Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Makdessi to (obok Reema) mój główny bet gali. Świetny kurs i dobre prawdopodobieństwo, ze wejdzie.
 
Liczę na dobry nokaut z ręki Makdessiego, ale Hallman go rozjechał, a Alan również będzie się pchał do parteru. Nie to, żeby był jakąś rewelacją, ale na Makdessim niektórzy się mogą przejechać.
 
Lineker podobno zemdlał po ważeniu, info z mixedmartialarts.com







BfV4_3tIUAAQD09.jpg:large
 
Moje kupony na tą galę (więcej już chyba nie będzie), to Aldo + Barao + Cariaso, 5,5j, stawiałem po kursie 2.38, oraz Barao + Aldo, 5j, kurs 1.51. Nie szaleję z innymi typami, postanowiłem wbić grubszym hajsem w najbardziej pewne dla mnie bety. Tydzień temu trochę wygrałem, więc szalejemy :)
 
Oprucz Lee i Fabera na singlach zagrałem jeszcze taśmę Watson +Magomedow+Reem.Faber tak bardziej dla podtrzymania emocji do końca. Mam nadzieję że przynajmniej jeden kupon wejdze by wyjść przynajmniej na 0.
 
Dla mnie bardzo ryzykowne jest obstawienie FOTN. Teoretycznie szansa na wygraną 8,33%, dla mnie śmiało można wykluczyć Mir - Ali i szansa wzrasta do 9% ale to i tak trochę mało żeby ryzykować $$$. Ja bym upatrywał FOTN w walce Faber - Barao, tempo walki może być zabójcze ale równie dobrze mogą być szachy i nuda.
 
jeden kupon Bagautinov+Barao+Aldo+Oveerem+Hester+Magomedov+Watson (za 10)



drugi Lee+Trujlilo+Bagautinov+Hester ( za 50)
 
5 kuponów puszczonych. Mam nadzieję, że będzie to pierwsza gala w tym roku, na której wyjde chociaz na 0.
 
Nie mogę postawić nic na betsafe. Ktoś ma podobny problem?


Dobra postawiłem, ale takie lagi, że jeden kupon mam podwójny. Już C*** z tym jak wejdzie to będą większe hajsy.
 
Mnie zamiast jednego kuponu na betsafe wystwiło 3 takie samo. Napisałem do nich , szczęście że to taśma za dyche x3 ale jak by mi np 3 razy na Fabera wieksza sumke poszlo to lipa. Teraz czekam az odpisza bo chciałem cos jeszcze postawic ale boje sie ze znowu zdubluje kupon albo co.
 
@up



Domyślam się. Z tymi to C*** bo 30 zł. Ale jestem teraz wkurwiony bo boje się postawić następnych.



edit: Albo jakby po fakcie weszły to wtedy jakby anulowali to by było już wogóle lipne.
 
Back
Top