Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Aha, bo już się bałem, że nie wierzysz w Kevina, a tak to mogę spać spokojnie. Tym bardziej, że Hubi chce obstawiać Iaquintę, to możemy z bajem, Zychalem, gwidonkiem i innymi już myśleć na co wydać zarobiony hajs z tego betu. :D


Zebyście się kurwa nie przeliczyli :-) Iaquinty na 100% nie zagram już, nad Kevinem jeszcze myślę.



A Szady ma największego pecha, bo jak waga się będzie zgadzała to gram Linekera.
 
Hubi



Spróbuj mi to zagrać. Jak nie wejdzie oddajesz hajs!



Ps. Jestem prawie pewny, że Lineker zrobi wagę. Osobną kwestią jest to, czy zrobienie / nie zrobienie wagi miało kiedykolwiek wpływ na to jak pokazał się w oktagonie. Otóż nie miało.



Jedyny minus będzie dla tych co czekają z Johnem do ważenia, bo jak zmieści się w limicie, to prawdopodobnie dużo ludzi na niego postawi i kurs spadnie
 
Dobra, jest propozycja. Zrzucacie się po 25zł za walkę i mówicie mi czego mam nie stawiać, to Wam odpuszczam. Deal?
 
pisalem juz tutaj, Linekera menadzer powiedzial, ze nie pracuje z Dolce tylko dlatego, ze dzielil ich dystans, a ogolnie waga Johna jest w bardzo dobrym punkcie i jest pewien, ze zrobi wage na walke. ogolnie Davis wypowiadal sie o tym mega spokojnie i liczy, ze zobaczymy jeszcze wiele dobrego od Linekera.



Hubi, postaw sobie Mira, zobacz jaki kurs zajebisty!
 
Podobno InTheCage zajebiście płaci.



Tak? To podaj namiary na tego co rzuca takie informacje, bo ja nic o płacy nie wiem :-)



Nie żebram o hajsy, chciałem po prostu dobrze dla Was. Jak wolicie, ehh...
 
Dzięki Hubi, to w takim razie Iaquinta i Bagautinov wygrają. Po tym jak niedawno przekreśliłeś transfer Janka do UFC oficjalnie jesteś fatalnym prorokiem :D
 
Comber,



a Twoje zdanie na temat tych dwóch walk? Byś się częściej tu udzielał, bo masz nosa do bukmacherki. :-)
 
no nie denerwujcie mnie tu, zle omeny jakies kurwa od Hubiego zamawiaja, zaraz na twitterze wyleci, ze Kevin ma jakas kontuzje albo nie chce mu sie walczyc. :c



akyszzzzzz kuhwa!
 
Złym omenem jest również czatowy wypierdalator kkk,specjalnie wejdzie żeby sprzedać swoje chujowe prognozy które mam nadzieje tym razem się nie sprawdzą i koniecznie kupuje laysy strongi bo jak sobie przypominam zawsze jak je jadłem to jakiś hajs z gali był :-)
 
Laysy z pieca tylko i wylacznie!!! <3



dlatego nie lubie stawiac tak daleko od gali, naczyta sie czlowiek dziwnych rzeczy. bedzie dobrze. :)



Alan Patrick:



BfUNsP7CYAE4JV7.jpg
 
o wlasnie dalczego kkk tak wypierdal z tego czatu a on ciagle wraca?



ja jak pije perle i trwa walka to tez wchodzi :Dale nie za czesto to robie:D
 
Szady, jak już mi się córa urodzi i nie będę mógł spać w nocy to nie omieszkam się częściej udzielać ;)
Dla mnie Al jest dużym talentem. Nie wiem czy czytałeś na niskim królu, ale uznałem, że ten rok będzie dla niego udany.
Jeśli chodzi o Puncher Kinga... dzięki niemu zacząłem lubić i śledzić wagę muszą, więc będę nieobiektywny. W każdym razie, albo on albo Lineker niebawem dostąpi zaszczytu walki o pas.
 
tez o tym myslalem, troche za duzo chyba jebneli, hajp na Silve trwa. :)



bylo o tym tez, prawdopodobnie zwyciezca tej walki dostanie TS'a przeciwko MM.
 
Hehe, rozumiem dać przeciwnika na odbudowanie, ale teraz już polecieli po bandzie. Resztki hype'u trzeba ratować. ;)



Ps. Comber, ja też jestem nieobiektywny, bo dzięki Linekerowi polubiłem muszą. Serio. :D Po prostu uwielbiam styl walki tego gościa. Zabójca!
 
Haha też już dzisiaj obczajałem Sato :-) za drobne pewnie poleci .



Co do tej gali to kurwa panowie każdy swoje amulety wyciąga czy szczęśliwe rzeczy,Zychal pierdolnij tą perłe ,baju bierz te chipsy nawet z pieca hehe a Szadyzor i cała reszta co tam chce byle było szczęście i żebyśmy zarobili.



Bardzo podobają mi sie kupony Pietagorasa,sam jestem zwolennikiem tego typu grania ale troche zaskórniaczków przejebałem i musze się powstrzymać delikatnie chociaż jeszcze jednego podobnego do trójaka posłałem :-) Bardzo chce żeby zwyciężyli Lee,Truijllo oraz Enz chociaż ten trzeci będzie miał najgorzej choć myśle,że jak nie zje go stres związany z debiutem to w najgorszym przypadku wygra decyzją bo szczęke ma dość twardą i potrafi przyjąć choć Hester to kurwa dzik z tym cepem.Ciężko prognozować ale myśle ,że Andy będzie miał sporo okazji do sprowadzeń co skrupulatnie będzie wykorzystywał i jeśli nie padnie po ciosie Hestera to wygra albo przez poddanie albo mocną decyzją spowodowaną dobrą kontrolą w parterze i obaleniami.Hester chyba nie jest demonem kondycji hm ?
 
wlasnie mi ciezko oceniac ta walke, bo lubie Clinta, gosciu ma naturalny luz, w stojce radzi sobie boksersko bardzo dobrze, a ostatnio z Dylanem ktory zapasy ma przyzwoite i jest rzemieslnikiem bardziej radzil sobie dosyc dobrze. w TUF'ie poddal go Quinlan, specjalista troche od BJJ, ale nie jakis wielki sredni wiec Enz dla mnie ma dobre szanse, ALE - nalezy sie liczyc z progresem z walki na walke Hestera i jesli w czyms ma robic progres to beda to zapasy i bidzejdzej. mniej naprawde martwie sie o Kevina, bo gosciu jest mega agresywny w stojce i w parterze, a Al nie lubi raczej takich zawodnikow. Chiesa nie jest jakims super wielkim lekkim, a potrafil wyciagnac sub i ciagla presja wymusic blad na zawodniku Sierra-Longo. Kevin moze naprawde zaskoczyc wiele osob na tej gali. mam podobne przeczucie jak przy Smolce, a style obu walk sa bardzo podobne. zapasnik z ciosem na bardziej 'luznego' fightera.
 
Że co? Z pieca chujowe niby?! Bluźnicie.



@Comber



No i teraz się waham nad tym Linekerem, a byłem prawie pewien tego :-)
 
baju



hehe nie mam nic do Hestera ale mam wrażenie ,że Enz jakimś cudem wyciągnie suba,choć na ryj nie jedno przyjmie bo Clint na pewno nie raz mu przypierdoli a może nawet podłączy.W klinczu Andy też ma swoje atuty .Walka wyrównana gdzie w sumie może się zdarzyć wszystko i wygrać może ten który będzie miał lepszy dzień.



Co do Lee to faktycznie coraz bardziej w niego wierze a nawet z pośród tych trzech underdogów jestem najbardziej pewny jego.Kurs na Truijllo troche spadł i w sumie myśle ,że wygra przez spuszczenie wpierdolu :-)
 
Też bardzo lubię Hestera za jego styl w stójce. Typek bardzo fajnie się tam rusza. A nokaut na Marunde to była poezja ;) jakoś nie jestem fanem betu na Enza i nawet przez chwilę nie wpadłoby mi do głowy. Jest kilku lepszych underdogów od niego. Lee, Patrick, Trujillo, nawet Catone wydaje mi się pewniejszy. Ale to tylko moja opinia ;)
 
@Sandacz12



Jak ci to wejdzie to szacun dla ciebie :)



A Szpila pewnie ma teraz problemy z wylotem z USA :-)
 
zajebista jest ta nadzieja przy tasmach za 10 co mozna wygrac tysiace, co chlopaki? postawi sie taka, patrza na ta potencjalna wygrana i mysli 'kurwa, a jak to wejdzie...' i wtedy w myslach wydaje sie pieniazki, nowe telefony, buty, kurwa cuda niewidy, dla dupeczki nowa sukienka, mykmykymk!!!



wiecie co jeszcze jest 'najlepsze'? jak cala tasma peka na pierwszej walce.



:-)
 
Back
Top