Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

we are old lions together!!! dinasours!!! WAR MY FRIEND ALISTAR!!!



oplakanie betow nad wódeczka, skonczyloby sie placzaco! Puczi szczegolnie jakby sobie przypomnial o decyzji Benson - Josh... ehs! jak ujebie bet typu Travis - Alistar na grube miliony to wszystko na moj koszt, robimy banknotowy deszcz. jeszcze tylko troche!



:-)
 
Poszedł solidarnie singiel na Kevina ;)


Obyśmy po tej gali świętowali, a nie pocieszali się jak po ostatniej ;) Oby teraz było WE ARE WIN TOGETHER!!!
 
Coś tam latacie po zagramanicznych forach? Piszą coś o Kevinie? Czy tylko polskie forum cohones widzi w tym value? :D
 
Jak Lineker robi wagę to leci kupon Lineker+Konina za 1/2 podstawowej. Pierdziele, na MMA więcej kasy nie stawiam :)
 
niby tak sobie szukam info o Kevinie i fajne szanse mial z tym Manourem na tapology. :)



http://www.tapology.com/fightcenter/bouts/instinct-mma-4-mansour-barnaoui-vs-kevin-lee



ogolnie z Iaquinta daja mu na tapology 20%. Beneilowi dawali 14% wiec... #Janusze



zabawne jest, ze wiekszosc i to duza daje Iaquinte przez... dec.



ciekawe komentarze sa na fb pod zdjeciami Kevina, wiele osob pisze, ze 'zszokuje swiat' i ogolnie przewaaga jest ludzi ktorzy mowia o niespodziance. ogladajac te foty nasuwal mi sie tylko jeden wniosek - swietna karta. ;)
 
Ciekawe w jakiej dyspozycji Mir, bo na pinnacle jest już 3.8 na niego. Chociaż w sumie po nim nie spodziewam się jakiegoś przyrostu formy i pewnie przegra, chyba że Ali zepsuje.
 
@tomek interesy i inne obowiazki :)



Ali pewnie zabije mira pod siatka kolanami, ale po 10 mozna sprobowac franka



2k na Lee weszlo gladko, przy 3-cim betsyfek zaczal sie sapac ;)



bedzie ladna wygrana albo ladna wtopa innej opcji nie ma :)
 
haha, idealnie kwote szczelilem. te interesy Twoje to musza kwitnac! ;)



zawsze sa 2 takie opcje, po prostu skale pieniezne nas roznia! :p
 
Wedlug mnie Mir moze wygrac. Ma trt a overeem bedzie teraz ostrozniejszy i to jest szansa dla Mira gdzie moze go trafic jakims strzalem xd Poza tym Mir trenuje u Grega to moze pokaza mu cos fajnego co bedzie mogl wykorzystac xd Poza tym wydaje mi sie ze overeem bez trt to juz nie to samo nie mowiac juz o kondycji xd
 
@Kosti K



Z Juniorem dos Santos i Joshem Barnettem też był na TRT i jakiegoś progresu widać nie było.
 
Nie pałam sympatią do Overroida, ale jakoś jestem dziwnie spokojny o jego zwycięstwo. Stylistycznie i teoretycznie Mir jest dla niego idealnym rywalem na odbudowanie.
 
Mir do tej walki podobno w Las Vegas sie przygotowywal wiec to na tyle z Grega. za duzo 'xd' w argumentacji zeby brac ja na powaznie. ja mam podobnie jak Comber, ale cos z tylu glowy mi mowi 'kurwa, no nie wiem...', te porazki jednak maja takie efekty. 3 walki glownej karty mega. :)



slaba strona Mira - klincz, mocna strona Reema - klincz = niby logiczne, ALE... :c
 
Baju, Thomson jak Thomson, ale Edgar... będę wypłakiwał wam się w ramiona, zapewniając was, że wcale nie jestem pedałem.
Zamiast Reema za 1.3 lepiej postawić under 1,5 (pinnacle 7,5, betsafe 10min) po kursie 1.5. Nic nie jest pewne, ale Reem to Reem i może z racji obawy przed knockoutem postanowi obalić Franka i udowodnić światu, że jest najlepszym grappelerem świata (dla dramaturgii sytuacji pominę Werduma).
 
Postawilem jeszcze taśmę za groszaki:



Barao+Aldo+Overeem+Lee+Cariaso+Magomedov



A co mi tam :)



A reszta kuponów to:



Kevin Lee



Aldo+Barao+Overeem+Cariaso



Aldo over 2,5+Mekdessi+Magomedov
 
Tyle ze Overeem to nie jds ani barnet, bedac na trt byl o dnich gorszy a juz na pewno jest teraz . Do tego overeem zmalal i moze nie miec juz tyle sily w mocowaniu sie w klinczu co kiedys. Nie pisze jakiegos powaznego artykulu tylko loozne sugestie stad tyle "xd" . Jesli Mir przetrwa pierwsze 3 min. to potez czas powinien dzialac na jego korzysc
 
Haha, stawiasz Barnetta ponad Overeema naszprycowanego testosteronem? Chyba nie widziałeś ich walk (a szczególnie tej z Brownem). Jeśli Mir przetrwa pierwsze 3 minuty, to znaczy, że Overeem nie ruszył do przodu (albo leży znokautowany). Nie ma szans, aby Frank przetrwał szarżę Aliego. To nie jest BigFoot z wielkim sercem, ani Browne z twardym łbem. I proszę, dbaj o pisownię, już kij z ortografią, ale zachowaj chociaż pozory interpunkcji i stylistyki.
 
serio to wszystko jest?



Ty widziales kiedykolwiek klincz Alistara? pare kilo wiele w tym aspekcie nie zmieni. ten czlowiek ma technike kb jak malo kto. rozumiem, ze mozna tu szukac wymowek i argumentow zeby stawiac na Mira, ale nie tedy droga... predzej widzialbym oszolomionego Franka poddajacego Reema niz nokautujacego go w stojce. Reem w obu walkach padl przede wszystkim ze zmeczenia, Travis go nie odlaczyl nawet, Reem wstal po chwili i wiedzial co sie dzieje. od BF'a zebral taka serie ciosow (tez na zmeczeniu), ze zaden czlowiek na swiecie by tego nie ustal.



malo kto z nas zostal kopniety frontem przez Travisa albo zebral parenascie ciosow od giganta BF'a, nie powinien nikt kto tego nie doswiadczyl szukac 'szklanki' u Reema. ale to tylko moja opinia. mam dosyc tego okreslenia. najwieksza padaka byla jak Cain mial 'szklanke' po JDS'ie... ja pierdole. :)
 
panowie nie ma sie o co spierac, ali jest tutaj takim samym faworytem jak w 2-ch poprzednich pojedynkach, jednak za 1,3 nie ma sensu tego ruszac
 
baju nie zgodze sie, reem jest typowym przykladem zawodnika ze szklana szczeką, trafiony nie jest juz sobą ;)
 
Szklaną szczękę to ma Mir, Alistaar po prostu gubi się po otrzymanym ciosie, ale nie jest odłączony szybko jak Frank.
 
Co do klinczu to cofam bo myslalem ze ali bardziej schudl ale widze ze to kwestia paru kilo jednak.Wiem ze Ali ma dobry klincz a Mir fatalny ale licze ze Mir moze wkoncu cos poprawi w tym aspekcie. Nie mowie ze Mir rozjedzie Overeema tylko ze wedlug mnie ma szanse. Overeem nie jest taki swietny jak wiekszosc mysli i tutaj pisze, jest dobry ale to tyle. Nie ma szału. Z BF'em duzo osob pisze ze zaspał czy ze Overeem go zlekcewazyl, wymowka ale no ok , jakos mozna sie z tym zgodzic. Z Travisem po prostu przegral nie ma zadnych wymowek jak niektorzy pisza, dlatego pomimo tego ze Mir nie jest jakis swietny i ma swoje lata to uwazam ze moze z Alim wygrac.
 
Puczi pisze jak mi wygodnie, nie bd sie bawil w jakies ą, ę i inne. Widzialem ich walki i dalej stwierdzam ze Barnett jest lepszy od Overeema.
 
Czy Ricardo Lamas, nie ma szans ? kurs jest mega, myślałem zeby dać w dublu Aldo + Baro, Aldo + Fabe,Aldo+Barao+Alister. Czy jest sens dawac wszedzie aldo z tak niskim kursem ?
 
Back
Top