Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Gustafsson/Manuwa walka kończy się tko 1.87


Widzę Puczi, że nie zrezygnowałeś z obstawiania metod skończeń. :P Paradoksalnie dla mnie w tej walce najbardziej prawdopodobna jest decyzja sędziowska, mimo, że walka pięciorundowa, bo obaj są twardzielami, których trudno skończyć. Poddanie na Manuwie też możliwe. W sumie mi wynik jest obojętny, także życzę powodzenia. ;)



@Marcin



Trzeci kupon taśma? To jak nazwać dwa poprzednie? :D
 
No nie zrezygnowałem jeszcze :D Uważam, że Manuwa ma zbyt słabą kondycję, by Szwed go nie wykończył w 3-4 rundzie. Przy czym to takie zabezpieczenie na wypadek (t)ko ze strony Jimiego. Poddanie również możliwe, ale wtedy bym się wściekł :( Od początku roku zapisuję sobie moje wyniki i jeśli teraz nie wejdą metody/taśmy to więcej tego nie postawię.
Szady, skoro przewidujesz decyzję, to nie warto postawić drobnych po 4.85? Początkowo się zgadzałem, ale doszedłem do wniosku, że między Jimmo, a Gustafssonem jest różnica poziomów wielkości samego Alexandra i Manuwa jedzie po porażkę przez KO.
 
postawiłbym stówkę, ale jak za pewniaki "Picketta, Nellsona i Gustaffsona" mam dostać 55zł więcej to chyba nie warto ryzykować.
 
Wyrzuć z niej Nellsona przede wszystkim :-) Serio, ludzie traktują go jakby to było starcie GSP vs Akhmedov, nie Gunnar. Nie mówię, że nie siądzie, ale grać to po kursie 1.3? W życiu.
 
no spoko ale kogo dorzucić żeby była "pewna możliwość" podwojenia stówki na efortunie?
 
Takie coś nie istnieje, wczoraj po raz kolejny się o tym przekonałem, dorzucając do zdarzenia po kursie 1.75 którego nie byłem zbytnio pewien, Marsylię za 1.5, która dla mnie była oczywista. Rezultat taki, że te pierwsze siadło, a drugie w drugą stronę i jestem jedną stawkę do tyłu przed UFC :-)
 
Jak wyżej. Scott to dobra opcja. Walczy ze stójkowym ogórkiem. Powinien go łatwo pojechać w tej płaszczyźnie. Inną opcją na podbicie kursu jest Barnatt. Tylko, że kurs niższy.
 
Puczi,



ja tej gali nie obstawiam, ale kurs na decyzję kuszący. W ogóle powypłacałem pieniądze z wszystkich buków, zostawiłem sobie 200 zł na Betsafe i wracam do korzeni, czyli grania po 10 i 20 zł. :) Chcę się przetestować i zobaczyć jak na tym wyjdę na koniec roku. Albo stracę te dwie stówy, albo pomnożę majątek. ;) Nie wiem jeszcze tylko od której gali zacznę.
 
o prosze, jaka decyzja. ciekaw jestem, pisz tu postep! mysle, ze Hendricks vs Lawler to fajna gala do obstawienia.
 
to moja pierwsza mysl. kusilby Lawler, ale to jest loooooongshot. zalezy jak kto wierzy w jego progres i 'nowe zycie' w MMA.



ciekawi mnie kurs na Andrade, Gasteluma, Bermudeza i Lomarda.
 
Ostatnio idzie mi bardzo dobrze, trzeba podtrzymać passę. Na dzisiaj mam postawionego Michaela Johnsona za 140 zł po kursie 2.17 (wiedziałem, że spadnie <3 ) i Gustafsson z mojego ultra tripla - Drwal + Gustafsson + Jones za 250 zł, kurs 1.70. Stwierdziłem, że czas się ujawnić z moimi stawkami :D Zajebiście szkoda, że unibet wycofał te zaklady na Picketta, napaliłem się jak szczerbaty na suchary i nic z tego nie wyszło :( W temacie unibetu, czy ktoś grał/gra u nich UFC live ? Bo zauważyłem, że mają taką ofertę na dzisiejszą galę i rozważam pyknięcie paru zakładów, nie wypłaciłem jeszcze hajsu, który miał iść na Picketta. Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś opisałby swoje wrażenia :)
 
ciekawi mnie kurs na Andrade, Gasteluma, Bermudeza i Lomarda.


Cała czwórka będzie faworytami z kursami w granicach 1.30 - 1.50



Ku*wa, przecież Krylov też walczy. Underdog gali!
 
?? Przecież Krylov będzie pewniakiem (~1.20).
O której się gala zaczyna?

@edit: pem na pewno Lombard będzie faworytem. Strzelam, że ~1.40.
 
pem1990



Jestem prawie pewny, ze Shields będzie underdogiem. Jak zwykle zresztą - nie pamiętam kiedy stawiali go w roli faworyta. :)
 
Jestem prawie pewny, ze Shields będzie underdogiem. Jak zwykle zresztą - nie pamiętam kiedy stawiali go w roli faworyta. :)


Chyba pierwszy raz wjadę w jakąś galę więcej niż stawiając 5 złotych :D
 
ja mysle, ze Lombard skonczy to jak Ellenberger w walce z Shieldsem.



ufn-25-shields-ellensberger-2.gif
 
Będziesz stawiać Shieldsa?


Tak. Lombard to nie jest dla mnie poziom Ellenbergera (zaraz na mnie chyba hejty polecą :( ), który i tak walczył z dosyć osłabioną wersją Shieldsa. Jasne, jeden celny cios może zakończyć walkę, ale już w MW jakoś Lombard kondycją nie błyszczał, a Shields go zokamizuje moim zdaniem.
 
Back
Top