Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przypomniałem sobie walki Linekera i Bagautinova i... zmieniłem zdanie co do ten walki o 180 stopni. Wcześniej wydawało mi się, że Ali upora się z Brazylijczykiem, jednak po obejrzeniu jego walk z Viniciusem i Elliotem wysnułem wniosek, że nie będzie mu tak łatwo. Po pierwsze primo Rosjanin w obu tych walkach dość sporo zbierał na twarz. Z Linekerem, który jest szybszy, mobilniejszy i co najważniejsze ma megapierdolnięcie w rękach jak na muszą to może się zemścić. Ameryki nie odkryłem, ale dobrze, że trzeźwo spojrzałem na tą walkę. Na 169 pójdą chyba single na Linekera i Lee.
 
vaica, dlatego ja odpuscilem ta walke, bo nie dosc, ze kursy zmieniaja sie z dnia na dzien to jeszcze nie mam przekonania w tym momencie do nikogo. ostatnio ogladalem MMA Hour z jednym z wazniejszych ludzi w ATT i niektorych Brazylijczykow, Alexem Davisem i mowil, ze Lineker znacznie sie poprawia, dostaje w koncu dobrych sparingpartnerow oraz waga podobno jest w bardzo dobrym miejscu. ogolnie to ciezka walka w tym momencie do typowania.
 
Pojawiło się parę nowych kursów na UFC FN 38. Czy tylko mi kurs 2.50 na Musoke wydaje się bardzo kuszący? Chyba, że nie wiem czegoś o Viscardim Andrade ;)
 
@vaicavalo



Podobają mi się Twoje kupony. Pewnie będę mieć podobny zestaw. Lee już zagrałem, Linekera postawię raczej na pewno, tylko nie wiem za jaką stawkę. Jak zrobi wagę, to może nawet grubiej w to wejdę. ;) To miał być mój drugi typ do analiz Betsafe, ale zabrakło czasu.



Ps. baju, zapomniałem wcześniej wyszydzić Twoje typy z piłki nożnej. HAHAAHHAHAHAH. :-)
 
napisalem post i sie nie wbil? :c



dzieki. :* powinienes mnie zjebac tak jak ja Ciebie na czacie, we die together, bitch!



zastanawiam sie jak to postawic. singiel Lee na pewno, ale czy ryzykowac go na double z Enzem? nie wiem czy lepiej nie bedzie jak postawie na singlach Lee i Enza, do tego moze z nich double, a jak bet wyplaci (oopstymista, heheszki!) to rzuce na Fabera. chcialbym zeby wygral, ale stawianie przez sympatie moze okazac sie zgubne w tym przypadku, a nie mam hajsu na takie bajki. wiem, ze Barao jest do zjedzenia, ale ryzyko spore. jestescie cipy, odstraszyliscie mnie, pozdro sc i pieta. :c



jesli style tworza walki to Lee i Enz powinni kurwa poradzic sobie bajecznie, ale nie dajmy sie zwariowac - przeciwnicy obu maja pierdolniecie.
 
Ja jebnąłem kontrę Baguatinowowi. 2.01 za 2,0x, 2.24 za 1,8x, co nam daje 0,2x na czysto do przodu. Czyli taki singiel na Jonesa z Gloverem. Buki drżyjcie, idę po moje 2zł.
 
Na obecna chwilę mam oto takie kupony :


I Kupon ( 25 euro ) :


Aldo + Barao


II Kupon ( 15 euro )


Aldo + Barao + Makdessi + Magomedov


III kupon ( 12 euro )


Aldo + Barao + Golovkin ( under 8,5 rundy )


IV kupon ( 2 euro )


Lee + Enz + Trujillo


Puszcze jutro jeszcze jakoms taśmę za 6 euro , ale po ważeniu ...


Już nie mogę sie doczekac soboty , bo jestem ciekaw swojego debiutu w bukmacherce :-)
 
Barao all the way !!! :D Ja kupony już mam nakreslone ale z postawieniem czekam do ważenia.



PS Post nr 1000 ;)
 
poprostu nie stawialbym tak ochoczo na kilku kuponach barao po kursie plus minus 1,3 z takim przeciwnikiem jak Urijah ;D
 
az tak sie nagrzales na Kevina? :)



to leci singiel po 100. mialem rozkladac, ale zostawie sobie 20zl na cos kosmicznego.
 
@baju



Jak się dokopałem do informacji, że Lee ma mieć 20 centymetrów przewagi zasięgu (oby się potwierdziło!), to się ostatecznie przekonałem do tego typu. Oczywiście nie umniejszam szans Iaquinty. Dla mnie walka 50/50, także kurs 3.25 to bajka.
 
zadzialalem troche pod presja, bo po wazeniu to pewnie bedzie 2.40 jak ludzie zobacza jaki to byk i te dlugie lapy, do tego sylwetka jest dosyc sugestywna. ogolnie to ja upatruje szans w klinczu i silowej przewadze. moj ostatni bukmacherski hajs na nim lezy... reszta jest zamrozona - walentynki ida. ;)
 
Świeżynka fotka od Kevina:



ilet6x.jpg
 
widzialem, ogolnie ten zasieg to moze byc prawda chociaz troche to niewiarygodne. wiem, ze to longshot, ale koles mega mi przypomina JBJ'a lekkiego, dziwny striking, mega klincz, dlugie lapska, fizycznie goruje no i zapasy.



BQNKIoVCQAIDx4g.jpg
 
Pierdole to całe ważenie bo do jutra to na tych underdogów będzie po 1.50



Lee 3.0 x 80zł (miałem dać z Enzem ale jednak idzie singiel)



Lee x Truijllo x Enz @ 16.88 (kursy troche slabsze na tym betfair ale ze względu na cashback tam postawie) x 20 euro







Raczej niczego już nie zagram.Powodzenia
 
gwizdon pewnie polecial z 2tysie na Lee i spadlo o 0.25, masakra. :)



oby nie missnal wagi, licze na ogien!
 
Lee zmieści się w limicie. O to jestem spokojny - to jest profesjonalista. Poza tym jest zajarany na punkcie MMA - jeszcze zanim zaczął treningi. Jeden z jego wpisów na twitterze:

99% of my tweets are about MMA, because 99% of my thoughts are about MMA.
 
kurwa ja nie napierdalam MMA, a mam podobnie ostatnio, siedze w pociagu i rozkminiam co sie dzieje, jak zestawienia wygladaja. chora glowa. :)



no to zobaczymy, jestem dobrej mysli.



we BET together...



<dokoczyczdanie>
 
Back
Top