Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

"Ja złapałem jeszcze Latifiego jak był za 2.00.

Oprócz tego Gus-Pickett-Nelson AKO 2.1
Barnatt-Araujo AKO 2.04"

Trzecia gala z rzędu skuteczność 100%! Yupi! Zaaaajebista passa! Oby szybko się nie skończyła ;) Gali nie mogłem obejrzeć, ale z pewnością nadrobię
 
81 zł zainwestowane, 33,66zł na plus. Jest git.
No i weszła piękna taśma - za symboliczną złotówkę - ale jestem z siebie dumny :)
Barao + MacDonald + Overeem + Silvero + Aldo + Rockhold + Jacare + Gustafsson 10.44
 
wtedy Bob Sapp wygrywalby wszystko... nie popadajmy w skrajnosci z takimi okresleniami. tego akurat Murzyna umiesnionego nie lubie. #szadyijegoumysl
 
Mnie Scott troche wtopił kuponów ale ogólnie na plus przez postawieni własnej taśmy według własnych przemyśleń :)
 
A i ważnie pytanie , co uważacie o walce Carlos Condit - Tyron Woodley. ??







Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi.



Z góry dzięki:-)
 
Przez to komunistyczne święto nie mogłem oglądać gali live. ;) Widzę, że kolejna gala faworytów w UFC. Gdzie te czasy, gdy wchodziło więcej underdogów niż niskich kursów? :-)

Puczi - dobry typ z tym T(KO). :)

Jakbym obstawiał w ten weekend, to bym pewnie na zero wyszedł, bo by pewnie poszło coś na Scotta, Gustafssona, Mitchella, Latifiego i Bonjaskiego (dobry kurs był, a Mirko mega wypalony w ostatnich walkach)

Doszło parę kursów na UFC 171:

Diego Sanchez 2.30
Myles Jury 1.59

Hector Lombard 1.59
Jake Shields 2.30

Nikita Krylov 3.50
Ovince ST. Preux 1.29
 
Pełna stawka w plecy na tej gali... Puściłem jeden kupon, który poszedł się chędożyć. Scott+Barnatt, ehh. Chyba zostawiam MMA na jakiś czas, ale boję się, że zobaczę znowu jakieś dobre kursy i w to wejdę, ale oby nie, bo na MMA jestem na minusie..
 
haha Pietagoras,leci za drobniaki Nikita ? :-) ostatnio sie obłowiłeś :-)



Woodley poleci na singlu na bank,co do reszty to musze obejrzeć walki,kurs na Lombarda fajny tak samo na Juryego.



Scoogins,Gastelum - im na pewno sę bliżej przy patrze,Strickland bardzo możliwe,że dostanie w ciry(jak dla mnie cała organizacja KOTC albo większość to zestawienia dobrego/solidnego ze słabym/przeciętnym i pompowanie rekordu),Andrade ma śliczne oczy i na pewno liznęła troche dancehallu więc jeśli kursy na KSW pojawią sie w tym tygodniu to taśmowo będzie w chuuj (war różal wysoki kursie <3),aczkolwiek licze na wyłapanie jakiegoś underdoga.Bellator w piątek więc coś można dorzucić ,niby każdy gada 'nie stawiam bellatora' ale jedna góra dwie waleczki do tasiemca to nie grzech,podoba mi sie jak gale są tak blisko siebie.



e: dyszka lub dwie na Lawlera :)
 
Ja zapewne będę stawiał przeciwko Stricklandowi. Jeżeli na Lombarda utrzyma się około 1,50 to być może postawię, Gastelum + Garcia wydaje się być dobrą opcją.
 
Andrade ma śliczne oczy i na pewno liznęła troche dancehallu


Noo, moja faworytka. :-) Tylko kurs pewnie z 1.30 będzie.



Też myślałem o graniu przeciwko Stricklandowi, ale Bubba to jest Bubba...



Woodley ma spore szanse na wyciągnięcie decyzji jeśli będzie często obalać.
 
napisałem do betsafe kiedy wrzucą kursy ufc 171,ksw 26 i ufc fn 39,odpowiedzą na maila to dam znać bo mogliby dać chociaż shoguna z FN zawsze podwyzszenie kursu.



ps.czuje sie na nowo wpierdolony w granie:-) rozkminiam cały czas co postawić hehe,czuje zwycięską ścieżke z powrotem :-)
 
haha Pietagoras,leci za drobniaki Nikita ?
bayan.gif
ostatnio sie obłowiłeś
lol.gif


Nie omieszkam coś postawić. Przecież to przyszły 'miszcz' :-)







Ja po wczorajszej gali 50 w plecy. A to dlatego, że nie zrobiłem konkretnej przeciwwagi do kuponu Gus/Manuwa (over 2.5 - 100 gbp ) po tym jak mi wycofali Granta. - on był przeciwwagą.. Rusek pokpił sprawę no i oczywiście Scott. A zamykał mi taki ładny kupon,,, Bywa i tak ale nie płakać nie mam zamiaru. Za tydzień dwie gale, cała masa faworytów i nowe możliwości. ;)
 
60zł zainwestowane i wyszedłem 33,98 zł na plus ;)
A gdyby Diabate wszedł (którego postawiłem w ostatniej chwili) to byłbym 113zł na plusie ;)
 
Shields + Garcia wydają mi się dobrą kombinacją. Main eventu i co - main eventu na pewno nie obstawiam.
 
Diego Sanchez underdogiem po ostatniej walce z Gilberto ??


Diego to jest gość, ale gdyby Gil walczył nieco taktyczniej, zamiast iść w brawle to ta walka wyglądałaby nieco inaczej.
 
@up no możę jednak jak dla mnie jest faworytem , Diego raczej bez walki nie pozwoli sobie na 2 przegraną z rzędu.
 
Łącznie na dwóch ostatnich galach : minus 123 euro .



Za tydzień się nie cackam , albo odrabiam całą straconą kwote i jeszcze wychodze na plus , albo znów trace i odpuszczam sobie granie na baaaardzo długo ( do 3 razy sztuka ) .
 
Ja puszczam prawdobodnnie Condit+Hendricks+Adamek



Przypominam że Adamek w ten weekend walczy to niektórzy mogą do taśm dorzucić bo po 1,5 chodzi
 
Właśnie dzięki, że przypomniałeś mi o Adamku bo bym kompletnie zapomniał. Na pewno dodam go do jakiejś taśmy.



P.S. właśnie puściłem Adamek + Wawrzyk :-)
 
Back
Top