Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

na ten moment swietnie gra Athetlic, oby utrzymali wynik i forme. City i Totki, zaczynamy!
 
Tomasz robi analizę Trujillo - Varner, także będzie co poczytać. Nie wiem, czy będę stawiać pieniądze na tą walkę, ale w aktualnym kursie na Trujillo widzę value. Varner po 1.61 nie jest wart ryzyka, bo sie zapowiada wyrównane starcie. Prawdopodobnie większosć pojedynku będzie przebiegać w stójce (Abel powinien być w stanie powstrzymać zapaśnicze zapędy Varnera), a w tej płaszczyźnie obaj są mocni, z tym, że Trujillo cały czas się rozwija, a Varner to już bardziej równia pochyła (nie przekonuje mnie ostatnio), chociaż dalej jest groźny.
 
a mi juz nie odpowiesz?!



ej, City wyglada mega. taki kurs to byl chyba prezent, ale poczekajmy.
 
Ja puscilem Ville, City i Sunderland dla zabawy za 25zł. Potem przypomniałem sobie, że West Brom ma przecież nowego trenera i pewnie będą zmotywowani odpowiednio :/
 
ja myslalem nad city + marsylia, ktora juz weszla



ale obietnica nie grania pilki wziela gore :p



Aston villa juz 2-2
 
jak Athletic mogl przegrac ten mecz? 22 sytuacje bramkowe, posiadanie 72%, ja pierdole. :)



pilka nozna! chuj Ci w dupe. jestem w tym slaby, dobrze, ze tylko tyle postawilem.
 
jak Athletic mogl przegrac ten mecz? 22 sytuacje bramkowe, posiadanie 72%, ja pierdole. :)


pilka nozna! chuj Ci w dupe. jestem w tym slaby, dobrze, ze tylko tyle postawilem.


A ostrzegałem, ale dobrego serduszka Bolta nikt nie słucha :(
 
wiem, widocznie raz na 2 miesiace musze sie o tym przekonac. :)



City wygra pewnie, bo tak juz mam jak stawiam, haha. MMA PANOWIE.



i zmien ta sygnaturke. :c
 
O, to też będzie godne rozważenia. Lubię styl Brazola, ale w końcu bym chciał zobaczyć Fabera z pasem.



Ale póki co We are train together we are die together (nawet na sparingach zlewam gardę jak on!) z łysolem.
 
Ja nie dośc, że nie interesuje się w ogóle piłką nozna to uważam ten sport za bardziej nieprzewidywalny niz boks / mma ..., wiec raczej nigdy nie obstawię żadnego meczu piłkarskiego
 
Ogólnie jakoś super nie interesuję się bukmaherką, ale kurs 2,75 na Rashada mnie mocno zaskoczył. To Rasiak Evans tak bardzo bezbronny u ekszpertów ?
 
Logan, to moj bet na 170 z pewnoscia. <3



widocznie buki bardzo lubia Cormiera. nowa waga, nowa szybkosc, duuuuuuuze ryzyko na Daniela tak malym kursem grac. smiesznie bedzie. :)



podbijam realdeal, pilka nozna jest kosmiczna do obstawiania, ale z racji swojej popularnosci jest meega czesto grana. myslisz z czego buki zyja? kto placi Szademu jak nie Ci co graja pilkarzykow? :)
 
Ogólnie jakoś super nie interesuję się bukmaherką, ale kurs 2,75 na Rashada mnie mocno zaskoczył. To Rasiak Evans tak bardzo bezbronny u ekszpertów ?


Ja odnoszę wrażenie, że to bardziej hype na Daniela (całkiem zresztą uzasadniony) niż rzeczywiste rozłożenie szans - w końcu były olimpijczyk nie będzie tu dysponował chociażby taką przewagą szybkości jak w HW.
 
jak Athletic mogl przegrac ten mecz? 22 sytuacje bramkowe, posiadanie 72%, ja pierdole. :)



pilka nozna! chuj Ci w dupe. jestem w tym slaby, dobrze, ze tylko tyle postawilem.


No cóż, ja 250 zł do przodu :D Dzięki Benteke :D
 
Ode mnie też pewnie pójdzie bet na Raszadzika ;) W walce z Sonnenem znów zobaczyłem u niego głód wygranej i motywację. Po przegranym title shocie wydawało mi się, że Rashad całkiem zgasł, ale chyba wszystko wraca do normy.
 
Ja od dzisiaj mam postanowanie nie stawiania piłki nożnej ewentualnie singla lub dubla i na wieczór nie stawiałem choć kupon zrobiony już był. Obym wytrwał.
 
hahah, widze, ze wiekszosc w pewnym momencie daje sobie takie postanowienie. najsmieszniejsze, ze ja na tej pilce noznej na plus jestem nadal, 100 zarobione na United w grudniu nadal sie trzyma. taki ze mnie żydek. ;)
 
Ja ostatnio w ogóle nie gram piłki, ale dzisiejsze kursy spowodowały, że nie mogłem się oprzeć :)



Teraz myślę żeby jeszcze tego Enza puścić.
 
ja mam rozmyslania czy rozkladac na 2 czy 3. Enz, Faber i Lee maja porownywalne kursy wiec jakbym rozlozyl ladnie hajs to nawet jak jeden wygra to bedzie tylko lekka strata.
 
baju daj to na jeden kupon jak ja zamierzam:-) wiem,że po studencku #asekuracyjnie ale w sumie z mamoną też ciężko mam teraz i może coś wejdzie,ale co do Lee coraz bardziej się przekonuje i walne go jeszcze na singlu za 2,3 dyszki
 
Ja już pojechałem z Trujillo i Faberem za 100zł. Może dam tego Enza za 100 zł, żeby się zwróciło w przypadku wtopienia pierwszego kuponu.
 
o kurwa, to kursik z 9 by wjechal... :p



musze tego Enza jeszcze ogarnac. pamietam go z tej swietnej walki w eliminacjach TUF'a, no i wygrana w subach wyglada naprawde dobrze. Uriah stracil instynkt, Enz go caly czas ma, ciekawe zestawienie z Clintem.
 
Pewnie jak Enz teraz wygra to możliwe ,że zestawią go z Hallem w niedalekiej przyszłości.



baju Ty nie rozkminiasz zagrać cashbackiem z betfair ? nic nie tracimy tylko konta jeszcze nie zakładałem i nie wiem jak z wpłata i jaka minimalna ale to ogarne może jutro i dam znać.Jak jest jakis patencik to warto skorzystać.
 
Back
Top