Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pewne typy, właśnie mi się objawiły :-)



Iaquinta DEC, Bagautinov SUB, Overeem KO, Trujillo TKO, Faber DEC.
 
dobra, moje ostateczne kupony na gale:



I. Magomedov+Watson+Overeem = kurs 2,59



II. Patrick = kurs 2,35



III. Lee = kurs 3




powodzenia! :-)
 
No to Kevin był dobrym wyborem. Czuje, że Bagautinov wygra z Linekerem i może weżmie na poważnie wage...







Hester też na +, Mir jakiś przestraszony, słabiutko wyglądał Faber
 
ludzie, ja chcialem zeby on wage zrobil tylko i wylacznie, no i wygladal przy tym zdrowo. sylwetki nie walcza, to nie jest kulturystyka wiec nie przesadzajmy jeszcze nic. jestem dobrej mysli, ale to jest MMA.



Lineker wpierdol za ta wage powinien dostac. 1funt wystarczyl, nie mogl isc tego zbic?
 
tego Magomedova wszyscy tacy pewni? ;)



dziwne, ze Watsona nikt nie propsuje tutaj mocno. Kiras, jesli chcesz dostawiac to lepiej teraz, kurs sie trzyma na ten moment, ale na ile? tego nie wiemy.
 
baju,ja propsowałem Watsona wg mnie lekko to wygra bo przeciwnik do przejścia.Raz kozie śmierć,gwizdonek czy gwizdon jebnął 2 tysiaki to ja stówe bede żałował :-) tylko luta jest taka ,że Lee mam na trójaku ,na singlu za 8 dyszek i jeszcze w taśmie z 5 walk... kurwa jeszcze sie zastanowie ale Dana taki w sumie zajarany troche i chyba wie ,że to przyszły kot w tej kategorii a wszystko przemawia za nim poza obyciem w UFC.Iaquinta nie jest w ciemie bity ale kurwa no jakos mi sie nie widzi żeby miał zepsze zapasy chociaż ma dobre a co dopiero parter nie wspominając o stójce .
 
Kiras, okresle to tak: jeden blad Lee i prawy sierp Ala, a wszystkie Twoje kupony ida w pizdu. proste?



mam tak samo, ale ponad 100 nie wkladam na ten moment. :)



gwizdon pewnie kurwa wlasna wyspe ma i bukmacherka sie bawi, inne realia. :p
 
Poleciał ostatni kupon na gale za 6 ,,jurków,,



Aldo + Barao + Overeem + Varner + Watson + Magomedov + Bagautinov + Makdessi


:-)


Łączny wkład 60 euro - trochu przesadziłem jak na pierwszy raz , ale będe się cieszył jak chociaż jeden z 6 kuponów wejdzie ( w najgorszym wypadku zwróci się 27 euro ) - może wyciągne jakies wnioski ...
 
Dokładnie ,nie będe opierał wszystkich kuponów bo jeden głupi błąd a kasa pójdzie sie jebać i nic nie bede miał.W sumie singiel za 8 dyszek do wyjecia 240 wiec nie bede pazerny bo jak enz i truijllo wygrają to bedzie pieniądz większy a i tak jak wygra sam Lee to nie będę na minusie z tej gali tylko na minimalnym plusie.Ta stówa co teraz miałem dosłać to prawie będzie na następną gale.
 
No to chyba taka gala bo ja tez kuponów jak nigdy:



- Lineker + Magomedov 2.84



- Trujillo 2.19



- Faber 3.30



- Nugette 2.35



- Mir + Cariaso 6.20



Wszystko po dychu, wiem że crazy bet na Mira ale no kurde 3.85! Hype na Reema zawsze jest jak on to robi :)
 
Ja na dzisiaj za stawkę podstawową jadę to:



Aldo+Overeem+Watson @2.23



I starczy. Myślę, że powinno być na luzie i bez stresu.
 
Dobra laysy kupione tylko kurwa oszukałem się jak głupi chuj bo były strongi tylko ,że o smaku wasabi a ich nie jadłem i w sumie wole tamte :-) no ale się w końcu dokopałem.Kurs na Truijllo też spadł na 2.10.O której zaczyna się transmisja 0:00,0:30 ?
 
0:30 fightpass, 2:00 Orange i najbardziej interesujaca nas walka chyba na start. ;)
 
Dziś gala zapowiada się bez niespodzianek i nie szukam na siłę underdogów.



Ja gram trzy kupony:



Reem + Magomedow + Makdessi stawka 300



Reem + Ali B. stawka 150



Hester + Umalatov + Cariasso + Makdessi stawka 75







Stawiam większość kasy, którą zarobiłem na zeszłotygodniowej gali UFC i porażce Szpilki. W grze mam jeszcze trzy kupony z piłka nożną, na jednym brakuje tylko jednego zdarzenia by zainkasować pięć stówek (Manchester U win). Mam nadzieję, że weekend skończę chociaż na zero.
 
To git powinienem zdąrzyć wrócić na chawirke, więc do zobaczenia na czacie :-) i Zychal perłe kupuj hehe
 
Makdessi na dwoch kuponach? ryzykownie. :)



najlepsze zestawienie chyba tej gali to dwie muchy, nie mam pojecia czego sie spodziewac po tej walce.
 
Back
Top