Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Szady, czyli mam uogolniac, ze lubisz mlodych, żydowskich izraelo-brazylijczykow którzy posiadaja wielkie nosy... :>



JAKI TY JESTES CHAM. za nikim nie jestem, ale z ciekawoscia obejrze ta walke.
 
Baju po co w ogóle dyskutujesz z kimś, kto ma takiego avatara. Ktoś kto ma takiego avatara nie może znać się na MMA! :-)
 
wyzywajo, bo to juz chyba z 5 czy 6 diss z tymi Murzynami, za duzo wykorzystujesz juz to!



Cloud, good point. graj tam z kaczucha dalej, sa wyniki!



Szady, jesli jakis underdog to kto? stestujmy! poza tym miales: a) nie obstawiac (Pickett za milion zlotych, b) nie wchodzic do tematu.



STANOWCZY JESTES.
 
Haha, baju pozamiatal :-). A Ty, Szady uwazaj do jakich tematow wchodzisz. :-)



Co do underdogow... baju, a moj Grant moze byc ? ;)
 
STS jest partnerem KSW i wystawił już kursy na tą galę:

Materla 1.38 - Silva 2.72
Bedorf 1.12 - Sylvia 4.55
Guelmino 1.5 - Różalski 2.25
Azhiev 1.2 - Sowiński 3.6
Shaparienko 1.45 - Porczyk 2.35
Reljic 1.65 - Celiński 1.97
 
Myślałę nad postawieniem Materla, Bedorf i Reljic (AKO 2.55) co sądzicie o takim kuponie?
 
@baju



Trzeba było powiedzieć, że zakładasz z Bosym klub sztywniaków, to bym się nie udzielał.



Po kolei:

miales a) nie obstawiac (Pickett za milion zlotych)




Przecież pisałem wyraźnie, że to pod surebeta. :-) Przerwa jest w dalszym ciągu.




b) nie wchodzic do tematu.


Nie wytrzymałem. :D Poza tym to była luźna wypowiedź na czacie z tym nie wchodzeniem do tematu z zakładami.



No i po co mam Ci underdoga na siłę szukać? Dla mnie pewny kupon to Brad Scott + Alexander Gustafsson, AKO 1.94. Może być?



Jak już chcesz underdoga to niech będzie Danny Mitchell po kursie 2.75.
 
Dzisiaj była tragedia grecka w piłce nożnej. Łomot od Korei która strasznie kulawo sobie radziła ostatnimi czasy. Plus do tego mocny skład Bośni przegrywa z Egiptem w którym 7 zawodników debiutowało. Masakra. Obiecujące wyniki przed Mundialem. Tylko Brazylia pokazała klasę. Uderzam na UFC Mauler+Gunnar+Picket, według mnie nic lepszego wydumać się nie da. I w miarę pewne AKO.
 
Jeśli kogoś interesuje to jest surebet na Johnson/Guillard.
Pinnalcje - Melvin 2.07
Betsafe - Johnson 2.08
 
Jeśli, ktoś byłby zainteresowany obstawianiem boksu, to w weekend czeka nas meksykańska bokserska wojna !

Saul Alvarez ( 1.11 ) vs Alfredo Angulo ( 6.00 )

Obydwoje są po porażkach - Alvarez w swojej ostatniej walce przegrał z Floydem , natomiast Angulo z Larą . Saul bez większych problemów został wypunktowany przez króla PPV , a Alfredo po bardzo dobrej walce uległ przez TKO w 10 rundzie dużo lepszemu technicznie Kubańczykowi ( jednak miał 2 razy na deskach Larę ) .

Zarówno jeden jak i drugi wiekszośc swoich pojedynków kończyli przed czasem . Canelo mimo młodego wieku ma na koncie już 43 walki ( 30 zakończonych przed czasem ), Angulo - 25 walk ( 18 przed czasem ) .

Wszystko wskazuję na wygraną młodszego boksera, który jest przedewszystkim szybszy, bije złożone kombinację , które sa serią 3-4 ciosów o dużej mocy w różnych płaszczyznach .

Co przemawia za Alfredo ,, Perro ,, Angulo ... ?? Głównie jego piekielna siła ciosu - jeden cios może zakonczyc walkę ( o ile sobie dobrze przypominam ,, Canelo ,, jeszcze ani raz nie miał okazji wyladowac na macie , wiec jego szczęka nie jest sprawdzona ! ) . Dodac do tego meksykański charakter no i najwazniejsze - najlepszy do tej pory obóz przygotowawczy , na którym sparował z takimi zawodnikami jak : Amir Khan , Andre Berto i Andre Ward ...

Po takim kursie na prawde opłaca sie zagrac na Angulo za jakieś grosze ( sam zagram za 10 euro ), bo tak na prawdę Alvarez nie walczył do tej pory z nikim mocnym . Większosc jego przeciwników była co najwyżej sredniakami , lub bokserami , którzy swoje najlepsze lata mają już dawno za sobą

PS: Jeszcze na tej gali ciekawy kurs to 2.55 na Carlosa Moline, który w swojej ostatniej walce zdobył tytuł . Walczy z Amerykaninem , którego niestety żadnej walki nie widziałem - prawdopodobnie jest jakimś młodym prospektem - 23 lata ( 17 walk - 13 KO) .
Naprawdę jestem zaskoczony , ze Molina jest underdogiem ( no chyba , że tak jak w przypadku Picketta się pomylili:-) ) , ponieważ jego przeciwnik nie walczył z nikim , który byłby chociaż w połowie tak dobry jak wielu przeciwników Moliny , który ma wyjatkowo niewygodny styl walki i wielu dobrych bokserów się o tym przekonało i musiało uznac jego wyższośc ...

Po ostatniej wtopie na UFC i BFC , mam mętlik w głowie , czy zagrac UFC ( które nie ma zbyt dobrych kursów , a wiele walk jest wielce ryzykownych ... ) czy postawic Singla na Angulo i singla na Moline . :-)
 
Większosc jego przeciwników była co najwyżej sredniakami , lub bokserami , którzy swoje najlepsze lata mają już dawno za sobą




Beka numer 1 - pokonał i miał na deskach Austina Trouta




którego niestety żadnej walki nie widziałem - prawdopodobnie jest jakimś młodym prospektem


beka numer 2 - proponuje najpierw go obejrzeć i zobaczyć i puzniej dojsc do wniosku dlaczego jest w tej walce faworytem
 
Kurs na Sylvię niezły, myslalem ze bedzie wyrównany a tu taka rozpiętosc, ja bym tak nie lekcewarzyl Sylvii.
 
sakursy na belatora graham 1.65 ivanov 1.6 chyba zagram taki dubel ,



kurs na ksw na bahu



porczyk2.5 moze sie skusze:D



celinski --relijic 2.1-1.65
 
Kursy na



Karskiego 2.70



i Klepacza 2.25



z tej strony co podał Kees. wydają się atrakcyjne.



@Zychal



Nie dość, że Bellator, to jeszcze waga ciężka, także nawet jakbym nie miał przerwy to bym to omijał z daleka. :D Nie mówię oczywiście, że Ci nie wejdzie, bo na papierze obaj są faworytami.
 
jak ja uwielbiam gdy po kazdej gali Bellatora wszyscy mowia 'NIE GRAM JUZ TEGO WIECEJ', pojawiaja sie nowe kursy i juz double skrecone... haha.



hazard ziomuś!!!
 
Można spróbować napisać do Betsafe o kursy na tą MMA Arenę. Bym się nie zdziwił jakby wystawili gdyby im napisać, że u innego buka są.
 
Szady jak masz chwile to napisz:D



albo do unibetu ,wystawili kursy na szwecja gale cage to moze i nato dadza, a tak wgl bedzie jakis strem do tej mma arena/?
 
@Kawaguchi

Co do ,,beki numer jeden,, :

Hehe sorry byłem wczoraj niewyspany , i zmeczony po pracy jak to pisałem ( a do tego mi muliło laptopa ) - tak masz racje Traout to bdb skalp ,, rudego ,, no i jeszcze mozna dobrym zwyciesstwem nazwac wygrana nad Jesesito Lopezem , ale to by było chyba na tyle z naprawdę mocnych rywali ...

A co do ,,beki numer dwa,, :

To nie musze oglądac walk przeciwnika Moliny bo zdania nie zmienię ( wystarczy że patrze na nazwiska z jakimi walczył i nie znaduję , zadnego którego bym znał , a to w jakim stylu ich pokonywał , to mnie nie przekonuje ) . Chyba zgodzisz się że :

1 .Taka wygrana Carlosa nad Larą jest wiecej warta niż cała kariera tego Charlo ( lub chociazby porażka w walce z Kirklandem , z którym wygrywał na punkty do momentu DQ ...)
2. Molina jest strasznie niewygodnym bokserem i wielu z jego oponentów nie daje rady narzucic swoich warunków ...

A wracając jeszcze do tego , że: nie ogladałem walk Charlo , a mimo to według mnie faworytem powinnien byc Molina , to czy widziałeś ostatnio walke Lomachenko vs Salido ??
Lomachenko 1 walka zawodowa na koncie ,a Salido 51 i kto był faworytem ... ?? Lomachenko , który owszem miał może doskonałe wyniki na ringu amatorskim , ale wystawiac ukraińca jako faworyta z kursem coś koło 1.10 , przy kursie na Salido ponad 4 .0 ( jak nie wiecej już nie pamiętam dokładnie ) to była najwieksza głupota - ludzie/ bukmacherzy po jednej walce wygranej nad jakimś no name uwierzyli , że Vasyl w swojej drugiej walce z tak doświadczonym rywalem zdobędzie pas ??
Więc tutaj widze taką sama sytuacje w walce Molina vs Charlo - co z tego , że Amerykanin pokonywał swoich przeciwników w przepięknym stylu, skoro nie pokonał zadnego porządnego rywala , więc tym samym nie mozna w pełni ocenic jego mozliwości .
Charlo po raz pierwszy bedzie walczył z mocnym rywalem , z którego stylem nie radzi sobie nawet czołówka - więc wyciągnij wnioski i przemyśl jeszcze raz czy to rzeczywiście nie za duży kurs na niggasa ...
 
Pany pomóżcie !

Kogo dorzucic do kupony z mniejszym ryzykiem - Lavara Johnsona ( 1.80 ) w walce z Ryanem Martinezem , czy Johsona :-) w walce z Melvinem ( też 1.80 ) ??
Sam się chyba nie zdecyduje, bo widze to tak :

Pierwszy typ : niby na papierze Lavar jest lepszym bokserem i powinnien spokojnie przed czasem ( w 1 rundzie ) skończyc o 10 cm niższego Martineza ( Lavar bedzie miał tez chyba wiekszy zasięg ramion ) , no ale z drugiej strony to waga cięzka i po przegranej ostatnio Jordana z Mitrione - nie wiem czy jeszcze raz ryzykowac

Drugi typ : Drugi Johnson ,, na papierze ,, tak jak pierwszy wydaje się lepszym zawodnikiem ( w ostatnich walkach wrecz zaskakuje ) , no ale Melvin jak wiadomo to przecież ,,ponury żniwiarz,, ...
 
Back
Top