Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

wszystkie pieniądze na Alistaira! Nie widzę cienia wątpliwości mimo, że to mma itd.



ALI zje Mira, dziękuję za uwagę.
 
zaczynamy luty!!!



UFC 169: Barao vs Faber 2



1Kupon:



1. Abel Trujillo - Jamie Varner Typ1 Kurs:2.35



AKO:2.35 Stawka:podstawa







2Kupon:



1. Ali Bagautinov - John Lineker Typ2 Kurs:2.01



AKO:2.01 Stawka:podstawa







3Kupon:



1. Al Iaquinta - Kevin Lee Typ2 Kurs:3.25



AKO:3.25 Stawka:0.5stawki







4Kupon:



1. Chris Cariaso - Danny Martinez Typ1 Kurs:1.62



2. John Makdessi - Alan Patrick Silva Typ1 Kurs:1.6



AKO:2.59 Stawka:podstawa



5Kupon:



1. Jose Aldo - Ricardo Lamas Typ1 Kurs.1.15



2. Renan Barao - Urijah Faber Typ1 Kurs:1.33



3. Rashid Magomedov - Tony Martin Typ1 Kurs:1.35



AKO:2.06 Stawka:x2stawka
 
@Espaniol, Aldo jest mocnym faworytem i prawdopodobnie wygra, ale ja bym go jednak nie pchał do wszystkich kuponów. Mały mnożnik, a ryzyko jakieś tam jest. W końcu to MMA ;).



Skończyłem obstawianie, czas wyjechać z kuponami :



Andy Enz @2.75



Abel Trujillo @2.50



John Lineker @2.00



Aldo vs Lamas (over 2.5) @1.97



Barao + Overeem @1.85



Barao + Aldo + Magomedov @2.06



Magomedov + Umalatov @2.03



Trujillo + Enz + Lee @15.81



Barao + Aldo vs Lamas ( over 2.5 ) + Lee + Magomedov @9.31



Lineker + Trujillo + Lee + Enz @36.08



Barao + Aldo vs Lamas (over 2.5) + Lineker + Lee + Enz + Magomedov @58.19



Barao + Lineker + Trujillo + Makdessi + Cariaso + Lee + Enz + Magomedov @185.45



Barao/Faber (o 4.5) + Aldo/Lamas (o 2.5) + Overeem/Mir (u.1.5) + Ali/Lineker (u.2.5) + Trujillo/Varner (o.2.5) + Cariaso/Martinez (o.2.5) + Enz/Hester (u.1.5) + Magomedov/Martin (u.2.5) @120.96



Barao + Aldo/Lamas (o.2.5 ) + Lineker + Makdessi + Cariaso + Lee + Enz + Magomedov + Umalatov @247.24



Aldo+Barao+Overeem+Trujillo+Makdessi+Watson+Enz+Magomedov+Umalatov+Cariaso+Lineker @204.00



WKŁAD : 240 GBP



WYGRANA : ? :-)



Uffff, to wszystko. Sieci zarzucone. Część zakładów ( łatwo się domyśleć które :-) ),za drobniaki. Teraz tylko czekać do soboty.



Z tego miejsca życzę wszystkim, grającym podobne do moich kupony farta i wysokich wygranych, hehe.
 
Przyznaję, poniosło mnie trochę. Mam jednak nadzieję, że będzie warto. Co prawda przekroczyłem mój dopuszczalny limit o 40, ale coś tam zawsze upoluję. Przynajmniej taką mam nadzieję. :-).
 
Patrzę na twojego posta Pietagoras i nie mogę :-) Chyba wszystkie możliwe kombinacje jakie się da na tej gali :-) Jest jakaś walka, na której nie będą ważyć się losy twojego budżetu ? ;) Zostaje życzyć powodzenia.
 
o kurwa, Pieta poleciales z tymi kombinacjami, ale sam mam chec na taka jedna za dyszke... :)



mi wystarczy wygrana Kevina w sobote, serio.
 
@Boomster, główna kaska poszła w bezpieczniejsze ( w moim przekonaniu ) typy. Reszta, jak już napisałem za drobniaki. Tasiemce w razie wtopy olewam ciepłym moczem. Pozostałe kupony mam wbrew pozorom dobrze przemyślane. Oczywiście, nie muszę dodawać, że nie gram całym budżetem i w razie totalnej wtopy przełknę gorycz porażki i wrócę silniejszy. Ostatnio przeznaczam na galę do 200 GBP. Z regóły się zwraca, a nawet jest coś do przodu, więc mam nadzieję, że i tym razem tak będzie. ;)



W niedzielę wrócę podsumowanie kuponów. Zobaczymy, co też kot przyniesie :p
 
Co myślicie o takiej kombinacji:

[list type=decimal]
[*]
Barao - Faber - Fight goes to decision - Tak 1,73
[*]
Aldo - Lamas - Way of winning - KOTKODSQ - 1,52

Ali - Mir - Fight goes to decision - Nie 1,11
[/list type=decimal]


AKO z tego 2,92. Dołożyłbym do tego, że Denver Broncos wygra Super Bowla za 1,84 i AKO w tym przypadku 5.37. Co myślicie o typach z UFC?
 
Pierwszy typ bardzo dobry, żebym miał konto na czymś innym niż bah to bym to puścił, bo Faber jest prawie nie do skończenia jak jest zdrowy, a wątpię aby Urijah skończyl Barao.
 
a ja mysle, ze jeden skonczy drugiego albo na odwrot. jakies RNC po ciosach albo na Barao albo na Faberze. zobaczymy. :)
 
Pietagoras,



Ty jesteś szalony. :D



W sumie podobają mi się Twoje kupony, tylko mam przeczucie, że Enz wdupi jednak, a overy/undery bym w pizdu wywalił. No i brak Kevina Lee na singlu? Smuteczek.



No i mam taką małą zabawę dla Ciebie - wybierz jednego underdoga, którego jesteś najbardziej pewny i wyobraź sobie, że to na niego przeznaczasz te 240 funciaków (ewentualnie dwóch po 120). Po gali sprawdź, co by było bardziej opłacalne. :) Jeden czy dwa dobre underdogi, czy 15 różnych kuponów.
 
Czas wypisać zakłady:

Zakład złożony na 2 @ 3.3
Otwarty
Renan Pegado Barao - Urijah Faber
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 2.6
Otwarty
Andy Enz - Clint Hester
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na powyzej 2.5 @ 1.8
Otwarty
Jose Aldo - Ricardo Lamas
• Rundy powyzej/ponizej

2 x Podstawa AKO 15,44 - czuję przez skórę, że to wejdzie :-)

Lineker + Reem 2xPodstawa

Enz + Aldo 2xPodstawa

Kevin Lee Podstawa

Faber 2xPodstawa

Trujillo 2xPodstawa
 
Szady ale emocje przez cala gale bedzie mial ,a Tak to mega stres nad jedna walka i juz jak nie wejdzie to nikt mu nie odrobi
 
Ale ja mu nie każę grać mniej kuponów, bo sam nie potrafię się hamować. :D To tak w formie zabawy.
 
@Tak gwaoli ścisłości Zychal... Wystarczy, że mu Magomedov nie wejdzie i praktycznie koniec emocji i 8 kuponów z głowy :].
 
Szady fajnie napisal, to samo myslalem ostatnio, Zychal tez ma racje, bo odrobic potem juz to ciezko. ogolnie to ja wole miec jeden swoj typ ktory ma fajny kurs niz liczyc, ze praktycznie cala gala musi pojsc po mojej mysli.



dla mnie Hester jest ciezszym rywalem dla Enza niz Iaquinta dla Lee. nie wiem czy to dobrze brzmi. Hester bardzo silny i ma one punch KO. u Al'a nie widze az takiej przewagi w zadnym aspekcie. fajny undercard.
 
@Szady, niestety nie ma Lee na singlu.



Przyznam szczerze, że zainteresowałem się nim po Twojej wnikliwej analizie, wcześniej rzuciłem na niego pobierznie okiem, ale nie miałem czasu przyjrzeć się blirzej, bo miałem inne walki na oku do przeanalizowania, a Al Iaquinta wyadawał mi się groźnym przeciwnikiem. Po przeczytaniu amalizy nabrałem ochoty na Lee, ale jak to mówi mój kolega z pracy " hold your horses, man". Miałem już planowany komplet kuponów, więc zamiast postawić kolejnego singla postanowiłem wpleść Lee w różne kombinacje... i trochę mnie poniosło, a powyżej są wyniki .



Wychodzi więc na to Szady, że przyczyniłeś się po części do powstania tych monsterów, hehe. :-)
 
Aha, bo już się bałem, że nie wierzysz w Kevina, a tak to mogę spać spokojnie. Tym bardziej, że Hubi chce obstawiać Iaquintę, to możemy z bajem, Zychalem, gwidonkiem i innymi już myśleć na co wydać zarobiony hajs z tego betu. :D



Wybrałeś już tego jednego underdoga? Moje dwa to Lee + Lineker.
 
Alan Patrick nie zjada Linekera? wydaje mi sie, ze ma duze szanse na wygrana, a kurs jest naprawde fajny. Lineker jednak ma mocnego przeciwnika.



underodogowa tasma Lee + Lineker + Patrick jest fajna! mam jeszcze dyszke na wariacje. :)
 
Zjada, nie zjada. Tu chodzi o nos i intuicję, a ta mi podpowiada, że te dwa typy wejdą i tylko to gram. A jak będzie - zobaczymy. Jeszcze jest zapas kaski, także jak ta gala nie pójdzie to się odkuwamy na następnej. ;)
 
Szady mam nadzieje ze dzis tez ujrzysz ten blysk w oku w ktoryms z naszych underdogow:-)



down@musike to nie zly dzik ,juz raz na nim zarobilem i mam nadzieje ze drugi tez sie uda :P kurs cacucho jak to mowi moj kolega:-)
 
John nie bedzie mial latwo, to na pewno. u Lee licze na wybuchowa pierwsza runde... :)



kursy Musoke i Mousasi (przypadek?) wygladaja na nastepna gale slicznie.
 
No właśnie nie wiem czy dam radę obejrzeć ważenie, a jutro mogę nie mieć czasu, także Linekera już obstawiłem i raczej nic do tego nie dołożę.



baju



Makdessi lepszy w stójce, Patrick zajebiste warunki. Ten bet może wejść, ale zostaję przy tej dwójce
 
U mnie podobnie jak u Szejdiego skończy się na singlach na Linekera i Lee, jest jeszcze jeden underdog, który nie daje mi spokoju - Nick Catone. Mam mocne przeczucie, że odklepie Watsona. Może polecą jakieś drobniaki na niego.
 
Zychal,



pamiętam, że Ci polecałem Musoke. Też na tym zarobiłem hajsy. Chyba 2.70 był kurs. Większość typowała Sakarę.



Viscardi jak najbardziej do przejścia, ale pamiętajmy panowie - gala w Brazylii i stawianie przeciwko Brazylijczykom trzeba solidnie przemyśleć. Nie dość, że sędziowie potrafią być stronniczy, to brazole niesieni dopingiem mają +10 do umiejętności. Zresztą po matchmakingu od razu widać, kto ma wygrać swoje walki.
 
Ja mam Lineker + Enz.



Zgadzam się z tym, co napisałeś. Niestety niełatwo mi stawiać dużo kasy na jeden kupon. Po pierwsze primo, za dużo nerwów, po drugie primo, Zychal ma dużo racji. Jak kupon nie wejdzie to klops. Po trzecie i ostatnie primo, cięzko jest mi obstawić tylko jeden pojedynek. Zawsze smali mnie na więcej.



Co do Magomedova i ośmiu kuponów:



Magomedov i Barao to zawodnicy w których zwycięstwo wierzę i postanowiłem oprzeć na nich część kuponów. Fakt, powtarzają się na większości z nich, ale tak naprawde tylko dwa z każdym z nich są wartościowe. Z resztą kuponów nie wiąże nadziei ( no, może malutkie ) . ;)
 
UFC Fight Night 30: Machida vs Munoz



6Kupon:



1.Alessio Sakara - Nicholas Musoke Typ2 Kurs:2.75+



AKO:2.75 Stawka:30



Wygrana:82 Przegrana:



Szady mam to zapisane nawet :D
 
Back
Top