocno sfazowany na ważeniu,Bubba może to wygrać bo Strickland może nie był jakoś specjalnie zestresowany ale widać ,że to dla niego nowość i będzie miał pełne gacie.Zajebista gala do oglądania,oby nam streamów nie cięło..nawet kimne sie jeszcze w dzień żeby nie odpaść,a i Laysy Strongi kupione :-)



ps.Wydaje mi się,że ktoś z dwójki Lawler/Woodley wygra ale nie wiem czy postawić jeszcze bo ryzyko spore.
 
Pierdolenie z tą wagą,ostatnio Lineker nie zrobił i przegrał a wcześniej nie zrobił chyba 3 albo 4 razy i wygrywał w zajebistym stylu


Właśnie w tym rzecz, że ostatnio wagę zrobił i mizernie przegrał, za to na walki z Harrisem, Tome i Gashimovem był ponad limitem 125 lbs i ich wszystkich zmiażdżył :-)
 
Aliego malego porownujecie do jego poprzednich przeciwnikow... come on. :)



laysy strongi wjechaly to Kiras dobra gala sie szykuje. czacik bedzie grany, tez sie troszeczke jaram.
 
Spośród reszty fighterów tylko John Lineker miał problem ze zrobieniem wagi. Brazylijczyk po raz czwarty w karierze wniósł na wagę więcej niż powinien. • Ręce z kamienia • dostał godzinę na zgubienie nadprogramowego funta.







Nie zrobił na oficjalnym i o to mi sie rozchodziło,co prawda zrobił za drugim podejściem ale chyba zemdlał czy coś w tym stylu bo fotka była gdzieś na cohones.



Co do Kelvina to myśle,że wygra .



e: tak tak baju,czacik będzie grany hehe
 
T. Adamek (Kurs: 1,75)







J. Hendricks (Kurs: 1,28)







<strong style="font-size: 12px;">C. Condit (Kurs: 1,48)







O. St. Preux (Kurs: 1,22)







H. Lombard (Kurs: 1,45)







<strong style="font-size: 12px;">M. Jury (Kurs: 1,60)







<strong style="font-size: 12px;">K. Gastelum (Kurs: 1,60)







<strong style="font-size: 12px;">J. Andrade (Kurs: 1,33)



S. Strickland (Kurs: 1,65)



Z. Scoggins (Kurs: 1,16)



<strong style="font-size: 12px;">R. Forte (Kurs: 1,72)







<strong style="font-size: 12px;">A. Garcia (Kurs: 1,20)










Wariacki tasiemiec na dzisiejszą noc :-) AKO 78,88
 
swoja droga, jest gdzies juz jakis przyblizony kurs na Travisa z Werdumem? od niego bym sobie wrocil. moze byc mega fajna gala do obstawiania.
 
2 kuponiki na UFC i Adamka.



c4b1a7c3443b0059.jpg
a28d000b643fa6c1.jpg
 
Comber,Adamek bardzo dobrze wyglądał na ważeniu ale Glazkov ma też czym przyjebać,jeśli Tomek nie będzie popełniał dużo błędów w defensywie to wygra przez decyzje z małą pomocą HBO lub bez.Ale szczerze to myśle,że Góral zawalczy jeszcze o mistrzostwo po tej walce bo ją wygra,obaj panowie ważą praktycznie tyle samo i walka będzie ciekawa i mam wrażenie ,że w dość szybkim tempie.



Mnie ciekawi jaki będzie kurs na Daniela Omielańczuka bo jeśli chodzi o Polaków w UFC to stawiam patriotycznie :-)



a na kurs Hapy sam czekam bo zagram go,z Barnettem od kopa mówiłem ,że grany będzie Travis a poczytałem za dużo komentarzy i poszło sie jebać bo ostatecznie w kuponie umieściłem Josha.Jak dla mnie Browne odkryciem tamtego roku.
 
Jedynie jak może przegrać Adamek to KO, bo nie sądzę żeby sędziowie dali dycyzję przeciw niemu... wiadomo jak jest w boksie :-) Z tego co pamiętam, to Ukrainiec ma wygranych 16 walk (11 KO) więc potrafi walnąć, ale mogło to być nabite na ogórach.



Tak czy siak stawiam Adamek przez decyzję. Tomek ma mocną głowę, a nie wierze, że przegra przez decyzję, bo już pewnie szykują jego walkę z Kliczkiem :-)
 
I. Lawler ( za drobniaki po wazeniu jak bylo jeszcze 4.05)



II. Adamek+Gastelum



III. Whiteford



IV. Sanchez
 
dziwi w ogole mnie kurs na tego Trevino, tego Forte pamietam z TUF Brasil i ogorkowy mi sie strasznie wydawal. Szady delikatne sumy na powrot z odwyku ktory teoretycznie jeszcze powinien trwac, haha. nie bede krzyczal! obys sie odbil.
 
baju dołożyć jeszcze 15 na Trevino? Kurde, niedawno wróciłem do domu i coś tam z niego obczaiłem, bo wcześniej nie znałem, a Renee wagi nie zrobił to się postanowiłem przyjrzeć. Powinien pojechać tego ogóra



edit:



dołożyłem. To mam 30 na Trevino i 30 na Story'ego + taśma za piątaka. Niech się dzieje co chce, majątek nie poszedł. :)
 
Back
Top