Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Comber dobra zwiecha. <3



ogolnie siedzialem w pociagu, zdazylem na 70minute, ale duzo mnie w sumie nie ominelo, standardowy FCB. ten karny tez troche padaczkowy na Robbenie, jak mnie denerwuje styl lysego. :)
 
Hee Scoggins unibet wczoraj pojechałem 1.45 dzisiaj juz 1.35 a u pozostałych na otwarciu po około 1.20 . dzięki unibet



aa Garcia 1.25 dla mnie wystarczy
 
W pinku jest 2,08 na Adamka,tylko pytanie,czy warto na niego stawiać,dawno nie walczył.Ogląda ktoś boks regularnie i się wypowie o jego rywalu?Druga sprawa-czy na bet365 wystawiają w ogóle kursy na KSW?
 
Gastelum 1.56 i Andrade 1.33, czyli mniej więcej tak jak zakładałem. Ciekawie to wygląda przy



Gastelum 1.85 i Andrade 1.85 wystawionymi początkowo na Unibet. :D
 
No teraz to się Andrade nie opłaca obstawiać kompletnie. Jakies grosze na Pennington mozna rzucić, chociaż wątpię, że wygra, no ale dzięki przewadze warunków może coś ugra
 
Zychal



ja bym postawił Shieldsa, ale w sumie wolałbym żeby Lombard znokautował tego nudziarza. :) Maly Burneika mnie w UFC nie przekonuje, ale jak uniknie klinczu to może być po ptokach dla waciaka.



Ps. Tylko ja uważam kurs 2.89 na Whiteforda za atrakcyjny? Parter ma słaby, ale jak utrzyma walkę w stójce powinien wygrać.
 
Moje typy na UFC 171


Typy na 2 taśmy:

Carlos Condit

Kelvin Gastelum

Jessica Andrade

Justin Scoggins

Johny Hendricks



underdog:

Jake Shields (przez splita - urwie 2 rundy)
 
zagralem jury+condit



krylova ktos stawia:D?



shields nie daje mi spokoju :/ chyba go zagram



buba tez ma duze szanse wygrac ale niepewny jak cholera
 
Wy się cieszycie z dobrego kursu na Gasteluma, a ja zacieszam z kursu na Story'ego. Pusciłem kolejne dwa single :







Rick Story @2.35



Tomasz Adamek @1.98







Andrade nie gram. Nie po tym kursie. Mam co do tej walki plany co do innego zakładu. W dodatku Hettes siedzi mi w głowie. Nie jest wcale taki bez szans ;)
 
Andrade nie gram. Nie po tym kursie.


Dobra decyzja. Ze względu na niski poziom zarówno w walkach kobiet jak i wadze ciężkiej mężczyzn tak nizutkie kursy są obarczone sporym ryzykiem. Jessicę się opłacało zagrać jak było 1.85. Dla mnie jest faworytką i przy dobrym nastawieniu psychicznym powinnia rozklepać rywalkę w drobny mak, jednak trzeba pamiętać co się działo w walce z silniejszą Carmouche... Pennington nie jest aż tak utalentowana, ale jakieś split decision mnie nie zdziwi (sędziowie często dają dupy przy punktowaniu wak kobiet), także na to 3.49 by się można skusić za mniejszą stawkę.



Kurs na Hettesa też mi się podoba. Bermudez jest faworytem, ale bez przesady - nie aż takim. Chociaż raczej wygra dzięki przewadze zapaśniczej
 
Ja chyba pierwszy raz od początku obstawiania nie postawię kasy na tą galę. Zbyt wiele niewiadomych, jedyny kurs, który wydaje się spoko, to na Bubbę.
 
Puczi, piona!:-)



Też nic nie stawiam i mam zamiar pośmiać sie na czacie z tych co powtapiali kupony. :D
 
Gala jak nic do robienia długich tasiemców, hehe. .Duża szansa że wejdzie 75 % underdogów, śmiało mogą też wygrać wszyscy faworyci. Moim zdaniem jednak wejdzie kilka ciekawych kursów. Baju, masz już swoich underdogów ? ;)
 
Szady teraz bedzie juz otwarcie sie smial na czacie, eh!



wszystkich ktorych bym obstawial sa faworytami raczej. walka Gastelum vs Story jest dla mnie mega 'bliska', tutaj juz kwestia dyspozycji dnia zawodnika. (wedlug mnie)



Pieta, obstawiles swojego ulubienca?! jesli wygra Krylov to umre. Bubba underdogiem, to jest dziwne, chociaz to chimera, jakby glowe ustawil to byloby meega lepiej z nim. ciekawa gala do obstawienia. najbardziej kusilby underdogowo Lawler, ale to typ z czystej sympatii i jego stylu walki. Woodley oczywiscie, ale przeciwko Carlito ciezko byloby obstawic. ogolnie mega ciekawa gala i bukmachersko mozna sie albo niezle przejechac albo niezle dorobic. slabo, ze tendencja faworytow jest w UFC teraz, w tamtym roku bylo troszke ciekawiej, pelno jest walk w ktorych styl jednego zawodnika jest idealny na drugiego. tak jakby podkladali troche. :)



KTO OBSTAWIA SHIELDSA TEN PUCZI. Hector przez zniszczenie, nawet mnie nie denerwowac, bo jeszcze mistrza grapplingu w ufc o tytul zobaczymy raz jeszcze! :|
 
KTO OBSTAWIA SHIELDSA TEN PUCZI. Hector przez zniszczenie, nawet mnie nie denerwowac, bo jeszcze mistrza grapplingu w ufc o tytul zobaczymy raz jeszcze! :|


Zobaczymy. Dlatego jak już mam tę mękę przechodzić w postaci jego walk to chcę mieć z tego jakieś profity ;)
 
Dwa tygodnie temu nie brałem pod uwage innej opcji niż wygrana Condita i Hendricksa, dziś już się waham np. że Woodley będzie przenosił walkę do parteru i wygra decyzją. Chybą sobie odpuszczę typowanie tej gali, ale chodzi za mną Adamek bo ładny kurs jest na Niego a powinien wygrać to na punkty. Zamiast się bawić w 2-3 walki na kuponie z UFC, lepiej chyba grubiej zagrać Adamka.
 
Ciekawostka



Na UFC 171 będzie walczyć aż 11 leworęcznych zawodników i jest to największa liczba w całej historii UFC.
 
Jakoś nie mam "czutki", co do żadnego underdoga na tej gali. Ostatnio intuicja podpowiadała mi niemal bezbłędnie Catone, Lee czy Latifiego. Jednak tym razem mam przeczucie, że większość faworytów powygrywa.


Na razie puściłem tydzień temu Hendricks-Condit AKO 2.04 i jestem zadowolony z tego kuponu.
 
Przemek powiedział "sprawdzam" i musiałem chwilę posiedzieć na Fightmetricu. :D



Efekt - zawodnicy walczący z odwrotnej pozycji na tej gali to:



Hendricks



Lawler



Sanchez



Lombard



Saint Preux



Gastelum



Story



Hettes



Scoggins



McDaniel



Whiteford



Oczywiście nie będę ściemniać, że sam na to wpadłem. :) Wziąłem to z nowego kanału Reeda Kuhna:
 
Mayweather powiedział, że kobiety kłamią, mężczyźni kłamią, ale statystyki nigdy nie kłamią więc na pewno nie można ich lekceważyć :) Swoją drogą chętnie bym przejrzał książkę tego gościa.
 
Back
Top