Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Charlo po raz pierwszy bedzie walczył z mocnym rywalem , z którego stylem nie radzi sobie nawet czołówka


jak dla ciebie czołówka to Spinks dawno past prime czy cienki bolek Smith to ja sie poddaje i nie mam wiecej pytań



a walka z Larą który 3 lata temu a teraz to jak niebo a ziemia - pozdrawiam . Charlo win
 
a co Wy na typ gospodarza Davey Grant'a @ 1,9 w betsson ? z Delorme


Ja go postawiłem jak był jeszcze po @2.00. Moim zdaniem powimien to wygrać. ;)







Wczoraj puściłem takiego singla :



Gustafsson vs Manuwa (over 2.5) @2,10
 
no wlasnie nie wiem czy warto postaawic ,jakos Piotrka nie widze w tej walce



kurs mnie przekonal postawilem 20zl ,jesli Piotrek bedzie trzymal walke w gorze bo bedzie dobrze



edit juz spadl do 3
 
Ja wszedłem umiarkowanie.



Wiadomym jest, że Vemola szybko pójdzie po obalenie. Piotrek ma szanse, gdy utrzuma to w stójce. Ale czy zdoła? Niedawno pokonał ( kontrowersyjnie ?) teoretycznie lepszego parterowca. Tym razem walczy na obcej ziemi, więc będzie musiał wygrać bardziej zdecydowanie. Szanse jednak jakieś są więc singielek poszedł. ;)
 
4 kupony na weekend - wkład 40 euro ( kupony nie do końca przemyślane i szalone , ale wkurwiłem się dzisiaj na szefa i postanowiłem dzisiaj zaszalec ,, za ciężko zarobione pieniądze :-) )


I Kupon


Alferedo Angulo ( 10 euro )


II Kupon ( 10 euro )


Gustafsson + Nelson + Pickett + Molina


III Kupon ( 10 euro )


Gustafsson + Nelson + Pickett + Fc Barcelona + Adamek


IV Kupon ( 10 euro - madness ! )


Gustaffson + Nelson + Pickett + Dantas + Graham + Volkov + Lavar + Johnson


Z tego wszystkiego teraz zauważyłem że mam Nelsona na 3 kupona - oby wygrał , bo przegrana bedzie oznaczała szybki koniec z bukami , a niedawno zaczełem :-)
 
Heheh, wcale bym się nie zdziwił. :) Myślę, że Mats Nilsson tez może zrobić "upset" i jakieś poddanko wyciągnąć.
 
Bardzo wątpię, że spadnie. Jeśli się nie utrzyma, to pójdzie jeszcze troszkę w górę. Przed galą może być podział 1.25 - 4.00, a nie zdziwię się jak będzie nawet tyle, co przy Gustafsson - Manuwa, czyli 1.24 - 4.65.
 
To jeszcze poczekam z obstawianiem. Ruska przestrzeliłem. Mogłem urwać z niego więcej. Ale nie ma co płakać. Jak przegra, jeden kij po ile był, a jak wygra to będę i tak do przodu ;)
 
Pietagoras



Z tego co pamiętam, to postawiłeś go w dublu z Alexem, także lipa będzie jeśli Rusek wygra, a Szwed przegra. :D
 
Na szweda liczę, Oczywiście istnieje taka możliwość że przegra. Mam jednak nadzieję, że pazera mnie nie zgubi. A jak przegra, to padnie ze trzy razy więcej kuponów niż przy Nelsonie, baju zatriumfuje i przez pół roku będzie pluł sobie w brodę że nie postawił na Manuwe, a mógł. hehe :-)
 
exactly! <3



Manuwa bez szans nie jest, a jesli niespodzianki w MMA maja wystepowac to zawodnicy jak Jimi wlasnie od tego sa. pierdolniecie w rece solidne. zobaczymy, ciekaw jestem mega jak sie Alex zaprezentuje. jak juz wygra to niech chociaz zrobi srednie wrazenie zeby jeszcze z DC go zestawic... :)



ale bylaby celebracja penisowa na cohones, huhu! wchodzic tu bedzie mozna tylko 18+, lol.
 
Manuwa ma styl zawodnika kategorii ciężkiej. Przy tej petardzie w rękach i nogach w heavyweight mógłby sporo namieszać i braki kondycyjne by nie były problemem, bo tam ma je większość. Szwed najprawdopodobniej rozklepie go taktycznie, da mu się wystrzelać, a potem sam przejdzie do ataku.
 
Też mnie szokuje ta liczba kuponów z Nelsonem, dla mnie Akhmedov to underdog gali, którego nie zagram, także śmiało korzystać :-)
 
w sumie niski nie jest, styl naprawde solidnego i technicznego HW. ciekaw wlasnie jestem jego kondycji, z tego co widzialem duzo pracowal z training mask, oby wyszedl troche z innym tlenem niz na Jimmo. szczegolnie jestem ciekaw jak Alex w klinczu sobie bedzie radzic z Manuwa. te jego kolana to okrucienstwo.



smieszne, jak dobrze pamietam wszyscy wypisywali o zasiegu Gusa i jego przewadze na dystans. zapomnieli chyba o 'pochodzeniu' Jimiego, czarnoskorzy maja raczej inne 'przeliczniki'. 79inches Manuwa, 81 inches Gus. zaledwie 5cm roznicy.
 
Ogólnie mam wrażenie, że to będzie underdogowa gala. Jedynym wyraźnym faworytem jest dla mnie Brad Scott i to nie ze względu na swoje umiejętności, tylko dlatego, że jego rywal nie ma kompletnie stójki i myślę, że padnie szybko znokautowany. Jego ostatnia walka z mocno przeciętnym "Professorem X:
 
Tu jest zdjęcie Manuwy ( zrobione przeze mnie )jak z platfusa kopie :-)



10xrkmx.jpg
 
Moje zdanie na temat jutrzejszej gali jest takie: początek może należeć do underdogów (np. Mitchell czy Nilsson), natomiast później wróci wszystko do normy i faworyci przejmą inicjatywę.



Dorzucam Latifi+Scott+Pickett do tasiemki z Gustassonem, Barnattem i Picketem i niech się dzieje co chce ;)
 
Rory/Maia + Gustafsson/Manuwa 1.795
Johnson/Guillard 2.17
Mitchell/Arauio 2.75
Scott/Silva 1.562
Latifi/Diabate 3.85
Barnatt/Nilsson + Pickett/Seery + Gustafsson/Manuwa + Nelson/Akhmedov 2.67
Gustafsson/Manuwa walka kończy się tko 1.87

Szaleństwo. Czuję, że Nelson mi zjebie kupon. Ale jedziemy :P
 
Zakład złożony na 1 @ 1.24
Otwarty
Alexander Gustafsson - Jimi Manuwa
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.78
Otwarty
Michael Johnson - Melvin Guillard
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 2 @ 1.91
Otwarty
Cyrille Diabate - Ilir Latifi
• Zwyciezca meczu
Stawka: 20.00
Możliwy zwrot: 84.40



akład złożony na 1 @ 1.24
Otwarty
Alexander Gustafsson - Jimi Manuwa
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.33
Otwarty
Gunnar Nelson - Omari Akhmedov
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.14
Otwarty
Brad Pickett - Neil Seery
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.52
Otwarty
Brad Scott - Claudio Henrique Da Silva
• Zwyciezca meczu
Stawka: 20.00
Możliwy zwrot: 57.20



a 3 kupon taśma :D
 
Back
Top