Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

<table class="markets-list">
<tbody>
<tr>
<td>

1. Alexander Gustafsson - Jimi Manuwa

Mieszane Sztuki Walki - UFC

Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
</td>
<td style="vertical-align:text-top;">
1.21</td>
<td class="betWon">
Won</td>
</tr>
<tr>
<td>

2. Michael Johnson - Melvin Guillard

Mieszane Sztuki Walki - UFC

Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
</td>
<td style="vertical-align:text-top;">
1.74</td>
<td class="betWon">
Won</td>
</tr>
<tr>
<td>

3. Brad Pickett - Neil Seery

Mieszane Sztuki Walki - UFC

Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
</td>
<td style="vertical-align:text-top;">
1.12</td>
<td class="betWon">
Won</td>
</tr>
<tr>
<td>

4. Cyrille Diabate - Ilir Latifi

Mieszane Sztuki Walki - UFC

Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
</td>
<td style="vertical-align:text-top;">
1.91</td>
<td class="betWon">
Won</td>
</tr>
<tr>
<td>

5. Luke Barnatt - Mats Nilsson

Mieszane Sztuki Walki - UFC

Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
</td>
<td style="vertical-align:text-top;">
1.34</td>
<td class="betWon">
Won</td>
</tr>
<tr>
<td>

6. Louis Gaudinot - Phil Harris

Mieszane Sztuki Walki - UFC

Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
</td>
<td style="vertical-align:text-top;">
1.53</td>
<td class="betWon">
Won</td>
</tr>
<tr>
<td>

7. Brad Scott - Claudio Henrique Da Silva

Mieszane Sztuki Walki - UFC

Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
</td>
<td style="vertical-align:text-top;">
1.52</td>
<td class="betLost">
Lost</td>
</tr>
</tbody>
</table>
 
Dobra, pójdzie trochę kasy na Lawlera. Też jestem fanem tasiemek, ale coś czuje, że szykuje się spora niespodzianka. Hendricks lubi iść na wymiany, a tutaj już będzie loteria z delikatnym wskazaniem na Ruthlessa (jeden i drugi ma kowadlo w lapach). Muszę sobie jeszcze przypomnieć ich walki z kosem.
 
Grałbym już Andrade ale trochę martwi mnie ta przepaść warunków fizycznych w stosunku do Pennington.
 
Moim zdaniem Jessica ją zniszczy (tak jak Sexton), bo Pennington do Carmouche daleko, ale mogę być nieobiektywny, bo Andrade to moja ulubiona zawodniczka WMMA. :)
 
POWAŻNIE rozdupcy go jak mietek stary traktor w polu :-)



@e : sorki sekundowa głupawka -zaleciało trollem ;)



jeśli kurs będzie powyżej 3 to warto zaryzykować chociaż Story ma więcej walk w UFC niż Gastelum w ogóle choć jak dla mnie najważniejsze walki przejebał,a wygraną z Hendricksem bym się nie kierował,znajde czasu to bardziej sie przyjrzę.
 
Shields jakąś kontuzję czy inne cudo wyłapał, że kurs już do 2.70 dobił?



Po zastanowieniu myślę, że pójdzie :



Shields za piątaka



Garcia + St. Preux + być może ktoś jeszcze (raczej tak) za piątaka. Jurego bym dorzucił, ale co Diego to Diego.
 
HAHA, A NIKT NIE WIERZYL, ZE KELVIN DOBRE KURSY OGARNIE.



gdzie przypierdalanie sie do Szadego?! <3
 
Co myślicie o kuponie Materla, Bedorf, Reljic. Stawka: 50 zł



i o drugim kuponie Materla, Azhiev, Shaparenko. Stawka 50 zł
 
@ Martin



Pierwszy kupon sam zamierzam taki postawić. Co do drugiego to Anzor po kursie 1,2 nie jest dla mnie zachęcający. Walka kobiet wydaje się dużą loterią. Rywalki Shaparenko wygrywały tylko z kobietami, które mają 0 zwycięstw więc rekord Ukrainki wydaje się być trochę napompowany. Do tego nie wiadomo na co stać Porczyk. Ja bym to zostawił.
 
@Boomster



Rozumiem, Shaparenko jest trochę niebezpieczna na kupon, ale Porczyk ma być lepsza? Jakoś sobie nie wyobrażam. Jednak i tak jeszcze będę myślał nad innymi alternatywami.
 
Coś mi się wydaje że Ovince St. Preux zepsuje kilka kuponów! Ani jeden ani drugi jakoś mnie nie przekonują, a kurs na Krylova kusi by postawić parę drobnych.
 
Dobry kurs na Gasteluma, ale nie jestem zaskoczony. Podejrzewałem, że będzie oscylował wokół tej wartości. Story jest twardy, ale Gastelum to niezwykły talent i jeden z moich ulubionych zawodników. Myślę, że obali i poskręca rywala albo wyciągnie decyzję.
 
Wiem że większość się ze mną nie zgodzi ale jak dla mnie z tych wszystkich pewniaków z KSW najpewniejszy dla mnie jest Materla.
 
@pem1990



Uzasadnienie?



Dla mnie największym faworytem z karty KSW 26 wydaje się za to Anzor. Nie wierzę w Kornika ani trochę, do tego zapasy Czeczena > parter Polaka... No i mam przed oczami obraz spuchniętego Sowińskiego w drugich rundach swoich walk. Wiadomo, że teraz nie zawalczy w LW, ale to wcale nie oznacza, że będzie dużo lepiej w aspekcie kondycyjnym.
 
Jak myślicie kursy na ksw26 np na Bedorfa, Materle pójdą w górę czy raczej w dół? Pytam bo zawsze stawiałem dzień przed galą i nie wiem czy kursy się zmieniają, jeśli tak to w którą stronę. Jak to wygląda?
 
Materla najpewniejszym?? hahaha



Najpewniejsi to Anzor+Bedorf. Już wole postawić Różala po dobrym kursie niż Cipka
 
@baju



To, że jeden odds compiler u jednego bukmachera po raz kolejny nie ogarnia tematu i daje kursy z dupy nie oznacza, że Gastelum w każdym innym miejscu nie będzie faworytem. :) Zresztą widzę, że już pospadało - Kelvin 1.75, Jessica 1.68.



No i Ciebie też się nikt przesadnie nie czepiał, a raczej w formie żartu wszystko. Don't take life to seriously! :-)
 
Back
Top