Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja jeszcze zapuściłem za 30 ako = 6



Diego+Condit+Ovince St+Hendricks



A Wawrzyk to taki pewniak ??



Boksem się nie interesuje ale jak widziałem jego ostatnią walkę to stwierdziłem że jest beznadziejny.
 
Była przerwa od buka, można wrócić po kilku tygodniach.







To moze być ciekawa gala. Według mnie taśmy odpadają, bo tak wielu murowanych faworytów nie ma. Zobaczymy, jak się pojawią wszystkie kursy. Na obecną chwilę chcę zagrać: Gasteluma, Andrade, Sancheza, Stricklanda i Hendricksa. Kusi mnie cholernie Shields, ale obawiam się, że Lombard go jednak trafi i będzie wiszys KO.
 
Dziwi mnie troche to jak wiele osob dorzuca Condita do tasm w walce z zapasnikiem typu Woodleya
 
I mnie wiara w Condita (na tym forum ogólnie) dziwi.

Diego Sanchez underdogiem po ostatniej walce z Gilberto ??
O_O.gif


Kiedy dochodzi do brawlu, Sanchez jest niesamowity. Poza tym, można mu wiele zarzucić. Jury jest młody i w innym etapie kariery niż Diego i jeśli tylko zachowa spokojną głowę, może to wygrać.



Bukmachersko na tej gali odpoczywam, ale na pewno będę analizował walki do typera i pewnie będę się tutaj udzielał ;)
 
Rades


Wydaje mi się, że po nokautach na Hieronie i Koschecku, Woodley zyskał więcej pewności siebie i wiary we własne umiejętności stójkowe i będzie próbował bić się w stójce. Ale to tylko moje odczucie.
 
faktycznie może tak być ale jesli Woodley będzie korzystal z zapasów to na spokojnie moze wygrac decyzją. Z tego co pamiętam w pierwszej rundzie Condit vs Kampmann 2 Martin chyba 4-5 razy obalil Condita a moim zdaniem Woodley jest zdecydowanie lepszym zapaśnikiem.
 
faktycznie może tak być ale jesli Woodley będzie korzystal z zapasów to na spokojnie moze wygrac decyzją. Z tego co pamiętam w pierwszej rundzie Condit vs Kampmann 2 Martin chyba 4-5 razy obalil Condita a moim zdaniem Woodley jest zdecydowanie lepszym zapaśnikiem.


Z drugiej strony Condit szlifuje zapasy cały czas, a od walki z Martinem minęło chyba 7 miesięcy, a i w parterze Carlos jest dosyć niebezpieczny, więc też będzie się musiał Tyron pilnować. Fakt faktem jednak, że nie leciałbym na hurra obstawiać Condita, mimo, że chciałbym, żeby został mistrzem. Na Woodleya z kolei nie postawię, bo raz, ze aż tak nie jestem do niego przekonany znowu, a dwa, że nie stawiam przeciwko ulubieńcom.
 
Ja był uważał i odradzał granie Wawrzyka - to jest bum , i po takim kursie jest to nieopłacalne ! Co innego postawic na jego przeciwnika po kursie 7 zł jakiegoś grosza , bo mimo wieku może trafic jakąś petardą Wawrzyka - który jest drewniakiem ...


Adamka polecam zagrac - bo kurs przyzwoity
 
na papierze plan bedzie swietny, potem w glowie Sancheza zniknie i pojawia sie jednorozce i tecze jak bedzie rzucal piesciami w glowe stojaca na przeciwko niego, haha.
 
Diego jest zawodnikiem który w dupie ma gameplan, gdy coś go wkurwi. A wkurwi go na pewno. Jury bierze walki na zimno. Ma też umiejętności do tego by pokonać Sancheza. Moim zdaniem Jury to wygra ( nie bez kłopotu ) przez decyzję. Na pewno puszczę zakład over 2.5 rundy, bo Diego jest raczej za twardy by go dojechać przed czasem. ;)
 
Głowne bety za tydzień z ufc - Garcia i Scoggings o którym niektórzy chaba zapomnieli . Z boksu jako pewniak Garcia Danny no i moze Adamek
 
Wszystko zgodnie z przewidywaniami widzę - na Lawlera kurs idzie już pod 5.00. Lombard faworytem, a aktualny kurs 2.60 na Shieldsa wart przemyślenia zważywszy na to jak Hector wyglądał na tle Okamiego i w jaki sposób Shields wypunktował Woodleya.



@Pietagoras



Nikita zjebie Ci kupon. :D



Kurs na Jury'ego powinien jeszcze podskoczyć trochę do góry, także jak ktoś planuje postawienie na niego, nie musi się przesadnie spieszyć.



W Condita idą duże hajsy, także kurs na Woodleya będzie się kręcić w granicach ~3.00 - moim zdaniem spore value.
 
Wiecie już może kiedy będą kursy na resztę walk?
Już kurs na Hendricksa spada :-)
 
Jeśli Lombard będzie miał problemy z wagą (a może mieć, ostatnio wyglądał na mocno wymęczonego na ważeniu), to kursy polecą, także bym z tym tyle nie czekał.
 
Zważywszy na to, że Kampmann zdołał wyrwać 1 rundę Conditowi, który dodatkowo wraca po kontuzji to uważam, że Woodley ma całkiem spore szanse to wygrać. Z drugiej strony dla Condita to zdaje się być ostatni bieg po pas, więc na pewno będzie walczyć do samego końca. Chyba postawię na Tyrona.
 
Condit miał walczyć z Brownem, ale wypadł przez kontuzję, czy posrało mnie i to Browne wypadł?
@edit dzięki za prostowanie.
 
Back
Top