Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

za duzo nie postawilem ale szkoda i tego , nie bede mowil bo pewnie go zagram kiedys ale nastepnej gali nie ruszam
 
Wie ktoś co się dzieje z kuponem , gdy jedna z walk na kuponie została odwołana - anulują cały kupon , czy anuluja tylko tą jedną walke ??
 
No właśnie Szady może lepiej zabrać się za analizy Bellatora , bo tam dużo więcej underdogow wchodzi zresztą ty i ja w zeszłym tygodniu zostaliśmy brutalnie uświadomieni. :-)
 
Ktoś wie, jak jest z rundami w Unibecie? 1,5 rundy, czyli przy powyżej dwie pełne muszą być, czy 7,5 min? Pewnie ta pierwsza opcja?



Co do live w Unibecie to słaby, szybko blokują, raczej na patencie nic nie ugrasz. Jedynym ciekawym pomysłem na granie live UFC to np. stawianie na kogoś, kto przegrał pierwszą rundę, bo wtedy kursy mega skacza w górę. Na Rorego z Maia po pierwszej rundzie był zdaje się ok.3.
 
Sorry, ale nie wiem dlaczego stawialiście na Grahama, Mighty Mo ostatnio poprawił parter sporo i pisałem żeby sie zastanowić nad postawieniem na niego.Ale mój post przeszedł bez echa.
 
Myślę, że nie przeszedł bez echa tylko każdy stawia wedle własnego uznania i z pewnością każdy również zastanawiał się nad postawieniem na Grahama. Granie bez przemyślunku to skuteczny sposób na stratę pieniędzy. Także spokojnie. Każdy tu każdego czyta, ale w ostatecznym rozrachunku i tak wszyscy decydują za siebie :).
 
@Peer, dzięki, mimo wszystko coś tam spróbuję za drobniaki :) Ja z Bellatora rozważałem tylko zagranie Martineza, dobrze, że jednak porzuciłem ten głupi pomysł, Lavar to ładnie ogarnął
 
Ja zwlekałem z typami i niektóre kursy poleciały.



Główny kupon to:



Mauler- Manuwa powyżej 1,5 rundy 1,75(było 1,9)+Scott 1,50+Pickett 1,14.



Skott jeśli nie da się głupio poddać to powinien rozpracować brazylijczyka stójce. Walkę Picketta traktuję jako formalność, można nawet grać, że skończy się przed czasem(1,55). Z kolei co do walki wieczoru to myslę, że Mauler będzie chciał przeczekać pierwsze rundy, będzie dystansował Manuwe, dobrze się porusza, więc nie sądze, żeby coś wielkiego wydarzyło się w początkowych fazach walki. Manuwa też pewnie czuje, że dostał dużą szansę i nie będzie chciał się szybko wypompować mając na uwadze pięcio-rundowy dystans. Po drugiej rundzie niech się dzieje co chce ;)



Do tego w taśmie połączonej z tenisem zagrałem Diabate(2,05!)+Jahnson(miał być na głównym, ale po kursie wyjściowym ponad 2- teraz jest po 1,7, a mimo, że jest faworytem, to KO ze strony Melvina nigdy wykluczyć nie można)+Andujar, Chardy, Querrey, Fryst/Matk(wszystko tenis).
 
[strike]Kto ma trochę kasy więcej, może zaryzykować i zagrać Barce na live po 2.65, aktualnie przegrywają 0-1 z Valladoid. Ja nie zagram, bo nie lubię Barcy i życzę im przegranej, ale kurs jest warty ryzyka chyba:-)[/strike]



Mauler vs Manuwa over 1,5 taki duży kurs :-)?
 
@Pietagoras, unibet, właśnie to zauważyłem i rozważam puszczenie tego za 50 zł, zajebisty kurs, obaj są na tyle twardzi, że powinno to wyjść do minimum 3 rundy
 
ile dzisiaj tasm poszlo w pizdu z barcelonki? szkoda, ze nikt nie pisze o przegranych. ;)
 
@baju



A dlaczego Barca przegrała? Bo poleciłem ich zagrać na live :-) Dlatego prawie nigdy już nie piszę swoich typów na cohones, bo wtedy kicha :-)
 
czesciej tak musisz pisac w przypadku barcelonki, niezle usiedli, RM wielka szansa.



zaloze sie, ze u buka koks bedzie sie dzis kurwa sypal. :DDDDDD
 
Poszedł zakład na galę:



Nelson + Johnson + Pickett + Gustafsson



15 zł - do wyjęcia - 45,15 zł



Mały zakład, ale może wyjdzie :P
 
U mnie za to -100 zł. Dziękuję Ci, panie Scott!


Małą przerwę robię, gratuluję wszystkim, którzy wyszli na plus po tej gali ;)
 
2n88y1i.jpg








WRACAM DO FORMY!



aż mi sie humor lekko poprawił,hajs to jednak hajs
 
czesc wygranych buka z Barcy zabral Gus, ale i tak sadze, ze Januszy tyle co fcb obstawilo to glowa mala, haha.



brawo z Gusem, szkoda Scotta!
 
Back
Top