Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@mmammag



Jakie uzasadnienie otóż takie:



CIPEK-JAY



Jak dla mnie już w tamtej walce Michał pokazał klase i swoją siłe. Szklanej szczęki raczej nie ma bo chociaż wcześniej z Jayem i Kendallem walczył obity po 15 min i nikt go nie znokautował. Ogólnie w swojej karierze przyjął chyba tylko jeszcze jedno KO bardzo dawno temu. Dla mnie to był typowy lucky punch możecie się nie zgadzać. Udało się i tyle. Jeśli chodzi o styl walki na dziś Jay nie ma żadnej szansy wygrać przez decyzje , Michał napiera , obala , punktuje .



Jedyny plus dla Jaya to że faktycznie go pan bóg obdarzył nokautującym uderzeniem. ++++



Jak dla mnie ważna też jest postawa. Część z nas zapewne była trochę zła na Michała ( nie ukrywam że ja też ) że po walce się zmył i ani wywiadu ani nic. Ale w tym czasie co już wiemy Michał trenował , miał seminaria , wyjechał do AKA , do Wałcza . Chyba zrobił wszystko co tylko mógł. Jego ta walka chyba naprawdę zabolała i wjechała na ambicje. A i napewno pracował nad stójką i gardą. !!!



A Jay to taki trochę dla mnie preżyciel. Niby tych fotek sobie nastukał ( Z Kongo , z Bispingiem itp ), potwittował ale jak obserwowałem regularnie te jego profile to nic konkretnego , trochę tu trochę tam , tu na jakiejś gali , kiedy indziej że do Oliego poleci do Kendalla i to chyba tyle. Napewno będzie miał kondycje i drabinke to pewne ale o kondycje Michała na 3 rundy wogóle się nie boje. Pozatym Jay to widać po karierze dość chaotyczny zawodniki bez chyba jakiś konkretnych celów (Michał na pewno je ma) , poźno zaczął kariere i mam wrażenie żę wygrywał kiedy się udało albo przeciwnicy byli wyraźnie słabsi.



Realnie ta walka to 70-80/20-30 na Michała , dla mnie 90-95% dla Michała.



ANZOR-KORNIK



Jeśli chodzi o Anzora to jest dla mnie fenomelany zawodnik z dużą przyszłością. Jest obdarzony i umiejętnościami , checią i zapałem walki , dużą motywacją , świetnym trenerem , dobrymi warunkami jedyne czego mu brak to doświadczenia.



Artur to na pewno solidny zawodnik z gorszymi zapasami , według mnie lepszym boksem , większym doświadczeniem . Na pewno do tej walki podchodzi na poważnie z tego co kojarze rozbijąc sie po oboazach treningwych pracując zapewne nad TTD itp.



Jak dla mnie ta walka procentowo ze wględu na zapasy 60-70 dla Anzora.



BEDORF - SYLVIA



Po pierwsze waga ciężka. Po drugie zawodnik który ma cegłe w łapie (Sylvia).



Zapewne Sylvia jest w słabej formie ale napewno nie przyjedzie tylko po wypłate. Zawodnicy z którymi przegrywał to według mnie solidni zaowdnicy (Magomedow chyba UFC , IShi też dobry ). Mnie Bedorf nigdy jakoś nie przekonywał ale zapewne zrobił postępy w Ankosie i w Tristarze. Wygra to zapewne na punkty ale szansa na KO jest tutaj według mnie największa.



A i warto zaznaczyć że chociaż dawno to doświadczenie zdobyte w walce z : Arlovskim, Fedorem, Noguirą , Randym itp napewno %%



Jak dla mnie 60-70 na Karola ale przy kursie 1.16 chyba nie warto ryzykować.
 
przeciez ja sobie zartuje, lubie tak podkrecic czasem jak sie w koncu cos ze mna zgodzi, haha. <3



Puczi, szukaj Bensona do sygny, bo kwiecien sie zbliza! :)
 
Kurs na Gasteluma miodzio na unibecie - nie żałuje , że rozpoczęłem przygode z bukami rejestrując sie na unibecie :-)


Moja trójka faworytów tej gali to : Andrade, Gastelum , Hendriks .


Już puściłem następujace kupony :


I kupon ( 20 euro )


Gastelum + Andrade + Hendriks


II Kupon (10 euro )


Andrade + Henrdiks + Gastelum + Adamek


III Kupon


St. Preux + Lombard + Gastelum+Hendriks+Andrade+Condit


Jeszcze poczekam na reszte kursów i może cos stworze ciekawego z Conditem/Gastelumem i Adamkiem , no i jeszcze jakąś grubaśną taśme planuje :-)


,,kto nie ryzykuje ten nie pije szampana,,:-)


Ps. Jakoś nie potrafie jeszcze grac na underdogów , gdy walczą z faworytami , którzy sa moimi ulubionymi zawodnikami - postawiłbym coś na Tyrona , ale za bardzo lubię Condita , który jak ma przegrac to tylko przez zapasy , bo nie wierzę że wyciągnie jakiegoś suba , chociaż z pleców bardzo ładnie czaruje ...
 
Ogólnie poczytałem sobie na forach bokserskich i tam dość zgodnie piszą że Adamek szybkością i doświadczeniem powienien bez problemu wygrać z tym ukraińcem.
 
Można na Unibecie obstawiać tą walkę. Kupony będą unieważnione jeśli do starcia nie dojdzie do końca tego roku
 
Zapowiada się gala underdogów. Już żałuję jednego kuponu. Ale nic, mam nadzieję że wejdzie :-)



2hh1tld.jpg




Pozostałym kuponom nie mam nic do zarzucenia, no może Shieldsa trochę przestrzeliłem (ech, a myślałem że już nie podskoczy).
 
Właśnie sam jestem na siebie zły za ten kupon. Miał być Lawler. Chwila nieuwagi i mnie poniosło. Może puszczę kontrę... A Tyrona też coraz bardziej jestem pewien, że da radę przez zapaszenie, bo KO się nie spodziewam.



EDIT: zaraz się pochwalę ;)
 
Ja ogólnie mam tak: widzę value w Lawlerze i Woodley'u, ale myślę, że ostatecznie i tak wygra Hendricks z Conditem. :)
 
Reszta mojego wojska :



oggsvm.jpg




jt3nd3.jpg




2ef0xmp.jpg




bhx5ol.jpg




Krótkie podsumowanie.



Nie łapię się na agresję Diego. Dla mnie Myles Jury jest technicznie lepszym zawodnikiem, walczy z głową i powinien wyciągnąć decyzje.



Jeśli Lombard nie ustrzeli Shieldsa to też raczej przegra na punkty.Kurs jak najbardziej wart grania ( jeszcze podskoczył)



Z kuponami powyżej/poniżej dużo jest ryzyka, ale przypuszczam, że Condit vs Woodley i Sanchez vs Jury będą na pełnym dystansie. Przynajmniej mam taką nadzieję...



Czekam jeszcze na reszte kursów. Na pewno nie płynę z nurtem i obstawiam Story'ego zamiast Gasteluma. ;)
 
Żeby wam ten Adamek nie popsuł kuponów jak Szpila ostatnio

Trzeba było miec nierówno pod sufitem , zeby grac Szpile ...

Adamek może nie zachwyca w HW , ale na punkty spokojnie powinnien dac radę - pamiętajmy , ze boks to układy,, i nawet przy wyrównanej walce dadzą raczej Adamkowi decyzję ...
 
Garcia zdecydowanym faworytem, dla mnie to może być w przyszłości taki Lombard 2.0.



Scoggins to świetny prospekt, ale nie wiem czy nie da się zdominować fizycznie silniejszemu Campuzano, z drugiej strony mocno rozwija zapasy/grappling i ma te swoje karate, raczej po linii Thompsona niż Machidy/Nelsona.
 
ciekawe ile osob teraz siedzi z kuponem w reku/na buku na necie i KURWI na Mullera... :)
 
Przez chwile pomyślałem 1. jaka gala mnie ominęła? 2. dlaczego nie znam zawodnika mma o nazwisku Muller? Po czym przypomniałem sobie, że dzisiaj Liga Mistrzów, ja nie obejrzałem meczu, a Muller pewnie zmarnował setkę albo przestrzelił karnego :(
 
EDIT: W dupie z kopaną, na bestfightodds.com są wszystkie typy na UFC 171 !!!


Muller nie trafił karnego, którego wybronił ... Fabiański :)



Jak to nie wpadło :O



 
Back
Top