Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Kiras, Andy Entz na pewno "tanio skóry nie sprzeda" Jest zawodnikiem, który nie boi się przyjąc na ryj. Stójka jest dość surowa, ale się rozwija. To, co charakteryzuje tego zawodnika to trochę taki "tank mode" (jak jego ksywka). Prze do przodu, czasem trochę głupio w poszukiwaniu dogodnej pozycji. Gwoli informacji walczył w eliminacjach TUF 17. ( z Uriah Hallem ). Bardzo się spodobał Danie, ( Sonnen chciał ich obu ), który powiedział, że miał pecha losując Halla.



Co do Hestera, ten daje się obalać i jestem przekonany, że Enz w każdej rundzie będzie miał swój czas do popracowania w parterze. A tam Hester nie czuje się zbyt pewnie i wszystko może się zdarzyć.



Walka raczej nie zakończy się nokautem dla żadnej ze stron. Albo zakończy się poddaniem na korzyść Entza, albo decyzją dla jednego z nich ( Entz ma też jak najbardziej szansę wygrać przez decyzję ) Moim zdaniem kurs na Entza warty jest zagrania za rozsądną stawkę.



A na koniec zwyczajem baja filmik ;)
 
Zaczynam tak się przyglądać temu Andiemu. Tak na plus wydaje się to że z dwoma zawodnikami co wygrał (fakt splitami) przewalczył 5 rund. Więc przez te 3 rundy jego cardio powinno być ok. Po tym miał dwa lata przerwy i 3 wygrane na poczatku 1 rundy.
 
koles wygladal dobrze na eliminacjach, najwiecej wygranych przez sub, a Hester przegranych przez sub. styl niezly ma na Clinta tylko czy da rade obalic? lubie Clinta i ciezko mi byloby obstawic na Entza, ale do przemyslenia z pewnoscia. ambicje Andy bedzie mial gruba.



walki Reem/Mir to ja bym nie ruszal... :)
 
Panowie, chce się zarejestrowac na unibecie i tutaj pytanie ...


Bede przelewał euro i prawdopodobnie z karty kredytowej/debetowej ( mam konto w banku irlandzkim ) . Czy w Imięniu i Nawisku mam wpisac polskie znaki - oryginalne imie i nazwisko , jak na dowodzie ( takie jak ,,ł, ), czy nie ( jak wiadomo w Irlandzkim banku jestem z imienia i nazwiska , bez polskich znaków ) ??
 
ja jak sie tam rejestrowalem to bez polskich znakow ,to chyba musisz wpisac takie dane jak w rejestracji
 
P Penguins vs B Sabres
Over 5,5 ML
Kurs: 2,00

Ostatnie wyniki 4-1, 2-4, 4-1, czyli stykowe wyniki, dziś powinno być łatwiej o wysoki wynik bo nie zagra Stafford i MrCormick. Typ ogóleni dość ryzykowny i długo myślałem czy grać ale na koniec miesiąca puszczę jakieś drobne i zobaczymy...
 
Ja myśle o zagraniu(ale to jeszcze nic pewnego):



Aldo+Barao+Overeem+Cariaso



Magomedov+Watson+Makdessi



i być może singiel na Kevina Lee
 
P Penguins vs B Sabres
Over 5,5 ML
Kurs: 2,00

Ostatnie wyniki 4-1, 2-4, 4-1, czyli stykowe wyniki, dziś powinno być łatwiej o wysoki wynik bo nie zagra Stafford i MrCormick.


Leino jest w składzie, co cieszy. Czas na Moulsona, bo nie gra tak jak za Islanders. Dużo wnosi Ennis i Ehrhoff i jeden z nich powinien zabłysnąć...:-)
 
@Pietagoras @baju



Obejrzałem w sumie jedną walke tylko z 2011 z Webbem,tych z 2013 nie znalazłem ale w sumie nie można odmówić mu waleczności z tego co sie orientuje to ma niebieski pasior ale całkiem dobrze sobie radzi w parterze jak i w klinczu przy siatce .Kurs wart ryzyka i poleci dubel Enz+Truijllo jak nie nabiore większych wątpliwości:-).Jedynie czego się obawiam to lewy cep Hestera,walki Varnera jeszcze musze nadrobić żeby się upewnić ale Abel ma troche dynamitu w łapie i kurs całkiem okazały.Na singlu zagram chyba tego Kevina Lee solidarnie,cohonesowo ale jeszcze zobacze.







Co myślicie o Watsonie ? Przyjrze się jeszcze Dannemu Martinezowi.
 
Na dzisiaj proponuje taki kuponik, kurs ponad 2:



QPR - Bolton



Manchester United - Cardiff



a odnośnie zbliżającego się UFC, narazie za grubiej poleciał:



Alistair Overeem - Frank Mir Overeem przez KO/TKO



Al Iaquinta - Kevin Lee
 
Nigdy chyba nie zagram :-) . Chciałem się zarejestrowac na unibecie , i jak jest rubryka ,,kod pocztowy i miasto,, mam wielki problem , ponieważ w Irlandi nie ma kodów pocztowych ( to znaczy sa , ale nie 5 cyfrowe , tylko dwu ...) i oczywiście nie akceptuje mi mojego prawdziwego kodu ... :-)
 
pogadaj z konsultantem na live-czacie to ci napewno coś doradzi,przecież w Irlandii to dopiero kasiora się kręci na hazardzie internetowym,także muszą być jakieś rozwiązania tej kwestii;-)
 
Mam cały zestaw ciekawych kursów na tą galę. Może być kilka grubych zakładów :-).







Mała analiza:



Jose Aldo - Ricardo Lamas (over 2,5 round)



To, że Aldo wygra, jest raczej oczywiste. Sęk w tym, że underdogi walczące o pas stawiają zazwyczaj zdumiewająco mocny opór posiadaczom pasów. Lamas ma niepowtarzalną okazję dobrać się do pasa i zrobi wszystko by się świetnie zaprezentować. Co więcej, Aldo w swoich czterech na pięć walk w UFC potrzebował rund mistrzowskich do przechylenia szali na swoją korzyść. Wydaje mi się, że kurs 1,9 na ponad 2,5 rundy jest całkiem rozsądny i można rozważyć zainwestowanie w to paru złociszczy.







Andy Enz - Clint Hester (1 wins)



Enz w eliminacjach do TUF'a 17 przegrał z Hallem, ale zaprezentował się z niezłej strony. Jak widać, co się odwlecze, to nie uciecze. Mamy więc Andy'iego postawionego przeciwko innemu uczestnikowi tego samego TUF'a. Hester to striker z bardzo ciężką ręką i przyzwoitą kondycją, nie jest niestety zbyt dynamiczny, obrona sprowadzeń także pozostawia wiele do życzenia. Wydaje mi się, że Enz ma jakieś 40 % szans na wygraną, co przy kursie 2,7 pachnie value na kilometr :-).







Taśma pewniaków gali (maksymalnie 5 zakładów): Magomedov + Aldo + Barao + Makdessi (AKO 3,19)







O Lee już powiedzieliście, więc ja nie muszę. Jak coś przyjdzie mi do głowy to dopiszę.
 
Rufus87
posłuchałem ciebie i wszedłem na live-czat ( ale do czasu połączenia z przedstawicielką , zdązyłęm sam rozwiązac swój problem ) . Musiałem się zarejestrowac na stronie unibet.co.uk - jedyny problem to to , że cały serwis mam w języku angielskim ( mam tylko nadzieję , że będę mógł korzysta z pomocy na polskim portalu Unibet ... )
 
W prawym górnym rogu masz ikonkę flagi brytyjskiej,kliknij lewym i zmień na polską,to gdzie mieszkasz nie powinno być przeszkodą:-)
 
Rufus 87


Własnie nie moge zmienic języka strony ( sa to jakby dwie odzielne strony ... ) - jak loguję się przez unibet.pl czy też unibet.com , automatycznie przekierowuje mnie na stronę unibet.co.uk , gdzie nie moge zmienic języka :-) ...


Pytanko :


Czy na unibecie da się grac under/over na zakłady mma ??
 
Co się stanie gdy puści się kupon: (przykładowo)

1 x 2, typ 1 kurs 2.0
zakład DNB z kursem np 1.5

gdy wejdzie pierwszy mesz, a w drugim będzie remis? Kupon liczy się jako 2.0?
 
Back
Top